[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

csibeszke

Well-Known Member
2015. február 12.
1 746
3 925
113
Ha ezek a békés kínai tüntetők megrongálják/ vörös festékkel leöntlk ezeket az utcatáblákat akkor vajon a magyar rendőrség garázdaság miatt felelősségre vonja őket, ugyanúgy mint minden magyar állampolgárt ha ilyet követ el? Én szkeptikus vagyok,amúgy én azon a véleményen vagyok, hogy az itt élő kínaiak csak halgassanak mivel mi sem szólunk bele, hogy Kínában milyen utcanév táblákat raknak ki.
Nem mindegy Kínában milyen útcanév táblát raknak ki? Úgy sem tudjuk elolvasni.
 
W

Wilson

Guest
De érzékeny lettél hirtelen...
Visszalapozva kicsit, én valahogy nem látom a heves nagy-honvédő kommentjeideit... Pl. amikor a szenilis Joe Biden kukorékolt bele a mikrofonba, meg üzengetett nekünk ide Magyarországra!
Hogy van ez kedves Wilson kolléga?
..
/Mindenki beleszól mindenbe, mivel szólásszabadság van.../

Aha kedves Milagro akkor azt mond már el nekem , hogy a jelenlegi amerikai kormányzat mikor buzdította arra, az itt élő amerikaiakat, hogy maszkban és éjszaka a térfigyelő kamerákra vigyázva öntsenek le vörős festékkel Magyarországon hivatalosan kihelyezett utcanév táblákat.Tényleg jó, hogy eszembe jutattad, hadd kérdezzemmár meg tőled, hogy nem kellett volna már mostanra BLM-es hordáknak elárasztani a magyarországi városok utcáit?
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 341
92 993
113
Aha kedves Milagro akkor azt mond már el nekem , hogy a jelenlegi amerikai kormányzat mikor buzdította arra, az itt élő amerikaiakat, hogy maszkban és éjszaka a térfigyelő kamerákra vigyázva öntsenek le vörős festékkel Magyarországon hivatalosan kihelyezett utcanév táblákat.Tényleg jó, hogy eszembe jutattad, hadd kérdezzemmár meg tőled, hogy nem kellett volna már mostanra BLM-es hordáknak elárasztani a magyarországi városok utcáit?
Majdan??
De Goodfriend barátunk is anno aktívan részt vett ellenzéki tüntin, ahol betámadták a fidesz központot.
Lesz még 22 tavaszáig több is.
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 565
24 736
113
Aha kedves Milagro akkor azt mond már el nekem , hogy a jelenlegi amerikai kormányzat mikor buzdította arra, az itt élő amerikaiakat, hogy maszkban és éjszaka a térfigyelő kamerákra vigyázva öntsenek le vörős festékkel Magyarországon hivatalosan kihelyezett utcanév táblákat.Tényleg jó, hogy eszembe jutattad, hadd kérdezzemmár meg tőled, hogy nem kellett volna már mostanra BLM-es hordáknak elárasztani a magyarországi városok utcáit?
Hivatalosan kihelyezett utcanévtáblák?
Jó tudom, nektek a törvények csak széljegyzetek, de azért a közgyűlés had szavazza már meg elsőnek a módosítást és csak utána legyen kihelyezve.
Olyan ez, mintha én kimennék és az Oktogont visszanevezném Mussolini térnek, mert a főpolgi is meg a szottyadt bányaréme is kb annyi joggal tette ezt meg...

Amerikai barátunk Jóbarát meg ki is ment a tütikézők közé...
 
W

Wilson

Guest
Majdan??
De Goodfriend barátunk is anno aktívan részt vett ellenzéki tüntin, ahol betámadták a fidesz központot.
Lesz még 22 tavaszáig több is.

A Majdan nálunk történt?Ez számomra új infó......:),Goodfriend "barátunk pedig nem a jelenlegi Binden adminisztráció hivatalos képviselője volt.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 796
25 387
113
a jelenlegi amerikai kormányzat mikor buzdította arra, az itt élő amerikaiakat, hogy maszkban és éjszaka a térfigyelő kamerákra vigyázva öntsenek le vörős festékkel Magyarországon hivatalosan kihelyezett utcanév táblákat.
Bakker!
Ne csúsztassál már ennyire eccerűen, mert csak magadat járatod le!
Itt nem a kínai kormányzat üzent, hanem egy kommentelő! Olvassad már rendesen el azt az indexes cikket, mielőtt elborulsz!
nem kellett volna már mostanra BLM-es hordáknak elárasztani a magyarországi városok utcáit?
Ezt meg nem is értem mire írod...
De amúgy nem, nem kellenek néger hordák. Kössz nem!
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 955
32 839
113
Megjegyzem,az még mindig hazaárulás,hogy a magyar közpénzt,a magyar adófizető pénzét költeni egy kinai egyetemre.Kiváncsi lennék az agitprop bagázs hogyan nyüszintene,ha a CEU kapott volna magyar közpénzt.Mert ez a kinai CEU.Kb annyi szerepe lesz a magyar oktatási rendszerben,mint a CEUnak volt-marginális.Kiválasztott pénzes kevesek jutnak csak majd oda tanulni,az átlag magyar fiatal legfeljebb mosogatni.De az átlag magyar kisember adójábol lesz épitve és fentartva.Ez haza és nemzetárulás.Itt bukik ki,hogy mennyire nemzeti a fikusz-semennyire,csak kirabolja a nemzetet a saját céljai érdekében
 

Morishima

Well-Known Member
2017. július 29.
1 452
10 345
113
De érzékeny lettél hirtelen...
Visszalapozva kicsit, én valahogy nem látom a heves nagy-honvédő kommentjeideit... Pl. amikor a szenilis Joe Biden kukorékolt bele a mikrofonba, meg üzengetett nekünk ide Magyarországra és avatkozott bele a magyar belügyekbe!
Hogy van ez kedves Wilson kolléga?
..
/Mindenki beleszól mindenbe, mivel szólásszabadság van.../
Nem is kell folytatni a vitát,mindent elmondtál. Azért megnézném hogy ha valahol a világban elneveznének egy teret úgy hogy K*csögfejű Pesti Libsik Tér akkor az is belügy és még véleményünk se legyen róla ( mondjuk nekem tetszene). De ugyan így lehetne alázni a nemzeti oldalt is, vagy minden magyart is, bele lehet ebbe kezdeni, csak gyerekes és értelmetlen.
Nem lepne meg ha ezek után a kínai szolgálatok ráállanának arra hogy keressenek ezt azt az ellenzékről....de legjobb lenne ha nyilvánosan hagyják teljesen elapadni az ügyet, aztán majd átadás előtt visszaváltoztatják normális nevekre.
Amúgy nagyon praktikus lehet azoknak akiknek a papírjai a régi nevekre vannak kiállítva, biztos nagyon örülnek.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 796
25 387
113
Megjegyzem,az még mindig hazaárulás,hogy a magyar közpénzt,a magyar adófizető pénzét költeni egy kinai egyetemre.Kiváncsi lennék az agitprop bagázs hogyan nyüszintene,ha a CEU kapott volna magyar közpénzt.Mert ez a kinai CEU.Kb annyi szerepe lesz a magyar oktatási rendszerben,mint a CEUnak volt-marginális.Kiválasztott pénzes kevesek jutnak csak majd oda tanulni,az átlag magyar fiatal legfeljebb mosogatni.De az átlag magyar kisember adójábol lesz épitve és fentartva.Ez haza és nemzetárulás.Itt bukik ki,hogy mennyire nemzeti a fikusz-semennyire,csak kirabolja a nemzetet a saját céljai érdekében
Lynx gyárat, meg BMW gyárat építeni is hazaárulás, igaz? Abban is van közpénz, kedvezményes telek, állami dotáció meg stb.!
..
Abban az esetben lenne hazaárulás, ha a jövőbeni Fudan Egyetemen Magyarország és a magyarság, vagy a magyar alkotmányos értékek ellen agitálnának, tanítanának, szervezkednének! Ha ilyen lenne, akkor igen, be kell majd zárni és úgy kell eljárni vele szemben, mint a CEU-val!
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 118
14 501
113
Nem MI rakjuk ki, hanem a libberagyalágyult budapesti vezetés, direkt provokatív szándékkal!
Nevezzenek el közterületet MAGYAR, KERESZTÉNY áldozatokról. De ez nyilván nem fog eszükbe jutni soha, hisz legtöbbje csak beszéli a nyelvünket, meg ide született közénk, de valójában semmi, de semmi köze nincs a magyarsághoz. Ez nem is jelent számára semmit!
Nem akarok belemenni ebbe a utcatábla ügybe (vihar a biliben), de ne ebből akard már megítélni, kinek milyen a Magyarság öntudatata, és mit jelent számára magyarnak lenni.
Eleve sima percepció, másrészt egyébként is elég szubjektív ennek a nehezen definíciónálható dolognak a megítélése.
Azzal, hogy gyakorlatilag burkoltan azt sugallod, hogy az ilyen emberek nem Magyarok csak beszélt nyelvükben, netto gyülölet keltés velük szemben.

Ennyi erővel pl. a kocsira ragasztott Nagy Magyarország matricások akkor a legnagyobb Magyarok...
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 796
25 387
113
Nem akarok belemenni ebbe a utcatábla ügybe (vihar a biliben), de ne ebből akard már megítélni, kinek milyen a Magyarság öntudatata, és mit jelent számára magyarnak lenni.
Tényleg vihar a biliben, de megtennéd akkor, hogy felsorolsz mondjuk hat magyar/keresztény üldözöttet, áldozatot, akikről a jelenlegi fővárosi vezetés közterületet nevezett el? (Trianon 101. évfordulója van, ma is van apropója pl.)
..
Tedd már meg légy szíves, csak hogy korrigáld a bennem eleddig kialakult "téves" képet róluk. Nyitott vagyok!
Szóval?
1. .....
2. .....
3. .....
4. .....
5. .....
6. .....
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 955
32 839
113
Lynx gyárat, meg BMW gyárat építeni is hazaárulás, igaz? Abban is van közpénz, kedvezményes telek, állami dotáció meg stb.!
..
Abban az esetben lenne hazaárulás, ha a jövőbeni Fudan Egyetemen Magyarország és a magyarság, vagy a magyar alkotmányos értékek ellen agitálnának, tanítanának, szervezkednének! Ha ilyen lenne, akkor igen, be kell majd zárni és úgy kell eljárni vele szemben, mint a CEU-val!
Csak a lényeget nem veszed figyelembe.A CEU nem közpénzen épült és működött.A Fudan közpénzen fog épülni és működni.Ez kb a vidd ki és az idd ki szintű különbség.
Ha jol tudom,nem egy kormánytag tanult a CEUn.....Ezek szerint a vajda kormánya szerinted is tele van hazaárulókkal.....:cool:
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 796
25 387
113
A Fudan közpénzen fog épülni és működni.Ez kb a vidd ki és az idd ki szintű különbség.
Kétlem, hogy ez így lenne, legalább is kizárólag, de amennyiben így lesz és végig a magyar állam fizeti/működteti, akkor ez garancia is lesz egyben arra, hogy a magyar állam fellépjen, ha magyar államérdeket sértő folyamatok indulnának ott be a falakon belül. Nemde?
Ha jol tudom,nem egy kormánytag tanult a CEUn.....Ezek szerint a vajda kormánya szerinted is tele van hazaárulókkal.....
Ezt nem tudom hova tenni?
(fejvakarás)
Honnan veszed, hogy aki oda járt az mind hazaáruló? o_O
 
  • Tetszik
Reactions: jurgenbauer
W

Wilson

Guest
Kedves a Milagro! Akkor ha megengeded tágítanám egy kicsit az ismereteidet a Global Times a kínai kormányzat egyik szócsöve és a főszerkesztője Hu Hszi-csin Youtube-csatornáján, amelyen a Karácsonyt elítélő Global Times-cikket felolvassa simán megvalósítja a felbujtás tényét.
 
  • Vicces
Reactions: Kim Philby