[BIZTPOL] Közép-Európa (V4 országok)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

PavolR

Well-Known Member
2020. július 2.
5 306
14 049
113
A Kreml megdicsérte tudásáért
Inkább a tudatlanságát mutatta (legalább is remélem, hogy nem volt szándékos) - a politikai korrektséggel még onmagában nem lenne gond, de a Nagy Péter megemlétésével kissé elvetette a sújkott. Azt még hagyán, hogy embereket sajátkezuleg kínzó és saját fiát meggyilkoltató sociopata volt, de rabszolgasorsba taszította az egyszeru orosz népet és megszuntette a patriarchátust, amely csak 1917-ben jott újra létre. A papok lényegében állami tisztiviselokké váltak. Ez hoszutávulag egy mentális és morális hanyatlásnak adott alapot, amely viszonylag megkonyítette a bolsevikok hatalomrakerulését.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 818
113

"Lengyelországban több mint 20 vonat szabotálását hajtották végre Oroszország nyilvánvaló támogatói egy egyszerű "rádióstop" paranccsal, amelyet bárki sugározhatott 30 dolláros felszereléssel."
Így tovább...
 

PavolR

Well-Known Member
2020. július 2.
5 306
14 049
113
Dehogynem. Sejtettem, hogy OĽANO-s vagy SAS-kás.
Melléfogtál. :cool: A nekem leginkabb bejovo párt biztosan nem fog bejutni, ezért, akár csak legutóbb a KDH (erre nem tippelnél, ugye?) és PS kozt fogok donteni.

Gondolom a te szívednek legkozelebbi politikát a pszeudovéletlen szavakat generálo "Szlovákia Kapitánya" hozza. :p
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 620
8 195
113
TC-nel egy jo atlagos nezoszama mostanaban... Trump-interju megyedmillliard korul jart, amikor utoljara neztem, mig a total erdektelen Tate, Ice Cube stb temak 10-20-30M kornyeken.

Szerintem az Orban-interju siman lesz 80-100M kozott egy heten belul.

Ennek a félkegyelmű Musknek ez jött le ebből az interjúból?
Mitol lenne felkegyelmu? :rolleyes: Neki az egyik vesszoparipaja a populacios kerdes, kifejezetten utalja, amikor tulnepesedesrol hazudoznak a politikusok.
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 999
23 144
113
Csak nem a göthös, semmirekellő libernyák-LMBTQI "Progresszív Szlovákia" támogatója vagy?!
...nem szabad ilyen egyenesen fogalmazni, ird körül szépen a problémát! :rolleyes:
:p
A nekem leginkabb bejovo párt biztosan nem fog bejutni, ezért, akár csak legutóbb a KDH (erre nem tippelnél, ugye?) és PS kozt fogok donteni.
A KDH-val mondjuk engem is megleptél volna, de tudom (!), hiszen nyilvánvaló, hogy majd a PS-re szavazol. Lelked rajta. :cool:
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 620
8 195
113
TC Orban-interjuja:
Most eppen 64.5M all, orankent 4-5M korul nezik meg, szerintem mar pentekre meglesz a 80-100M, amit feljebb josoltam... :cool:

Az egyszeruseg kedveert ide gyujtom ma az amerikai (es fobb vilagsajtos) reakciokat a TC Orban-interjura, mert inkabb ide passzol... minden ido EST.

Az AP - BY BELA SZANDELSZKY -, legutobb updatelt (9:24AM) verzioja:

7:31AM:

WT:

Haaretz (Izrael):

Politico EU:

DB:
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 500
93 722
113

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 620
8 195
113
TC Orban-interjuja:
Most eppen 64.5M all, orankent 4-5M korul nezik meg, szerintem mar pentekre meglesz a 80-100M, amit feljebb josoltam... :cool:
69M most; az elmult 5-10 percben neztem folyamatosan, 700 ezret ugrott (!) ennyi ido alatt.
Az egyszeruseg kedveert ide gyujtom ma az amerikai (es fobb vilagsajtos) reakciokat a TC Orban-interjura, mert inkabb ide passzol... minden ido EST.

Az AP - BY BELA SZANDELSZKY -, legutobb updatelt (9:24AM) verzioja:

7:31AM:

WT:

Haaretz (Izrael):

Politico EU:

DB:
Daily Caller:


Musk reakcioja is kulon hir lett: