[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
A Russia Today facebook oldalán egy fekete bőrű angliai illetőségű emberke védi, és még sokan mások. Ha kitekint az ember a hazai kalitkából néha meglepődik...
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 365
113
Tudom én is kivácsi voltam a külföldi véleményekre.
A liberálisok ahol lehet támadnak. De belpolitika terén szerepük csökken. De tipikus kettős mércét szeretik alkalmazni.
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
Lehetne humor is de inkább realitás.

original_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 145
15 776
113
Valóban übermegalázó volt a tasli, ugyanakkor valahol stílusos is volt ha emlékszünk még Vekker nagyarcú nyilatkozataira a kokikról és sallerekről.

Most ő tényleg kapott egyet, és sem egyszerű, de férfias, sem visszafogott úriemberhez méltóan intelligens módon nem volt képes azt helyben lereagálni, hanem igazi beszari punciként viselkedett, úgy tett, mint azok az emberek, akik mondjuk a buszon/villamoson látják, hogy mondjuk egy csapat kokeró beszólogat/zaklat valakit - vagy akár őt magát - és inkább nem vesz tudomást róla.
 

laudarage

Active Member
2014. február 3.
1 689
4
36
Nem tudom mi ebben a poén, de most ez a legnagyobb vicc a Polsa i Ko vk.com oldalon. Ha valaki érti, ossza meg velem a megfejtést.

hrKgyYa3KUg.jpg


https://vk.com/polandandcompany
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
<i>"A búcsú egyik legmagasztosabb pillanata, amikor ezrek ajkáról szól tiszta szívvel és lélekkel a magyar és székely himnusz. Ezt az érzést próbáltuk elhozni és ízelítőt adni neked is kedves olvasónk, szánj rá 3 perc időt és figyeld az érzést, amit a szívedben érzel, amikor a felvételt hallgatod."</i>

Így szólt százezrek ajkáról a magyar himnusz Csíksomlyón! – VIDEÓ

Persze nem mindenkinek. A söpredéknek abszolúte nem.
ttp://www.parameter.sk/blog/csehszlovak-kem/2015/05/24/meseorszag-kitalalt-unnepe-szekely-csiksomlyoi-bucsu?utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_kereszteny_201505
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
http://www.parameter.sk/blog/csehszlovak-kem/2015/05/24/meseorszag-kitalalt-unnepe-szekely-csiksomlyoi-bucsu
 

blitzkrieg

Well-Known Member
2015. február 10.
5 503
5 633
113
<blockquote rel="czulu"><i>"A búcsú egyik legmagasztosabb pillanata, amikor ezrek ajkáról szól tiszta szívvel és lélekkel a magyar és székely himnusz. Ezt az érzést próbáltuk elhozni és ízelítőt adni neked is kedves olvasónk, szánj rá 3 perc időt és figyeld az érzést, amit a szívedben érzel, amikor a felvételt hallgatod."</i>

Így szólt százezrek ajkáról a magyar himnusz Csíksomlyón! – VIDEÓ

Persze nem mindenkinek. A söpredéknek abszolúte nem.
ttp://www.parameter.sk/blog/csehszlovak-kem/2015/05/24/meseorszag-kitalalt-unnepe-szekely-csiksomlyoi-bucsu?utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_kereszteny_201505</blockquote>

Biztosan nagyon flusztralja, hogy neki meg varnia kell a meleghazassagot engedelyezo torvenyig. :)
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
Az egyik EU-parlamenti képviselő ismerősöm osztotta meg ezt pár perce:

"Az európai zöldség-gyümölcs termesztőket az orosz mezőgazdasági embargó miatt ért károk vizsgálata is szóba került az Európai Parlament Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Bizottságának a tegnapi ülésén. Kérdőre vontam az Európai Bizottságot, miért hagyták ki Magyarországot és a közép-kelet-európai országok többségét a legfrissebb uniós kártalanításból. A Bizottság képviselője képtelen volt erre reagálni, de írásbeli választ ígért."

No comment.
 

blitzkrieg

Well-Known Member
2015. február 10.
5 503
5 633
113
<blockquote rel="blitzkrieg"><blockquote rel="antigonosz">origo.hu/itthon/20150524-307-hatarsertot-fogtak-egy-nap-alatt-csongrad-megyeben.html

És mennyi volt akit nem kaptak el? Nem unalmas a szolgálat arrafelé.

Antigonosz jol tudom, Te hataror vagy a roman hatarnal? </blockquote>

Nem, csak voltam majdnem 10 évet a nyugati határnál.:) Még schengenkor leszereltem.</blockquote>

Ok, csak erdekelt volna, hogy Romania felol is szoktak menni a kozelkeleti bevandorlok? A multkor Nagyvarad mellett lattam gyulekezni egy 10-15 fos csoportot es inkabb arabnak tuntek, mint perui indianoknak. :)
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 570
18 432
113
Kicsit off és bocsánat érte de még mindig annyira aktuális

https://www.youtube.com/watch?v=3UVirech6zc
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
"Bár az első négy év sem volt éppen eseménytelen - kvázi tönkrement, szellemileg, fizikailag leépült egy ország -, az elmúlt fél év mindent vitt: Buda-Cash, Quaestor, Paks, Putyin, NAV, kitiltás, köztévé, útdíj, vasárnap, legújabban ismét az egyetemek. Ez egy teljesen megvadult kormány rémisztő, már-már paranoid aktivitási listája." Így összegzi Bruck András író, újságíró az Élet és Irodalomban nemrégiben megjelent írásában az idei évünket. Mindezekről beszélgetni hívtuk asztalunkhoz a cikk szerzőjét, Bruck Andrást. Ez a szezonzáró beszélgetésünk!
https://www.youtube.com/watch?v=cywKC84HidQ
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 277
68 252
113
Meg tudná esetleg valaki mondani nekem hogy ma délután kb 4 körül miért repkedett az összes utas és teherszállító legalább egy órán át a szokásostól eltérően 1000-2000 méter magasan nyugat magyarország felett?
 

czulu

Well-Known Member
2014. február 1.
2 274
95
48
<i>"Pázmány Péter Katolikus Egyetem"</i>

<i>"nemzetközi szinten is elsőnek nevezhető olyan egyetemi kurzust, amely kötelező az egyetem minden karán, a bármely képzésben és képzési szinten tanulmányokat folytató hallgatók számára, diplomájuk megszerzéséhez."</i>

Erről mi a véleményetek?
 
Status
Not open for further replies.