Az Iszlám állam fegyveresei kivégeztek egy amerikai ujságírot
![]()
<blockquote>Mol csoport 80 000 tonna kőolajat vásárolt piaci áron a kurdisztáni regionális kormánytól.
<blockquote rel="joker"><blockquote>Mol csoport 80 000 tonna kőolajat vásárolt piaci áron a kurdisztáni regionális kormánytól.
2012-ben Szíriában esett fogságba. Erős gyomrúaknak itt a lefejezés:
http://www.liveleak.com/view?i=519_1408481769
Kissebb kest nem talalt? Kardal szoktak 1 csapassal, nem nyiszinyiszizni 5 percig. Stilustalan retard arabok. Mar ehhez se ertenekErős gyomrúaknak itt a lefejezés:

<i>Mért ment oda? Amerikaiként nem sok elcseszettebb hely van most, mint az ISIL által ellenőrzött területek. Mégis mire számított? Hogy miközben a tesók felülről bombázzák az ISIL tagjait, azok majd meghívják egy kávéra és pár közös szelfi után hazaküldik?</i>
Azért, hogy mi reggelente a kevé mellé friss híreket olvashassunk. Ez volt a munkája. Újságírókat gyilkolászni hatalmas barbárságra vall.
Az USA és az ők "országuk" háborúban áll. Ezt gondolom tudta. Épp frissen bombázták az ISIL-t napokon keresztül, és embert, területet, felszerelést, morált vesztettek. Ha a másikat elkapják, az állampolgársága miatt minimum hadifogoly (egy ideális világban). S hogy a hadifoglyokkal hogy bánnak? Kb mint a CIA az elkapott ISIL tagokkal. Persze barbárság, de az amerikai oldalon is történik ugyanilyen kategóriájú tett ezerszámra, csak ritkán kerül fel jútúbra.Azért, hogy mi reggelente a kevé mellé friss híreket olvashassunk. Ez volt a munkája. Újságírókat gyilkolászni hatalmas barbárságra vall.
Kissebb kest nem talalt? Kardal szoktak 1 csapassal, nem nyiszinyiszizni 5 percig. Stilustalan retard arabok. Mar ehhez se ertenek<blockquote rel="silurusglanis">Erős gyomrúaknak itt a lefejezés:

A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..