[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 449
67 760
113
Azt hiszem kezet foghatsz Mecsery Daniellel...
Sajnos ebbe jol belefutottal, van hogy nem tudja az ember elkerulni. Tipikus viselkedesforma naluk, volt ilyenhez szerencseje az oregemnek meg nekem meg 93-94 korul. Mondjuk azota megvan a tisztelet reszukrol, igaz azota felnott naluk ket generacio es nem lesz mindig igy.
A rendorok meg botranyos hogy mindenhol ennyire nyamnyilak veluk szemben...
Gondolom eselytelen hogy legyen belole egy hosszab elzaras nehanyuknak.
Nem velem történt a dolog, csak elfelejtettem a linket. Bár akkor is hihettétek volna, de nem én vagyok az áldozat szerencsére, csak megosztottam a történetét.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 275
68 228
113
10 roma összeverhet, de a riasztó pisztolyt és gumilövedékes fegyverek el kell venni a magyaroktól.
Fidesz közbiztonság. 10/10
ide open-carry géppisztoly köllene.
Nem hiszem hogy mindig magaddal hurcolasznad ha kimesz az utcara, elobb utobb megunnad. Ok viszont konnyen kihozhattak volna a hazukbol, es nem is egyet. Ahogy neked ugy nekik is lehet, ha meg nem lehet lopnak maguknak.
Addig amig a rendorok nem zaklatjak az ilyen kiccsaladokat napi szinten a nap 24 orajaban barmikor, addig lesz ilyen. A sok kontrolltol ellehetetlenulnek, frusztralja, zavarja oket az eletvitelukben, es hidd el odebb alnak masik kornyekre. Csupan azt kellene elerni hogy ez a kornyek valahol Svedorszagban, NGBr-ben vagy Belgiumban legyen.
A mieink most osszebalheztak egymassal, koszorukat meg koporsokat kuldozgetnek egymasnak.
Teljes agymenes, ket het mulva meg eggyutt mulatnak...
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 275
68 228
113
Hüpp! :(
Nem bakker majd en bujkaljak a gyerekekkel meg az orszag szinte 100%-a ezek elol a deviansok elol...
Kozben Feri es a szabad szerelem:
Mostanaban igen erzi a tavaszt az oreg tancoslabu. A luxusprostit is magaval vitte vajon?
 

kacsacsor

Well-Known Member
2015. március 15.
16 325
20 748
113
Addig amig a rendorok nem zaklatjak az ilyen kiccsaladokat napi szinten a nap 24 orajaban barmikor
Ha a helyi rendőrségből egy páros naponta kétszer fél óráig a házuk előtt tartana "pihenőt", hogy jól lássa őket mindenki, 1 hét alatt mindenki tudná a környéken, és látogatni se igen mernék őket.
Néha nagyon egyszerű dolgok is tudnak eredményesek lenni.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 275
68 228
113
Ha a helyi rendőrségből egy páros naponta kétszer fél óráig a házuk előtt tartana "pihenőt", hogy jól lássa őket mindenki, 1 hét alatt mindenki tudná a környéken, és látogatni se igen mernék őket.
Néha nagyon egyszerű dolgok is tudnak eredményesek lenni.
Pontosan. Sajnos ennyi esz vagy hajlandosag mar nincs a mai rendorben, en nem is tudom miert veszett ez ki...
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 275
68 228
113
Nem túlzás. Mert a cigány purdénak, hős/példakép a börtönviselt család tag.
Azért faragnak belőlük hősöket mert nem elrettentő büntetés a börtön ezeknek.
Pontosan. Csaladi, kapcsolati hierarhia van naluk. Melyik csalad a nagyobb nev, gazdagabb, mivel foglalkozik, milyen kemenyek, ki kivel, kit ismer.
A tizeneves ilyen csaladokbol, kozossegekbol jovo gyerekek felneznek, peldakepnek tekintenek a nagyobbakra akik valami komolyabb balhet megcsinaltak. Ennyit ernek fel esszel, ez a vilaguk, ezt az utat kovetik, a normalis eletvitelt nem ismerik.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
A másik egy kemény elitellenes politika. Mivel ők se nem a balos, se nem a jobbos elit része,
A szegény Tóth Laci mítoszát nem tudom mennyire lehet hitelesen felépíteni ügyvéd apukával; a román feleség se tetszett mindenkinek, hiába mondta, hogy hát az nem így, meg nem úgy...
De a többinél is felmerül, hogy mennyit és mit dolgozott a Jobbikon vagy a Parlamenten túl.
___
Mozgalmárok vezetik, egy-egy rendezvényt, megmozdulást össze tudnak hozni, de se ők nem alkalmasak rá és nincs az a holdudvar, ami fel tudná hozni bejutó szint fölé, a történelem is mutatja, hogy igazából erre a klasszikus jellegű radikalizmusra 4-5% körüli az igény, ami néha több felé is megoszlik. (A Jobbik sem a klasszikus radikálisokkal tudott növekedni.) Ugyan az, mint a KDNP, azaz egy ideológiai párt, amire önmaguk is tudják (mármint a KDNP-ben), hogy sose lesz tömegpárt.
Az az érzésem ha Gödény holnap elővenné a pártját és indulna a választásokon, oltás és kormányellenességgel, az egyrészt több szavazatot behozna, mint a MH sok éves szervezése, másrészt főleg az ellenzékből csipegetne (biztos vagyok benne, hogy van rá felmérés), ami meg nagyobb érdek a kormánypártoknak is. Gödény sokkal jobban fekszik a médiának, az embereknek, mint Toró, annál sokkal ismertebb és értékesebb brand.

(Bocs modik a politizálásért :) )
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 932
87 326
113
Én "megbeszélném" velük(MH), hogy ballról szipkázzák főleg a szavazatokat! ...persze nem ingyen, de most még úgysincs esélyük, de kell majd nekik qrvára a pénz a következő választásra, hogy ott legyen esélyük! ...és majd az önkormányzatin is lehet értékelni a 22-es segítséget! Mindkét fél jól járna!
..."ilyen" ez a játékos "Pop-szakma"! ;) :rolleyes: :oops:
Onnan is szereznek. Ezért nem létezik jelenleg a Jobbik! A Jobbik egy virtuális párt. Egyben indul, ahol vállalja magát, ott nincs ráindítva senki. A Kétheréjű akar még indulni egyéniben mindenhol, de az is full balos, sőt, durvább, lásd Ferencvárost! Ők nem jobbról fognak lecsípni, hanem az ingadozók közül elég sokat. Persze, ha tényleg indulnak. Nem vagyok benne biztos, hogy meglépik.

Egyébként látva a Momentum visszaszorulását, a párt vezetésén kívül kb. semmi sem ellenzéki. Ahol csak tudnak, szopatják őket. Nem véletlenül.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 932
87 326
113
Én inkább abban látnék ötletet, hogy valami junior fidelitasos brigád beépülve mondjuk a Momentumba cakompak lenyúlja a pártot, ahogy júdás peti a lyobikot.
Ez vsz már megtörtént ... :D ezért is csináltak hülyét Fegyőrből. Donáthék már nincsenek benne a vezetésben. Viszont ezt mindenki tudja balról, és nem véletlen, hogy mindenhol szopatják őket egyéniben. Figyeljétek meg, el fognak indulni mindenhol egyéniben és listán! Kilépnek a moslékból!
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 932
87 326
113
  • Tetszik
Reactions: OhioNurse

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 932
87 326
113
Ez vsz már megtörtént ... :D ezért is csináltak hülyét Fegyőrből. Donáthék már nincsenek benne a vezetésben. Viszont ezt mindenki tudja balról, és nem véletlen, hogy mindenhol szopatják őket egyéniben. Figyeljétek meg, el fognak indulni mindenhol egyéniben és listán! Kilépnek a moslékból!
 
  • Tetszik
Reactions: OhioNurse

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 932
87 326
113

Pelger

Well-Known Member
2020. október 23.
79
300
53
Ha már a MHM a téma. Minap elmentem az egyik lakossági fórumra amit Toroczkai tartott. Hiába érkeztem 20 perccel hamarabb mint a kiírt kezdés már be sem jutottam annyi ember állt már kint is. Így beszélgettem a kint lévő emberekkel akik elmondták, hogy váratlanul nagy az érdeklődés annak dacára is, hogy nem tudták hirdetni az eseményt. Kettő óra múlva tudtam beljebb menni mikor már a kérdésekre válaszolt, ahol mindenki kérdésére megadta a válaszát. Így az ott tapasztaltak alapján nem írnám le őket még.
Annyi bizonyos, hogy jobban is rárepülhetnének bizonyos témákra és nem a cigány bűnözés témakörét kéne ütni mindig. Ami elég erős probléma, de nem az egész ország területén az. Így sok kiábrándult vagy bizonytalan szavazót nem tudnak megszólítani. Plusz gond számukra a totális cenzúra és elhallgatás róluk, így még nehezebb lesz.
Az a céljuk elmondása szerint és a többi ember szerint is, hogy ők legyenek a mérleg nyelve. Ne legyen kétharmada a fidesznek így együtt kell majd működniük, hogy ne gyurcsányék kormányozzanak. Így nagyobb teret kaphatnának az ötleteik.
Bár rohadt nehéz úgy, hogy minden ötletüket a fidesz jelenleg leszavazza majd pár hónap múlva beterjesztik ők. Így az átlag magyarnak ideális a fidesz is, hiszen azokat a szálakat pengetik ami jól cseng a magyar többség lelkében, így átnyomhatják a sok mocskukat is.
 
G

Galthran

Guest
10 roma összeverhet
*cigány. ne vegyük át a retorikájukat, nincs olyan h roma, cigányember van aztán hogy sztereotipikus vagy sem az már az egyénen múlik...
ahogy meleg sincs, csak buzi vagy homoszexuális
Megerősítem, Pogány jó egészségnek örvend. Nem vele történt az eset
tesók vagytok vagy mi? :D
A régi Jobbos radikálisok átmentek 2017 után a Fideszhez. Így lett 2/3 2018ban. A Mi Hazánk arra ment rá, hogy 5%ot visszaszerezzen belőle, bár ők is tudják, hogy nincs 5% szavazójuk.
az ismertségi körömben lévők inkább passzívok lettek, nem járkálnak szavazni. megjegyzem pl ahol régen laktam a jobbik fordulsáa után is uyganazok az arcok csinálgatják a kultúrális progikat(trianon-megemlékezés, márc15 stb) csak már pártszín nélkül
 
Status
Not open for further replies.