[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.
T

Törölt tag 4082

Guest
Te tudod a megoldást???
Királyságot. Korlátozott demokráciával. Kezdetnek mondjuk az 1848-as birodalmi választási tvny alapján létrehozott 1867-es választási rendszer visszaállítása.

De ez csak álomkép, így marad az, hogy miközben lassan összeomlik a civilizációnk próbáljuk túlélni addig, amíg nem robban a dolog. Utána meg, még nem tudom, de azt igen, hogy amikor európa talpig beleállt egy-egy konfliktusba, olyankor a Szerbek albánproblémára adott válasza csak csendes gyerekcsínynek tűnt a dologhoz képest. Nem ezt akarom, de ez lesz.
 

Shadow

Well-Known Member
2018. október 29.
1 325
4 519
113
Nem tudom, hogy mennyit, vagy mit vágtak ki. Nem kell hozzá sorkatonaság. Aki akar, az úgyis elblicceli. Aki meg akar az elmehet edzeni, sportolni, küzdősportot, önvédelmet tanulni. Ma már szinte minden faluban lehet valamilyen stílust tanulni, vgy konditerembe menni, de ha az se lenne akkor is aki akar, az talál valamit. De az esetek jelentős részében nem feltétlen maga a küzdeni tudás technikai része a fontos, hanem, hogy fel tudjon lépni, hisz igen sokszor pont a pszichikai erőszak a dominánsabb, illetve az előzi meg. Ugyan úgy, mint az állatvilágban.
Egyetértek. Én is a pszichikai részre gondoltam inkább nem a technikaira. Izraeli hadseregben próbálják felkészíteni a katonákat, hogyan reagáljon a 3 fős járőr mikor rájuk támad 10 őrjöngő arab, ezt lehet modellezni. Az a helyzet mi szülők nyilván óvni akarjuk a gyereket az ilyen szituktól szóval próbálod úgy nevelni hogy ilyen emberekkel ne találkozzon. Inkább elhordod máshova suliba, ha teheted elköltözöl stb. Hiába viszed el küzdős portozni egyszerűen ledöbben a szitun mert csak filmekben látott ilyet. Persze megtehetném, hogy mikor új ruhát kap nem hazaviszem hanem kirakom valami rossz környéken, és csak akkor tarthatja meg ha hazajut benne, csak nem visz rá a lélek :rolleyes:. Viccet félretéve fiatalokat meg kell szólítani, annak pedig egyik módja, hogy a mindennapi életben hasznos tudást ad neki.Nagyon sok embert ismerek aki felnőtt korában kezdett el valamilyen küzdő sportot űzni szimplán önvédelmi okból. Manapság még csajok is elmennek ilyen tanfolyamra, hogy megtanulja hogyan mit reagáljon ha hátulról ráugranak. Ha olyan dolgokat tanulhatsz meg amit hasznosnak érzel, egyből másképp tekintesz egy sorszolgálatra.
Ezek feketeöves bűnözők. Nem a családi pótlékból élnek. Önkori lakás elvétele a piti bűnözők ellen segit. Azok a legrosszabbak, akik már sokat összeharácsoltak és tele vannak. Meg is engednek maguknak mindent.

A rászoruló, melózó cigók közt sok rendes ember van. Nálam is melóznak, kőkeményen. Elegedett is vagyok velük, jó srácok!

Az együttélési problémák nem a bűnözök miatt van, hanem ezek szocializációs problémák. Aki apósoméknál csinálja a műsort pl hét közben melózik építkezéseken, pénteken megkapja a fizut, szombat déltől meg indul a buli egészen vasárnap reggelig. Az akinél dolgozik biztos nagyon elégedett vele, csak eki egy utcában lakik vele annak van tele a töke. Bármiféle párbeszéd lehetetlen mert agresszió a válasz, a rendőr már ki sem jön. Persze mikor osztják a fát ott van... neki az jár.
 

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
20 047
38 425
113
Az a baj, hogy csak főcímeket olvasol és eléggé egyoldalúan, feligazságokból tájékozódsz. Nem akartam szétcseszni a NASAMS topikot

Orosz kémbank
Nézzük a tulajdonosi szerkezetét.
Oroszország (46,03 százalék),
Bulgária (12,95 százalék), Magyarország (12,27 százalék),
Csehország (11.47 százalék),
Szlovákia (6.59 százalék)
Románia (7.04 százalék),
valamint kisebb hányadokkal Kuba, Vietnám és Mongólia.
Számold ki ebből hány NATO tagállam van. Sért USA érdekeket, nem vita tárgya, de ne szopjuk be az USA propit.

Huawei 5G
Megint egy felbüfizett 444 cimlap. Nézzük a valóságot.



Fudan
Öt német és huszonnégy skandináv egyetemmel működik együtt a kínai Fudan Egyetem, melynek Amerikában és szerte a világon vannak kihelyezett tagozatai. A közös projektek üzleti képzésekre és Kína-tanulmányokra koncentrálnak

CEU
Csak az amerikai diplomát adó képzések költöztek Bécsbe, a többi része továbbra is itt működik.
Mivel amerikai fegyver vásárlásokkal kapcsolatban írtam ezt, így tök mindegy mi mit gondolunk: az amerikai percepció számít!
Ha szerintük z országunk megbízhatósága kétséges, akkor nem adják el nekünk a legújabb cuccaikat (lásd: Sentinel radarból sem a legjobbat kaptuk). AMRAAM-ból sem D verziót kaptuk/vettük - mondjuk nem tudom, hogy itt az ár miatt, vagy amúgy sem adták volna. Mindenestre biztos, hogy a NATO-n belül nem vagyunk legmegbízhatóbbak között amerikai szempontból.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 528
93 826
113
A megoldás sok lépésből áll.
Az első lépés mindenképpen az, hogy az Orbán jobb mint Gyurcsány tételből nem kell paravánt alkotni a Fidesz érdekében.
Hidd el ha rajtam mulna, nem Orban lenne 22 után. De mivel őt indítják, egy osztott Fidesz / MH szavazaton kívül mást nem tehetek. Ráadásul ugy, hogy az MH listás iksze is csak azért megy, hogy hátha ez megakadályozza a balos többséget, nem azért mert húdeqrvajók, sőt elég gázok, bár Toroczkaiban van spiritusz. De ennyi.

Ha tudsz jobbat, hallgatlak.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 528
93 826
113
Egyetértek. Én is a pszichikai részre gondoltam inkább nem a technikaira. Izraeli hadseregben próbálják felkészíteni a katonákat, hogyan reagáljon a 3 fős járőr mikor rájuk támad 10 őrjöngő arab, ezt lehet modellezni. Az a helyzet mi szülők nyilván óvni akarjuk a gyereket az ilyen szituktól szóval próbálod úgy nevelni hogy ilyen emberekkel ne találkozzon. Inkább elhordod máshova suliba, ha teheted elköltözöl stb. Hiába viszed el küzdős portozni egyszerűen ledöbben a szitun mert csak filmekben látott ilyet. Persze megtehetném, hogy mikor új ruhát kap nem hazaviszem hanem kirakom valami rossz környéken, és csak akkor tarthatja meg ha hazajut benne, csak nem visz rá a lélek :rolleyes:. Viccet félretéve fiatalokat meg kell szólítani, annak pedig egyik módja, hogy a mindennapi életben hasznos tudást ad neki.Nagyon sok embert ismerek aki felnőtt korában kezdett el valamilyen küzdő sportot űzni szimplán önvédelmi okból. Manapság még csajok is elmennek ilyen tanfolyamra, hogy megtanulja hogyan mit reagáljon ha hátulról ráugranak. Ha olyan dolgokat tanulhatsz meg amit hasznosnak érzel, egyből másképp tekintesz egy sorszolgálatra.


Az együttélési problémák nem a bűnözök miatt van, hanem ezek szocializációs problémák. Aki apósoméknál csinálja a műsort pl hét közben melózik építkezéseken, pénteken megkapja a fizut, szombat déltől meg indul a buli egészen vasárnap reggelig. Az akinél dolgozik biztos nagyon elégedett vele, csak eki egy utcában lakik vele annak van tele a töke. Bármiféle párbeszéd lehetetlen mert agresszió a válasz, a rendőr már ki sem jön. Persze mikor osztják a fát ott van... neki az jár.
Azért a tapasztalatom szerint a bűnöző cigányok rosszabbak. Persze mindenre lehet ellenpélda. Mondjuk akikről én beséltem, általában hétvégén is gyűrik az ipart.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 528
93 826
113
Mivel amerikai fegyver vásárlásokkal kapcsolatban írtam ezt, így tök mindegy mi mit gondolunk: az amerikai percepció számít!
Ha szerintük z országunk megbízhatósága kétséges, akkor nem adják el nekünk a legújabb cuccaikat (lásd: Sentinel radarból sem a legjobbat kaptuk). AMRAAM-ból sem D verziót kaptuk/vettük - mondjuk nem tudom, hogy itt az ár miatt, vagy amúgy sem adták volna. Mindenestre biztos, hogy a NATO-n belül nem vagyunk legmegbízhatóbbak között amerikai szempontból.
A radarból az exportverziót kaptuk. Az USA haditechnikánál bevett gyakorlat, hogy az export nem a Top1. Tehát ez nem nekünk szólt, altalanos gyakorlat. Mindenesetre nekünk fasza lesz, főleg az izraeli radarokkal együtt. Nem véletlen, hogy volt paralell is egy ilyen beszerzés.

Mindenesetre az AMRRAAM rakétakból a legújabb jön, amit eddig csak Katar vett meg. Ebből is látszik, hogy téves a feltételezésed
 
  • Tetszik
Reactions: rappali_

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
20 047
38 425
113
A radarból az exportverziót kaptuk. Az USA haditechnikánál bevett gyakorlat, hogy az export nem a Top1. Tehát ez nem nekünk szólt, altalanos gyakorlat. Mindenesetre nekünk fasza lesz, főleg az izraeli radarokkal együtt. Nem véletlen, hogy volt paralell is egy ilyen beszerzés.

Mindenesetre az AMRRAAM rakétakból a legújabb jön, amit eddig csak Katar vett meg. Ebből is látszik, hogy téves a feltételezésed
Nekünk C7 verziót adtak el.

A D-t csak is Kanada, Egyesült Királyság és Ausztrália (5 Eyes országok) vehették meg eddig, pedig már 7-8 éve elérhető ez a változat. Szóval nem mindenki egyenlő...
 

empontipont

Well-Known Member
2015. augusztus 17.
717
2 607
93
Nem tudom, hogy mennyit, vagy mit vágtak ki. Nem kell hozzá sorkatonaság. Aki akar, az úgyis elblicceli. Aki meg akar az elmehet edzeni, sportolni, küzdősportot, önvédelmet tanulni. Ma már szinte minden faluban lehet valamilyen stílust tanulni, vgy konditerembe menni, de ha az se lenne akkor is aki akar, az talál valamit. De az esetek jelentős részében nem feltétlen maga a küzdeni tudás technikai része a fontos, hanem, hogy fel tudjon lépni, hisz igen sokszor pont a pszichikai erőszak a dominánsabb, illetve az előzi meg. Ugyan úgy, mint az állatvilágban.
Szerintem nem a közelharc tudás hiányzik, azt jól pótolja egy erősebb szék. A csapatmunka, együttműködés hiányzik.
Arra nevelnek minket, hogy egyedül oldd meg a dolgokat. Egyedül legtöbbször nem tudsz semmit megoldani.
Amit mégis, az is jobb lett volna egy nővel! :)
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Egyetértek. Én is a pszichikai részre gondoltam inkább nem a technikaira. Izraeli hadseregben próbálják felkészíteni a katonákat, hogyan reagáljon a 3 fős járőr mikor rájuk támad 10 őrjöngő arab, ezt lehet modellezni. Az a helyzet mi szülők nyilván óvni akarjuk a gyereket az ilyen szituktól szóval próbálod úgy nevelni hogy ilyen emberekkel ne találkozzon. Inkább elhordod máshova suliba, ha teheted elköltözöl stb. Hiába viszed el küzdős portozni egyszerűen ledöbben a szitun mert csak filmekben látott ilyet. Persze megtehetném, hogy mikor új ruhát kap nem hazaviszem hanem kirakom valami rossz környéken, és csak akkor tarthatja meg ha hazajut benne, csak nem visz rá a lélek :rolleyes:. Viccet félretéve fiatalokat meg kell szólítani, annak pedig egyik módja, hogy a mindennapi életben hasznos tudást ad neki.Nagyon sok embert ismerek aki felnőtt korában kezdett el valamilyen küzdő sportot űzni szimplán önvédelmi okból. Manapság még csajok is elmennek ilyen tanfolyamra, hogy megtanulja hogyan mit reagáljon ha hátulról ráugranak. Ha olyan dolgokat tanulhatsz meg amit hasznosnak érzel, egyből másképp tekintesz egy sorszolgálatra.
Lehet sok mindenben modellezni, valóban a legtöbben -sőt olyanok se, akik pár éve küzdősportolnak- nem élik át, hogy az ellenfél/ellenség nem egy statikus test és nem abban a sablonban tevékenykedik, amire számít.
Van egy arányosság, nyilván alap estben nem keresi az ember a gyereknek a bajt és igen, próbálja óvni; azonban mindig van olyan szituáció, amit nem kell a gyerek helyett megoldani, csak elmondani és megmutatni, hogy adott szituációban mit tehet. Egy normálisabb iskolában is előfordulnak hülyék. Ott is van szívatás, vagy fujtogatás.
Meg olyan egyszerű dolgot, hogy a fiú az fiú és férfi lesz, a lány meg lány és nő lesz. Mindegyiknek meg van a maga feladata az életben.
Én is idősebb fejjel kezdtem el küzdősport edzésre járni a gyerekkel együtt, úgy, hogy előtte sose sportoltam. Azóta nem is nagyon értem, hogy az emberek miért nem járnak akár felnőtt fejjel is legalább életük egy szakaszában. Bár mi nem kimondottan önvédelmi okokból kezdtük el, hanem, hogy legyen valami mozgás és ha már, akkor annak legalább minimális értelme is legyen és ne a focipályán kergessen egy felfújt bőrt, meg a focisták frizuráját és picsogását utánozza.
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 528
93 826
113

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Szerintem nem a közelharc tudás hiányzik, azt jól pótolja egy erősebb szék. A csapatmunka, együttműködés hiányzik.
Arra nevelnek minket, hogy egyedül oldd meg a dolgokat. Egyedül legtöbbször nem tudsz semmit megoldani.
Amit mégis, az is jobb lett volna egy nővel! :)
Ha elolvasod fentebb, pont arról beszéltünk, hogy a pszichikai odaállás hiányzik, a harciasság, az állatiasság, az, hogy "gyere bazdmeg elvágom a torkod". Vagy egyszerűen ott kezdődik, hogy tudsz nemet mondani, hogy nem mehet be a bulira. Tehát el kell oda jutni, hogy felkapja az ember a széket. Meg persze az összefogás is, az is fontos. Ebben picit tud segíteni a technikai tudás; ad egy magabiztosságot, nem az a lényeg, hogy csáknoriszonpörgőforgórugást mutasson be.
 
T

Törölt tag 4082

Guest
Ha elolvasod fentebb, pont arról beszéltünk, hogy a pszichikai odaállás hiányzik, a harciasság, az állatiasság, az, hogy "gyere bazdmeg elvágom a torkod". Vagy egyszerűen ott kezdődik, hogy tudsz nemet mondani, hogy nem mehet be a bulira. Tehát el kell oda jutni, hogy felkapja az ember a széket. Meg persze az összefogás is, az is fontos. Ebben picit tud segíteni a technikai tudás; ad egy magabiztosságot, nem az a lényeg, hogy csáknoriszonpörgőforgórugást mutasson be.
Meg persze az is, hogy nálad nincs kés, ő meg lelkiismeretfurdalás nélkül megöl. Lásd még Deák tér
 

empontipont

Well-Known Member
2015. augusztus 17.
717
2 607
93
Ha elolvasod fentebb, pont arról beszéltünk, hogy a pszichikai odaállás hiányzik, a harciasság, az állatiasság, az, hogy "gyere bazdmeg elvágom a torkod". Vagy egyszerűen ott kezdődik, hogy tudsz nemet mondani, hogy nem mehet be a bulira. Tehát el kell oda jutni, hogy felkapja az ember a széket. Meg persze az összefogás is, az is fontos. Ebben picit tud segíteni a technikai tudás; ad egy magabiztosságot, nem az a lényeg, hogy csáknoriszonpörgőforgórugást mutasson be.
Úgy látom nem csak egyéni szinten hiányzik az önvédelmi képesség mint mentalitás. Amikor általánosba jártam, jött az osztályunkba egy srác, akinek magyar volt az apja, skót az anyja, Glasgow-ban született, addig ott élt. Hazaküldte az apja, hogy itt tanuljon.
Nem volt agresszív jó srác volt, de ha olyan szituációba került, habozás nélkül ütött. Meg volt győződve róla, hogy joga van akár erőszakkal is megvédeni magát, és soha nem értette, a tanárnő miért tolja le ilyenkor. Úgy tűnik angolok, oroszok számára természetes, hogy megvédik magukat.
Szerintem minket testületile nyámnyilának nevelnek. Ne használj erőszakot az érdekeid megvédésére, majd a tanító néni, a rendőr, a bölcs nyugat megvéd, ha jól viselkedsz!
Aztán amikor szembe találjuk magunkat egy olyan ellenféllel aki nem így nevelkedett, akkor nem tudjuk, mit kéne csinálni.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 008
87 725
113
Hidd el ha rajtam mulna, nem Orban lenne 22 után. De mivel őt indítják, egy osztott Fidesz / MH szavazaton kívül mást nem tehetek. Ráadásul ugy, hogy az MH listás iksze is csak azért megy, hogy hátha ez megakadályozza a balos többséget, nem azért mert húdeqrvajók, sőt elég gázok, bár Toroczkaiban van spiritusz. De ennyi.

Ha tudsz jobbat, hallgatlak.
Tőlem MHzz '22ben megosztva, de utána nem ám a fejet fogni, ha 73%os részvételnél még mindig csak 3,5%on vannak és a Fidesz helyett Gyurcsány kormányoz!
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 899
56 761
113
A megoldás sok lépésből áll.
Az első lépés mindenképpen az, hogy az Orbán jobb mint Gyurcsány tételből nem kell paravánt alkotni a Fidesz érdekében.
Mondd ki nyugodtan, hogy Ferit akarod miniszterelnöknek. :)
Ezek a soklépcsős 3.utasdik eddig még soha nem működtek. A vàlasztás itt a vagy- vagyról szól. Minden más csak vilàgidegen elmélkedés.
Nem mondom, hogy ez nekem feltétlenül tetszik, de ettől még igy van és ennek megfelelően kell szavazni.
Szerintem.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Meg persze az is, hogy nálad nincs kés, ő meg lelkiismeretfurdalás nélkül megöl. Lásd még Deák tér
Nincs mindenre jó megoldás.

Szerintem minket testületile nyámnyilának nevelnek. Ne használj erőszakot az érdekeid megvédésére, majd a tanító néni, a rendőr, a bölcs nyugat megvéd, ha jól viselkedsz!
Mindenki nevelje a gyerekét, tanítsa meg, hogy mi a közösség, jó példával; legyen tagja egynek és tanítsa meg, hogy mi az, hogy egy közösségért tenni és közösséggel tenni valamit; hisz minden közösség az egyénekből áll -olyan, amilyenek az egyének.
 

kacsacsor

Well-Known Member
2015. március 15.
16 337
20 788
113
Mondd ki nyugodtan, hogy Ferit akarod miniszterelnöknek. :)
Ezek a soklépcsős 3.utasdik eddig még soha nem működtek. A vàlasztás itt a vagy- vagyról szól. Minden más csak vilàgidegen elmélkedés.
Nem mondom, hogy ez nekem feltétlenül tetszik, de ettől még igy van és ennek megfelelően kell szavazni.
Szerintem.
A Fidesznek a közel 12 éve nagy részében kétharmada volt. Ettől bizony roppant nagy mellényű lett.
A 2002-es bukásnál Orbán széke megbillent, de túlélte. Jelenleg a párton belül megbillenteni se tudnák, de szándék sincs rá. Nincsenek frakciók, nincsenek platformok.
Orbán és az elnökség olyan fokon uralják a pártot, ami abszurdum. Járási/kerületi vezetőtől felfelé csupa karrierista Fejbólintó János önálló szándék és gondolat nélkül.
Az agytrösztöket párton kívülre szervezték, Századvég (visszaszorulóban), XXI. sz. Intézet, stb.. Senki nem kérdőjelezi meg sem az irányt, se a hogyant. Ez pedig a tespedtség. Túl a csúcson. Csak Matolcsytól hallani kritikát, de ő a szokásos gazdaságirányítási harcát vívja Vargával.

Nem szeretném Gyurcsányt még egyszer hatalomban látni. Ez viszont nem jelenti a MOSTANI Fidesz feltétlen támogatását. Túl sok itt a hiba.

Azt tartanám legjobbnak, ha a Fidesznek csak 45 %-a lenne (parlamenti helyek), és volna 2-3 kis párt amelyek valamelyikével koalíciós kényszere lenne vagy kívülről támogatnák. Hogy a kinyilatkoztatások helyett visszatérjen az egyeztetési KÉNYSZER. Amikor az 5-10 % is beinthet, hogy bármit nem támogatunk.

A jelen helyzet szerint a Parlamentben 2 nagy csoport lesz, a Fidesz és az Egybesült Pártok. Harmadikként bejuthat a Mi Hazánk, nem rosszak az esélyei.
Ez utóbbi szerintem nem kormányképest párt (most) és Toroczkaival nem is lesz az. A programjának vannak szimpatikus elemei, de vannak tisztán szocialisztikus részek is. Amiket nagyon nem szeretnék megvalósulva látni, de ez még ugyancsak odébb van és egyelőre a következő 4 évről van szó.
Az Egybesültek is széttöredezhetnek választás után, nincs garancia az együtt maradásra. Közülük viszont kivel koalíciózhatna a Fidesz?
Gyomor és morál nélkül persze bárkivel, ami nem is lenne nagyon meglepő, hisz a hatalom a tét.

Summa summárum, nekem a legjobb felállásnak a 45 % Fidesz, 5-10 % Mi Hazánk tűnik.
 
Status
Not open for further replies.