[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 376
33 486
113
Kína megvetendőnek tartja a leendő Fudan melletti közterületek átnevezgetését
Forrás: https://kuruc.info/r/2/229298/

Értem én őket, de engem zavar, hogy elkezdtek jogot kapni ezek is a beleugatásra.

Át lehet nevezni a Kossuth teret is Tienanmen tér mártírjai térnek, a Deákot meg Tank Man térnek, csak számolni kell a következményekkel. Persze amerikai "kurátorok" által irányított ügynök-influenszer politikusok esetében szó sincs arról, hogy érdekelné őket a józanul felfogott nemzeti érdek.
A Szabadság teret is át lehetne nevezni Assange térnek vagy Snowden térnek, esetleg Guantanamói foglyok terének, a Hold utca is lehetne ismét Rosenberg házaspár utca, az izraeli nagykövetség meg lehetne ezentúl a Rachel Corrie vagy Mavi Marmara utcában stb.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 488
93 628
113
Kari Geri első külpol akciója eddig óriási siker.

Fudan budapesti campusának vécéjét Karácsony Gergelyről kéne elnevezni.
( ezt átgondolva, micsoda perspektívák nyílnak :D)


Mo-i kínaiak reakciója.
Hu testvér, Budapesten vagyok, s néhányan arra készülünk, hogy hogy holnap vörös festékkel leöntjük az átnevezett utcatáblákat”.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 488
93 628
113
Kari Geri első külpol akciója eddig óriási siker.

Fudan budapesti campusának vécéjét Karácsony Gergelyről kéne elnevezni.
( ezt átgondolva, micsoda perspektívák nyílnak :D)


Mo-i kínaiak reakciója.
Hu testvér, Budapesten vagyok, s néhányan arra készülünk, hogy hogy holnap vörös festékkel leöntjük az átnevezett utcatáblákat”.
1 meglepő van ezeket olvasva, hogy Kínában milyen egészséges nacionalizmus él.
Én a komcsi rendszereket, mindig a hazai internacionalista (ma már kozmopolita) politikusokkal azonosítom, de tévedek.

Persze Kina6ma már messze van a régi kommunizmustól meg Kádártól is.
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 518
31 969
113
1 meglepő van ezeket olvasva, hogy Kínában milyen egészséges nacionalizmus él.
Én a komcsi rendszereket, mindig a hazai internacionalista (ma már kozmopolita) politikusokkal azonosítom, de tévedek.

Persze Kina6ma már messze van a régi kommunizmustól meg Kádártól is.
Csak a Magyar Népköztársaság volt internacionalisata és magyarellenes. Az összes többi nem ilyen. A románok meg főleg nem. Ők soviniszták voltak Csau idején is gazdagon, akarom mondani szegényen.
 
W

Wilson

Guest
Kari Geri első külpol akciója eddig óriási siker.

Fudan budapesti campusának vécéjét Karácsony Gergelyről kéne elnevezni.
( ezt átgondolva, micsoda perspektívák nyílnak :D)


Mo-i kínaiak reakciója.
Hu testvér, Budapesten vagyok, s néhányan arra készülünk, hogy hogy holnap vörös festékkel leöntjük az átnevezett utcatáblákat”.

Ha ezek a békés kínai tüntetők megrongálják/ vörös festékkel leöntlk ezeket az utcatáblákat akkor vajon a magyar rendőrség garázdaság miatt felelősségre vonja őket, ugyanúgy mint minden magyar állampolgárt ha ilyet követ el? Én szkeptikus vagyok,amúgy én azon a véleményen vagyok, hogy az itt élő kínaiak csak halgassanak mivel mi sem szólunk bele, hogy Kínában milyen utcanév táblákat raknak ki.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 801
25 402
113
Ha ezek a békés kínai tüntetők megrongálják/ vörös festékkel leöntlk ezeket az utcatáblákat akkor vajon a magyar rendőrség garázdaság miatt felelősségre vonja őket, ugyanúgy mint minden magyar állampolgárt ha ilyet követ el? Én szkeptikus vagyok,amúgy én azon a véleményen vagyok, hogy az itt élő kínaiak csak halgassanak mivel mi sem szólunk bele, hogy Kínában milyen utcanév táblákat raknak ki.
Szerintem meg ha az évenkénti buziparádét el tudod viselni, akkor egy kis kínai tüncike is bele fog férni!
..
(Egyébként valahol hatalmas öngól ez az egész átnevezősdi, legalább is szimbológiailag. De, hát Baranyi Krisztina nem az eszéről ismert...)
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 567
18 417
113
Ha ezek a békés kínai tüntetők megrongálják/ vörös festékkel leöntlk ezeket az utcatáblákat akkor vajon a magyar rendőrség garázdaság miatt felelősségre vonja őket, ugyanúgy mint minden magyar állampolgárt ha ilyet követ el? Én szkeptikus vagyok,amúgy én azon a véleményen vagyok, hogy az itt élő kínaiak csak halgassanak mivel mi sem szólunk bele, hogy Kínában milyen utcanév táblákat raknak ki.
A rendőrségnek elviekben azt kellene tenni. Amúgy tudtommal a fővárosi közgyűlés még meg sem szavazta a vonatkozó utcanevek nevének megváltoztatását. Vagy már igen?
 
W

Wilson

Guest
Szerintem meg ha az évenkénti buziparádét el tudod viselni, akkor egy kis kínai tüncike is bele fog férni!

Azt nem tudom, hogy ez a kettő, hogy jön össze,de itt nem a tüntetés a lényeg hanem az, hogyha a kínaiak elvárják, hogy ne szóljunk be a belugyeikbe akkor mi is elvárhatjuk, hogy ők se szóljanak bele abba, hogy mi milyen utcanév táblákat rakunk ki a saját országunkba, ha pedig ez zavarja a szemüket az itt élő kínaiaknak,akkor azt javaslom nekik, hogy csukják be a szemüket vagy ne menjenek arra.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 488
93 628
113
Azt nem tudom, hogy ez a kettő, hogy jön össze,de itt nem a tüntetés a lényeg hanem az, hogyha a kínaiak elvárják, hogy ne szóljunk be a belugyeikbe akkor mi is elvárhatjuk, hogy ők se szóljanak bele abba, hogy mi milyen utcanév táblákat rakunk ki a saját országunkba, ha pedig ez zavarja a szemüket az itt élő kínaiaknak,akkor azt javaslom nekik, hogy csukják be a szemüket vagy ne menjenek arra.
Wili!
Most hülyeskedsz. Geri az utcanévtáblával nemcsak belpolozott, külpolozott is. Elsősorban Ovin akart ütni, meg nyalni a Bidennel közös gazdinak, de így a kínai elvtársakon is ütött. Most jön az a rész, hogy állni kell önállóan a válaszpofont és nem Orbán mögé bújni. Menni fog?? Bár aki attól félt hogy a Zuglói MSZP eltemeti, hát tőle sokat ne várjunk!
 
W

Wilson

Guest
A rendőrségnek elviekben azt kellene tenni. Amúgy tudtommal a fővárosi közgyűlés még meg sem szavazta a vonatkozó utcanevek nevének megváltoztatását. Vagy már igen?

Jó kérdés de az utcanév táblák már kint vannak,és a kerület polgármestere rendeleti úton hivatalosan át is nevezte az utcákat, mivel ezt a vészhelyzet miatt megteheti.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 801
25 402
113
mi milyen utcanév táblákat rakunk ki
Nem MI rakjuk ki, hanem a libberagyalágyult budapesti vezetés, direkt provokatív szándékkal!
Nevezzenek el közterületet MAGYAR, KERESZTÉNY áldozatokról. De ez nyilván nem fog eszükbe jutni soha, hisz legtöbbje csak beszéli a nyelvünket, meg ide született közénk, de valójában semmi, de semmi köze nincs a magyarsághoz. Ez nem is jelent számára semmit!
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 801
25 402
113
Wili!
Most hülyeskedsz. Geri az utcanévtáblával nemcsak belpolozott, külpolozott is. Elsősorban Ovin akart ütni, meg nyalni a Bidennel közös gazdinak, de így a kínai elvtársakon is ütött. Most jön az a rész, hogy állni kell önállóan a válaszpofont és nem Orbán mögé bújni. Menni fog?? Bár aki attól félt hogy a Zuglói MSZP eltemeti, hát tőle sokat ne várjunk!
Az egész "KELETNEK" üzentek ezzel, hogy ha odakerülnének a kormányrúdhoz, akkor korrekt együttműködést, jó viszonyra törekvést tőlük nem lehet elvárni. Nem csak pitiánerek, de mérhetetlenül önkártékonyak és ostobák is. Ez van. Nézni kell a műsort és enni a kukurucot meg inni az üdcsit! ;) :D
 
W

Wilson

Guest
Wili!
Most hülyeskedsz. Geri az utcanévtáblával nemcsak belpolozott, külpolozott is. Elsősorban Ovin akart ütni, meg nyalni a Bidennel közös gazdinak, de így a kínai elvtársakon is ütött. Most jön az a rész, hogy állni kell önállóan a válaszpofont és nem Orbán mögé bújni. Menni fog?? Bár aki attól félt hogy a Zuglói MSZP eltemeti, hát tőle sokat ne várjunk!

Nem értek veled egyett mi sem szólunk bele milyen utcanév táblákat tesznek ki Kínában .Szerinted hány Kínában élő magyar mert tüntetést szervezni Kínában ha csak megpróbálták volna azon nyomban begyujtötték volna őket és jöhettek volna haza, úgy hogy az itt élő kínaiak, maradjanak csak a kaptafánál.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 897
87 084
113
Kari Geri első külpol akciója eddig óriási siker.

Fudan budapesti campusának vécéjét Karácsony Gergelyről kéne elnevezni.
( ezt átgondolva, micsoda perspektívák nyílnak :D)


Mo-i kínaiak reakciója.
Hu testvér, Budapesten vagyok, s néhányan arra készülünk, hogy hogy holnap vörös festékkel leöntjük az átnevezett utcatáblákat”.
Most csak én érzem úgy, hogy a buta Xmas Sly és a Bányarém szereztek maguknak pár kínai ellenséget a BuTapesten élő 11k kínai közül, ami remekül fog érződni a jövő évi kampányban? Eddig Kína leszarta Magyarországot, de most már csakazértis beleállnak?

Köszi Geri! D
 
W

Wilson

Guest
Nem MI rakjuk ki, hanem a libberagyalágyult budapesti vezetés, direkt provokatív szándékkal!
Nevezzenek el közterületet MAGYAR, KERESZTÉNY áldozatokról. De ez nyilván nem fog eszükbe jutni soha, hisz legtöbbje csak beszéli a nyelvünket, meg ide született közénk, de valójában semmi, de semmi köze nincs a magyarsághoz. Ez nem is jelent számára semmit!

Attól még ez egy magyar belügy amibe nincs joga beleszólni a kínaiaknak.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 897
87 084
113
1 meglepő van ezeket olvasva, hogy Kínában milyen egészséges nacionalizmus él.
Én a komcsi rendszereket, mindig a hazai internacionalista (ma már kozmopolita) politikusokkal azonosítom, de tévedek.

Persze Kina6ma már messze van a régi kommunizmustól meg Kádártól is.
A magyar kommunisták mindig is utálták és megvetették a magyarokat. Most is.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 897
87 084
113
A rendőrségnek elviekben azt kellene tenni. Amúgy tudtommal a fővárosi közgyűlés még meg sem szavazta a vonatkozó utcanevek nevének megváltoztatását. Vagy már igen?
Nem. Nem is fogja. 1xi akció volt, mint Bányarémnél eddig minden, mint pl. legutóbb a BLM szobor. Élt: 1 napot. Ez is ennyi lesz. Annyi, mint a 18 éven aluliak ingyen utazása a BKVn, meg a többi Xmas Sly bullshit 2019 nyara óta.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 801
25 402
113
Attól még ez egy magyar belügy amibe nincs joga beleszólni a kínaiaknak.
De érzékeny lettél hirtelen...
Visszalapozva kicsit, én valahogy nem látom a heves nagy-honvédő kommentjeideit... Pl. amikor a szenilis Joe Biden kukorékolt bele a mikrofonba, meg üzengetett nekünk ide Magyarországra és avatkozott bele a magyar belügyekbe!
Hogy van ez kedves Wilson kolléga?
..
/Mindenki beleszól mindenbe, mivel szólásszabadság van.../
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 488
93 628
113
Nem értek veled egyett mi sem szólunk bele milyen utcanév táblákat tesznek ki Kínában .Szerinted hány Kínában élő magyar mert tüntetést szervezni Kínában ha csak megpróbálták volna azon nyomban begyujtötték volna őket és jöhettek volna haza, úgy hogy az itt élő kínaiak, maradjanak csak a kaptafánál.
Jajj, Istenem! De ezek nyíltan kína ellenes provokatív táblák 2 perc belpol. figyelemért. A Prágai haverja hasonló akcióval már hasonló xart kavart, hogy az amcsi gazdi elegedett legyen.

Azt értem, hogy Kínában nem dúl véleményszabadság. ( Jelzem az USA is rálépett erre az utra....) De Kína fontoa külker. partner és pötit nagyobb mint mi. Úgy kellene politizálni, hogy ők is érdekeltek legyenek a magyar sikerekben. Ezt végzi Szijjártó. Ezt nem érti Geri. Vagy ha érti lexarja, 2 perc belpol. sikerért. Sztem nem is erti, max. úgy mint az angolt. Pedig még Újheyi is érti!!!

Most gyűjtsük be a tiltakozó kinaiakat?? Lóxart! Állítson oda a főváros közterület felügyelőket, ne bújjon más mögé!!!
 
Status
Not open for further replies.