[BIZTPOL] Közép-Európa (V4 országok)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 879
35 274
113
Nem nepirtas kellett volna hanem legalabb az elektromosaramot bevezetni nekik hogy legalabb tv zenek a nagy munkanelkulisegbe amit szerbia teremtett es ne folyton gyereket csinaljanak.../azert durva hogy mashol mar internet hozzaferes volt mig nalluk aram se nemely faluba volgybe.../

Hogyne lazadtak volna... Nyomorba tartottak oket... Te is ezt tetted volna... Ez nem vallas dolga....
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 879
35 274
113
Ezert szapora a nyomor... Othon van raer nincs melo aramot nem szereti foloslegesen fogyasztani ebbe az esetbe az ember... Hat mit csinal megdongeti az asszonyt... Fogamzasgatlasra munkanelkul nem nagyon van penz marad a regi szamolgatasos modszer... Amit beha neha megszegnek.... Aztan ennyi nepessegrobbanas...
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 879
35 274
113
2 millio ember egy regioba /ljes lakossag/ meg egy cgnytelep kozott azert hatalmas a kulonbseg...

Jugoszlaviaba elt othon volt az orszagaba...nem ertem...
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 879
35 274
113
Kozel 2 millio ember elne mondjuk a deldunantulon ahova valo vagyok es 90% ba cgny lenne szidnak mindent ami szent hogy hogy lehetett igy elqrni es a tobbi de lehet azt mondanam hogy ha mar el lett cseszve ne legyen tobb szopas es mennyen a pi be deldunantul a cgny ekkel akik remelhetoen otthagyjak majd a teruletet arrebballnak... Lehet durva de ja vagy a haboru amibe az orszag belerokkanna es a lakossag aranyon nem javitana csak rontanna...
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 879
35 274
113
Cgnysagot szavadon kellene engedni megvenni a hazaikat euroert fonter franer koronaert aztan menmyenek szerencsevel folatassak evszazados vandorlasukat... Ameik meg maradni akar maradjon... De az eselyt megadni mind tavozasra minrt maradasra... A vegen meg gazdasagi hasszna is lenne a kereskedesuknek...
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 879
35 274
113
Jaja azzal irok altalaba valami bertolnok vagyok... /vagy csak egy troll neha :) ? / feher troll :D ezt a napokban hallottam :D
 

BiancoGasto

Well-Known Member
2018. november 14.
759
918
93
Rossz hírem van. Hatalmas támogatóik vannak. A szaudiak és a törökök 20 éve versenyt futnak az itteni befolyásért. Rengeteg fegyveres van elkülönült falvakban a Balkánon, akiket vallási alapítványokon keresztül fizet ez a két állam és Al-Albani követői.

Ja plusz Irán is nyomul...
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Cgnysagot szavadon kellene engedni megvenni a hazaikat euroert fonter franer koronaert aztan menmyenek szerencsevel folatassak evszazados vandorlasukat... Ameik meg maradni akar maradjon... De az eselyt megadni mind tavozasra minrt maradasra... A vegen meg gazdasagi hasszna is lenne a kereskedesuknek...
Ezt csinálták, csak annak az lett a következménye, hogy Borsodból elmentek az ország más részére.

Te most Google fordítóval írsz? A félrefordítás miatt nem lehet érteni a gondolataidat.
Diszlexiás, azért általában lehet követni, még ha sokszor nehezen is. A tolerancia itt kezdődik, nem a harmadik nemnél. :)
 
T

Törölt tag 008

Guest
2 millio ember egy regioba /ljes lakossag/ meg egy cgnytelep kozott azert hatalmas a kulonbseg...

Jugoszlaviaba elt othon volt az orszagaba...nem ertem...
Öslakosok voltak? Nem. Bevándorolt albánok akik szaporodósat játszottak. Semmi keresnivalójuk ott, ne követelőzzenek.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

csibeszke

Well-Known Member
2015. február 12.
1 754
3 975
113
Ezt csinálták, csak annak az lett a következménye, hogy Borsodból elmentek az ország más részére.


Diszlexiás, azért általában lehet követni, még ha sokszor nehezen is. A tolerancia itt kezdődik, nem a harmadik nemnél. :)
Nem tudtam a problémájáról ! Ezúton is elnézést kérek tőle!!!
 
  • Tetszik
Reactions: phaidros

BiancoGasto

Well-Known Member
2018. november 14.
759
918
93
Bocs miértnemjó de bonyák ismerősök által tudom,hogy Irán nyomul a térségben. Tisztában vagyok az iszlám valási irányzatokal köszi. Legközelebb a lámpát próbáld oltogatni...:p
 
  • Tetszik
Reactions: antigonosz