[BIZTPOL] Közép-Európa (V4 országok)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
a nem, mindgyart jon majd a valasz h titokban folytatak a programot es most szerbian tetszelik.

itt a nepesegnek nagyon nagy szazaleka azt hiszi a szerbek valammi szuperlenyek es az egesz vilag az miatt utalja oket. a nyugat meg alandoan tonkre akarja oket tenni.

Nahát, egy csomó magyar pont ugyanezt hiszi a magyarokról. :D :D :D
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and karpatalja
A

altx

Guest
szoval nalatok vannak szupermagyarok meg azok akik nem azok?
ez mar nekem magos, en azt gondoltam hogy ott csak a zsidozas meg a ciganyozas men.
 

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
En azert nyugodtabban alszok hogy 12 F16-al tobb van koztem es a fektelen orosz neoimperializmus kozott.
 
T

Törölt tag 008

Guest
Hát nekünk anno legnagyobb szövettségesünk az F-16A verziót ajánlotta föl (Gripen áron) szóval nem tudom mik ennek a Romulán F16-nak a képességei. Tudja valaki milyen szintre hozták őket?
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113
Hát nekünk anno legnagyobb szövettségesünk az F-16A verziót ajánlotta föl (Gripen áron) szóval nem tudom mik ennek a Romulán F16-nak a képességei. Tudja valaki milyen szintre hozták őket?

Ha jól tudom akkor az AM/BM Block20 MLU változatra hozták fel a vasakat.
 

ehnaton

Well-Known Member
2013. február 27.
522
2 411
93
ja meg számoljuk hozzá hogy kb a betonon fognak rohadni a solymok ,mèg az orosz vasat használják gyakorlatoznak a fene nagy tapasztalatuk lesz a románoknak:)
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113
ja meg számoljuk hozzá hogy kb a betonon fognak rohadni a solymok ,mèg az orosz vasat használják gyakorlatoznak a fene nagy tapasztalatuk lesz a románoknak:)
Nem is ez a lényeg. Mert igen, jó gép az F16, csak nem 12 darab. Ennyi gép arra elegendő, hogy ellenőrizd vele a légtért, vagy ha szomszédos országgal háborúba keveredsz, mert valljuk be a környező országoknak sincs sokkal több gépük. De az oroszok ellen önmagában kevés, és ha még el is fogadjuk azt a (szerintem igencsak téves) elképzelést, hogy az orosz gépek teljesen alárendeltek a nyugati társaikkal szemben, akkor is ott van a sok lúd disznót győz elve.

UI: Mielőtt még valaki elkezdené, igen tudom, egy háború esetén a NATO nem csak ebből a 12 gépből állna. Ezt most csak a román légierő gépeire értettem.
 
  • Tetszik
Reactions: tindalos

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Majmokat kellene ültetni bele, mert kár azokért az amúgy kiváló pilótákért. Amúgy igen, az orosz esélyek ott kezdődnek, amikor elfogy a kevés román bvr rakéta.
 
  • Tetszik
Reactions: Roni