[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 785
25 338
113
Na akkor miért irsz ilyet a nővérem történetesen 20 éve egy ilyen intézményben dolgozik nagyon sok alkalommal voltam bent ezek között a gyerekek között ez a fényévekkel jobb duma egyszerűen nem igaz.
Mert normális!
..
Ez a szegényke kicsiny, meg nem lesz az! Megfosztották önkényesen ettől az alapvető emberi jogától! :(
De nyugodtan nyomjad csak a libsi "megértőpropagandát" Gulácsira és a többi hasonszőrű gazemberre hivatkozva. Kicsit sem vagy átlátszó!
S csinálja csak a "Nyugat" is azt, amit művel. Az eredmény jönni fog!
Azt felejted el, hogy tulajdonképpen nem velem/velünk vitatkozol, hanem az "Anyatermészettel" magával!
Három férfi és két bébi: hivatalosan három apja van egy amerikai testvérpárnak

441111_4f1ab2153ed8954e3cc287e01e1d61ab5072c0c2-16x9-x1y0w1799h1012.jpg
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 870
113
Cancel culture. Rendkívül ártalmas jelenség! Nem a teljesítmény számít, hanem hogy mi a gondol a szivárványos párokról?! WTF!
Szólásszabadság van, és ha nem sérti vele mások méltóságát, miért ne mondhatná el a véleményét?
Emlékszel, mikor Ákos (az énekes) mögül kiált a Telecom (vagy valamelyik magenta T), mert elmondta a véleményét a férfi és női princípiumokról? Akkor van, akit ne báncsatok már mert van véleménye, meg van, akinek lehet gazdasági kárt okozni, mert van véleménye? Hogy is van ez? Csak nem kettősmérce? Akkor hol volt a teljesítmény, hogy volt a szólásszabadság, hol volt a kiállás mellette?
 
T

torsen

Guest
Gondoltam, megnézem mi folyik itt, de kifordulok... Konteo testvér itt nyomatja az Apáti-igét! Bár írna egyszer egy illiberál ideológia mentes műszaki tartalmú hozzászólást, olyan szívesen elolvasnám.
 
  • Tetszik
Reactions: omae

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 870
113
Az árvaház nyújtotta közösség pedig még mindig fényévekkel jobb! És lehetne jobban működtetni!
Talán a gyerekek többsége nem árvaházba, hanem nevelőszülőkhöz kerül. Igazából az lenne az állami cél, hogy ha már ki kell emelni egy gyermeket (a legvégső esetben), akkor az lehetőleg nevelőszülőhöz kerüljön. Tehát nem a nevelőotthon a preferált.

Szóval nem olyan, hogy ha nem lesz örökbefogadva, vagy nem lehet örökbeadni, akkor majd megy a "kóterbe" azaz "árvaházba" (ami már nincs is).
 
W

Wilson

Guest
Hány éves vagy?
Amit elolvasol azt értelmezni tudod még?
Betűről betűre olvasd el újra Gulácsi bejegyzését!
..
Az pedig, hogy felesége van, annak meg mi köze ahhoz, hogy milyen propagandát fejt ki?
Elmondom; semmi.

Mondom,hogy fogd vissza magad ezeket a személyeskedő "habzó szájú kirohanásaidat tartogasd pl a Vadhajtások komment szekciójába oda teljesen beleillik ez a stílus.
Íme Gulácsi bejegyzése:

„Minden embernek joga van az egyenlőséghez, és minden gyermeknek joga van ahhoz, hogy boldog családban nőjön fel, attól függetlenül, hogy mennyien vannak és hogy milyen neműek, vallásúak vagy bőrszínűek a családtagok”

Ez Gulácsi véleménye a családról amivel nem kell egyettérteni,de ezt beállítani buzi propagandának egy ordas nagy csúsztatás.

Az,hogy felesége van gyereke van és "klasszikus" "természetes"családja van ékes példája annak, hogy nem a "melegek szekerét tolja",magyarul a heteró párkapcsolatban érzi jól magát.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 870
113
Gondoltam, megnézem mi folyik itt, de kifordulok... Konteo testvér itt nyomatja az Apáti-igét! Bár írna egyszer egy illiberál ideológia mentes műszaki tartalmú hozzászólást, olyan szívesen elolvasnám.
Még szerencse, hogy nem kell minden linket megnyit, minden hozzászólást elolvasni, még az ignore funkció nélkül se. Ez is a véleményszabadság része, hogy ha nem sért mást vele, nem teszi kötelezővé, akkor megoszthat egy linket. De én el se olvastam volna az említett cikket, ha nem hozod fel megint, szóval Te is ugyan úgy része vagy "Konteo testvér" "nyomatásának". :)
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 708
4 262
113
Küldöm szeretettel, ha már vannak itt is, akik most aktuálisan a melegektől féltik a keresztényi Magyarországot. (Tényleg SorosGyuribácsival mi van? )
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 785
25 338
113
Mondom,hogy fogd vissza magad ezeket a személyeskedő "habzó szájú kirohanásaidat tartogasd pl a Vadhajtások komment szekciójába oda teljesen beleillik ez a stílus.
Íme Gulácsi bejegyzése:

„Minden embernek joga van az egyenlőséghez, és minden gyermeknek joga van ahhoz, hogy boldog családban nőjön fel, attól függetlenül, hogy mennyien vannak és hogy milyen neműek, vallásúak vagy bőrszínűek a családtagok”

Ez Gulácsi véleménye a családról amivel nem kell egyettérteni,de ezt beállítani buzi propagandának egy ordas nagy csúsztatás.

Az,hogy felesége van gyereke van és "klasszikus" "természetes"családja van ékes példája annak, hogy nem a "melegek szekerét tolja",magyarul a heteró párkapcsolatban érzi jól magát.
Te, mondd már, Neked van szemed a látásra? o_O
Amit megkérdeztem, azt pedig a személyeskedés szándéka nélkül tettem meg ismét! És pedig azért, mert annyira értetlen vagy a nyilvánvaló és jól látható tények ellenére (sorozatosan!), hogy nem tudok másra gondolni már, csak arra, hogy valamilyen életkori faktornak tudjam be a naívka viselkedésedet!
..
gulacsi-5.jpg
 
W

Wilson

Guest
Mert normális!
..
Ez a szegényke kicsiny, meg nem lesz az! Megfosztották önkényesen ettől az alapvető emberi jogától! :(
De nyugodtan nyomjad csak a libsi "megértőpropagandát" Gulácsira és a többi hasonszőrű gazemberre hivatkozva. Kicsit sem vagy átlátszó!
S csinálja csak a "Nyugat" is azt, amit művel. Az eredmény jönni fog!
Azt felejted el, hogy tulajdonképpen nem velem/velünk vitatkozol, hanem az "Anyatermészettel" magával!
Te miről beszélsz?Én nem folytatok semmilyen megértő propagandát én a véleményemet mondom aminek az a lényege,hogy nem érdemli meg Gulácsi a gyalázkodó negatív reakciókat mert elmondta a véleményét erről a dologról.Te vagy az aki beleálltál ebbe a témába ezzel a buzipropagandázó szöveggel.
 
  • Vicces
Reactions: Pogány and milagro

ravenlord

Well-Known Member
2016. december 31.
4 041
11 946
113
Ez Gulácsi véleménye a családról amivel nem kell egyettérteni,de ezt beállítani buzi propagandának egy ordas nagy csúsztatás.

Az,hogy felesége van gyereke van és "klasszikus" "természetes"családja van ékes példája annak, hogy nem a "melegek szekerét tolja",magyarul a heteró párkapcsolatban érzi jól magát.
Ez önmagában semmit sem jelent.
Gulácsi simán tolhatja heteróként a homárok szekerét.
Erre származása is predesztinálja.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 870
113
Elméleti kérdés, -nem szeretném, ha valaki áthallást vélne felfedezni- ha én holnap statikusnak érzem magam, akkor megtagadhatja valaki, hogy én hidakat méretezzek, vagy ez akkor korlátozni fogja a szabadságom? Még akkor is ha 10-ből 2 hidam összedől, kettő meg duplájára lett méretezve, de végülis 80%-ban sikeres vagyok, álla híd. Vagy ha a rajta áthaladókat nézzük, akkor statisztikailag kimutathatatlan mértékben lesznek halálos áldozataim?
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 140
113
A szólásszabadság nem LMBTQ jog!
Nem is mondtam ilyet.
A szólásszabadságért én is kiállok. Legalább tudom ki az, aki ha szabadon beszélhet, akkor az lmbtq+ család az család szlogenével kampányol... :oops:
Látszik,hogy fogalmad sincs a magyar állami fenntartású árvaházakban lévő gyerekek helyzetével,esélyeivel, mivel akkor nem írnál ilyet.
Látszik, hogy neked sincs fogalmad róla. Amilyen gyorsan csak lehet mennek nevelőszülőkhöz. Ez az elmúlt évek trendje.
Na akkor miért irsz ilyet a nővérem történetesen 20 éve egy ilyen intézményben dolgozik nagyon sok alkalommal voltam bent ezek között a gyerekek között ez a fényévekkel jobb duma egyszerűen nem igaz.
Vagyis pontosan tudod, hogy akik odakerülnek, azok milyen nehéz sorsú gyerekek. Sokan közülük toxikus családokból lettek kimenekítve. Nem kellene súlyosbítani a helyzetüket azzal, hogy gyerekként már nem láthatnak egy normális szülői példát, értsd ez alatt az anyai és az apai mintákat. (Én már egyedülállóknak sem adnék ki gyereket, mert ez így csak egy kiskapu a rendszerben.)
 

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 708
4 262
113
Mondom,hogy fogd vissza magad ezeket a személyeskedő "habzó szájú kirohanásaidat tartogasd pl a Vadhajtások komment szekciójába oda teljesen beleillik ez a stílus.
Íme Gulácsi bejegyzése:

„Minden embernek joga van az egyenlőséghez, és minden gyermeknek joga van ahhoz, hogy boldog családban nőjön fel, attól függetlenül, hogy mennyien vannak és hogy milyen neműek, vallásúak vagy bőrszínűek a családtagok”

Ez Gulácsi véleménye a családról amivel nem kell egyettérteni,de ezt beállítani buzi propagandának egy ordas nagy csúsztatás.

Az,hogy felesége van gyereke van és "klasszikus" "természetes"családja van ékes példája annak, hogy nem a "melegek szekerét tolja",magyarul a heteró párkapcsolatban érzi jól magát.
H
Hagyd már ezt a 'dögöljön meg a szomszéd lova' hozzáállás. Elég szomorú, ha valaki elveszti az állását ilyenekért. Elég elborult értékrendszer ennek alapján ítélni. Nem kívételezni kell, csal helyén kezelni a dolgot.


Ez nagyon szépen hangzik, de mi van az állami gondozott azon gyerekekkel akiknek nem jut apu anyu? Akkor már család se jusson, csak azért mert az
+10
 
W

Wilson

Guest
Te, mondd már, Neked van szemed a látásra? o_O
Amit megkérdeztem, azt pedig a személyeskedés szándéka nélkül tettem meg ismét! És pedig azért, mert annyira értetlen vagy a nyilvánvaló és jól látható tények ellenére (sorozatosan!), hogy nem tudok másra gondolni már, csak arra, hogy valamilyen életkori faktornak tudjam be a naívka viselkedésedet!
..
gulacsi-5.jpg

Ez nem naivitás és nem életkori sajátosság hanem az én véleményem ha ezzel nem tudsz mit kezdeni vagy valamilyen módon iritál akkor azt javaslom ne olvasd el.

Tehát azzal,hogy Gulácsi kiáll a szivárvány családok mellett és ő ezt a típusú családot elfogadja azzal nem kell egyetérteni,de minden gyalázkodó negatív reakció ami Gulácsi személyét éri ezzel kapcsolatban azt én elítélendőnek tartom.Gulácsi a közleményében senki ellen nem intézett támadást nem bélyegzett meg senkit nem mondta vagy állította azt,hogy a heteró párkapcsolatokon alapuló családok ne lennének természetesek vagy követendő példák ,mivel ő is ilyen családban él amivel,világosan és mindenki számára jól láthatóan jelezte,hogy melyik térfélen játszik. Az,hogy egyesek szerint Gulácsi ezzel buzipropagandát folytat a véleményem szerint végtelenül korlátolt gondolkodásról tesz tanúbizonyságot,mivel ezen bejegyzés hatására egyetlen ember sem fog hirtelen a saját neméhez vonzódni és kivándorolni az országból,hogy egy másik országban legálisan örökbe fogadjon egy másik Rómeóval egy kisgyereket.
 
  • Tetszik
Reactions: formosa1

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 468
23 994
113
Gulácsinak egyáltalán nincs nagy arca tudnék neked mutatni jó pár olyan magyar labdarúgót aki semmit nem tett le az asztalra mégis akkora arca van,hogy nem fér be a Kárpát medencébe.Gulácsira visszatérve aki látta az Izland elleni meccs utáni nyilatkozatát az tisztában van azzal,hogy mennyire taccsra tette az a gól.Azzal pedig,hogy kiállt a szivárvány családok mellett nem kötelező egyetérteni de a sok gyalázkodó és negatív kommentre ezzel kapcsolatban abszolút nem szolgált rá.Én személy szerint példamutatónak tartom a társadalmi szerepvállalását és ahogy ebben az ügyben kiállt a nyilvánosság elé és felválalta a véleményét,az objektivitás kedvéért hozzáteszem az,hogy ő egy nemzetközi szinten magasan jegyzett kapus és nem Magyarországon focizik ebből a szempontból megkönnyítette a dolgát.Mert ha ezt a mutatványt a magyar mennyeiben futbalozó labdarúgó adta volna elő,nagyon is számolhatott volna azzal,hogy másnap már mehetett volna vissza "a baletba ugrálni".
Miért ne szolgált volna rá?
Ennyi erővel pedofilizmust is támogathatná, ugyan olyan szellemi defekt mint a buzulás.
Amennyiben a pedofil aberráltat a társadalom megveti, elítéli, üldözi, miért fogadjon el egy másik aberrációt? Miért kell a normális értékrend sőt a természetes életforma helyett egy betegséget, természetellenes dolgot ráerőszakolni a társadalomra? Beszélnek itt szexuális meg mittudomén milyen társadalmi fejlődésről, komolyan? Ez nem fejlődés, ez nyílt deviancia, a társadalmak megcsúfolása, beszélnek itt olyanokat, hogy a matekot meg a fizikát nem lehet megbaszni, akkor a biológiát a természetet igen?
El van kényelmesedve a társadalom, nincs atyai pofon ami helyrebillentené az értelmet a fejében. Ennek a folyamatnak meg ilyen véglény közszereplők még rá is raknak egy lapáttal. A következő kedvencem pedig, hogy buzik nevelhessenek gyereket! Hát lepetézek, komolyan a gyereknek semmi joga nincs arra, hogy egy anya és egy apa (természetesen biológiai, eredeti nő és férfi nevelje), ezzel a lendülettel akár pedofil is nevelhetné, ugyan olyan lelki sérült lenne mint 2 "apával" vagy 2 "anyával" (ne adj isten még több "szülővel"). Milyen ÉN képe lesz annak, aki úgy nő fel, hogy nem tudja ki is az anyja és az apja mert mind a két "szülő" csak az egyik jegyet (vagy még azt sem) viseli magán?
 
W

Wilson

Guest
látszik, hogy neked sincs fogalmad róla. Amilyen gyorsan csak lehet mennek nevelőszülőkhöz. Ez az elmúlt évek trendje.
Ezzel vitatkoznék mivel lehet, hogy a hivatalosan ez így van de gyakorlat mást mutat, igen abban igazad van, hogy elméletileg az a szándék, hogy minél hamarabb nevelőszülőkhöz kerüljenek de azért nem ilyen egyszerű a helyzet mivel egy részt elég sok gyerek van akik több nevelőszülőt is megjárnak és utána vissza kerülnek az intézetbe, másrészt a nevelőszülői rendszer is számos problémával küzd mivel sok nevelőszülő számára ez a tevékenység elsősorban pénzkereseti lehetőség ,természetesen vannak olyan nevelőszülők akik tényleg a gyerekeket nézik én is ismerek ilyeneket de ők vannak kisebbségben sajnos, és ezt nem én állítom hanem azok akik már több évtizede ebben dolgoznak. Hozzáteszem nem tartom könnyű feladatnak ezen a téren az állami szerepvállalást mivel ez egy nagyon összetett helyzet.
Vagyis pontosan tudod, hogy akik odakerülnek, azok milyen nehéz sorsú gyerekek. Sokan közülük toxikus családokból lettek kimenekítve. Nem kellene súlyosbítani a helyzetüket azzal, hogy gyerekként már nem láthatnak egy normális szülői példát, értsd ez alatt az anyai és az apai mintákat. (Én már egyedülállóknak sem adnék ki gyereket, mert ez így csak egy kiskapu a rendszerben.)
Félreértesz valamit én egy szóval sem mondtam, hogy ezeket a gyerekeket mindenáron meleg pároknak kell örökbefogadniuk.
 
  • Tetszik
Reactions: phaidros

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
9 829
30 448
113
Ez nem naivitás és nem életkori sajátosság hanem az én véleményem ha ezzel nem tudsz mit kezdeni vagy valamilyen módon iritál akkor azt javaslom ne olvasd el.

Tehát azzal,hogy Gulácsi kiáll a szivárvány családok mellett és ő ezt a típusú családot elfogadja azzal nem kell egyetérteni,de minden gyalázkodó negatív reakció ami Gulácsi személyét éri ezzel kapcsolatban azt én elítélendőnek tartom.Gulácsi a közleményében senki ellen nem intézett támadást nem bélyegzett meg senkit nem mondta vagy állította azt,hogy a heteró párkapcsolatokon alapuló családok ne lennének természetesek vagy követendő példák ,mivel ő is ilyen családban él amivel,világosan és mindenki számára jól láthatóan jelezte,hogy melyik térfélen játszik. Az,hogy egyesek szerint Gulácsi ezzel buzipropagandát folytat a véleményem szerint végtelenül korlátolt gondolkodásról tesz tanúbizonyságot,mivel ezen bejegyzés hatására egyetlen ember sem fog hirtelen a saját neméhez vonzódni és kivándorolni az országból,hogy egy másik országban legálisan örökbe fogadjon egy másik Rómeóval egy kisgyereket.
Azzal, hogy a bejegyzésében nyilvánosan állástfoglalt a *****családok mellett, közvéleménybefolyásoló tényező lett. Sportolói kvalitásait nem vitatva, ingoványos talajra tévedt. A véleményét tiszteletben tartva, nem kellett volna ezt ilyen módon kinyilvánítania.
 
W

Wilson

Guest
Miért ne szolgált volna rá?
Ennyi erővel pedofilizmust is támogathatná, ugyan olyan szellemi defekt mint a buzulás.
Amennyiben a pedofil aberráltat a társadalom megveti, elítéli, üldözi, miért fogadjon el egy másik aberrációt? Miért kell a normális értékrend sőt a természetes életforma helyett egy betegséget, természetellenes dolgot ráerőszakolni a társadalomra? Beszélnek itt szexuális meg mittudomén milyen társadalmi fejlődésről, komolyan? Ez nem fejlődés, ez nyílt deviancia, a társadalmak megcsúfolása, beszélnek itt olyanokat, hogy a matekot meg a fizikát nem lehet megbaszni, akkor a biológiát a természetet igen?
El van kényelmesedve a társadalom, nincs atyai pofon ami helyrebillentené az értelmet a fejében. Ennek a folyamatnak meg ilyen véglény közszereplők még rá is raknak egy lapáttal. A következő kedvencem pedig, hogy buzik nevelhessenek gyereket! Hát lepetézek, komolyan a gyereknek semmi joga nincs arra, hogy egy anya és egy apa (természetesen biológiai, eredeti nő és férfi nevelje), ezzel a lendülettel akár pedofil is nevelhetné, ugyan olyan lelki sérült lenne mint 2 "apával" vagy 2 "anyával" (ne adj isten még több "szülővel"). Milyen ÉN képe lesz annak, aki úgy nő fel, hogy nem tudja ki is az anyja és az apja mert mind a két "szülő" csak az egyik jegyet (vagy még azt sem) viseli magán?
Az a gond, hogy szerintem a médiának hála túlságosan fel lett fújva a probléma az antik Görögországban teljesen elfogadott volt a homoszexualitás még sem sérült a hagyományos család modell nem halt ki az emberiség. Visszatérve Gulácsira az egyáltalán nem normális, hogy miután közzétette ezt a bejegyzését gyalázkodó, őt és családját fenyegető üzeneteket kap.


Azzal, hogy a bejegyzésében nyilvánosan állástfoglalt a *****családok mellett, közvéleménybefolyásoló tényező lett. Sportolói kvalitásait nem vitatva, ingoványos talajra tévedt. A véleményét tiszteletben tartva, nem kellett volna ezt ilyen módon kinyilvánítania.
Már miért nem minden értelmes ember el tudja dönteni, hogy ezzel egyetért-e vagy nem, belefér az értékrendjébe-e vagy nem.