[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113
Szerintem Erdő Péter lesz az utolsó, ő Petrus Romanus, azaz "Péter a római"!
S, hogy mitől római?
Nyomozzátok ki! ;)
..
Arnoldo_Wion_1595_Lignum_Vitae_p311.png

Arra gondolsz, hogy Rómában szentelték püspökké?
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 002
87 695
113
A magyar Mr. és Mrs. Underwood, legalábbis gondolom így tekintenek magukra. ;)
(Anno gáljézoltánnal az Elnök Embereit nézték együtt inspirációként, gondolom aztán a Kártyavárral folytatták).
Pedig ők sem mások, mint bukott színészek. :)

Más. :)
 
  • Tetszik
Reactions: zeal

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 002
87 695
113
Az Egy Igaz Isten!
Számunkra nincs más! Ha ezt hallod; "Isten Álld Meg a Magyart", és magyar vagy, akkor tudod kiről van szó, nincs kérdés. Nekem legalább is!
És ez független attól, hogy aki mondja, az esetleg mit ért ezalatt! ;)
..
Lehet fanyalogni, de visszatekintve az évszázadokra, ez fontos VÁLTOZÁS most! Még akkor is, ha szimbólum csak! Felköthetik a gatyájukat a magyarságnak ártani akarók, legyenek akár itt a várfalon belül, vagy azon kívül. Mert új idők jönnek, nem az lesz mint a Halak-érában!
2021. szeptember 12., ez (kilenctizenegy) 9/11 másnapja!
..
_Templo%2Bde%2BJerusalem%2By%2BTorres%2Bgemelas%2Bde%2BNY%2B11%2B9.jpg
Ez a kép hülyeség! :D
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 002
87 695
113
Nem tudom ki volt még kint, de felemelő élmény volt ott lenni ma a záró szentmisén, részt venni, majd százezred-magunkkal énekelni a himnuszt.
..
Bárhogy is, "ellenpápa" vagy sem, hol migránsok lábát mossa, hol nem, de ma 2021. szeptember 12-én, Ő, Ferenc pápa mondta ki Szentatyaként, Budapesten, magyarul; "Isten Áldd Meg a Magyart!"
..
Azok után, ami az elmúlt évszázadokban kijutott nekünk Rómától, ez jelzésértékű változás!
Méghozzá a "Vízöntő kapujában", így a Halak-éra végén. (Vedd észre a logót is)! Szóval történelmi nap a mai, minden téren változás!
4:50-től magyarul:
Akkor mentsd el magadban az élményt!

 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 315
55 677
113
Az Egy Igaz Isten!
Számunkra nincs más! Ha ezt hallod; "Isten Álld Meg a Magyart", és magyar vagy, akkor tudod kiről van szó, nincs kérdés. Nekem legalább is!
És ez független attól, hogy aki mondja, az esetleg mit ért ezalatt! ;)
..
Lehet fanyalogni, de visszatekintve az évszázadokra, ez fontos VÁLTOZÁS most! Még akkor is, ha szimbólum csak! Felköthetik a gatyájukat a magyarságnak ártani akarók, legyenek akár itt a várfalon belül, vagy azon kívül. Mert új idők jönnek, nem az lesz mint a Halak-érában!
2021. szeptember 12., ez (kilenctizenegy) 9/11 másnapja!
..
_Templo%2Bde%2BJerusalem%2By%2BTorres%2Bgemelas%2Bde%2BNY%2B11%2B9.jpg



:D:D
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 650
3 246
113
Ennek amúgy ki a szavazó tábora? Vidék nem, Budapest nem, akkor? Mit keres az az ember egyáltalán ott?
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 002
87 695
113
Akkor mentsd el magadban az élményt!

 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 002
87 695
113

Morishima

Well-Known Member
2017. július 29.
1 464
10 446
113
Ennek amúgy ki a szavazó tábora? Vidék nem, Budapest nem, akkor? Mit keres az az ember egyáltalán ott?
Nekem régen volt egy kollégám aki ugyan így nézett ki és majdnem ekkora bunkó volt, na jó csak majdnem, kevesebb rosszindulattal rendelkezett, de még így is én éreztem szégyent ha elkezdett beszélni.
Amúgy szerintem az a lecsúszott magyar réteg aki saját akaratából csúszik le, örök vesztesek, de megpróbálnak nem annak látszani amitől csak még cikibb lesz az egész és még nézni is rossz őket nemhogy egy légtérben tartózkodni velük. Tudjátok energiaital, töltött cigi, "nem én választottam a gengszter életet, a gengszter élet választott engem", német behozott kocsi, csak el ne romoljon rajta valami mert akkor ott rohad meg ahol áll mert javítani már nincs pénz. Szerintem mindenki látta már ezt a fajtát, na szerintem nekik bejön
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 650
3 246
113
Nekem régen volt egy kollégám aki ugyan így nézett ki és majdnem ekkora bunkó volt, na jó csak majdnem, kevesebb rosszindulattal rendelkezett, de még így is én éreztem szégyent ha elkezdett beszélni.
Amúgy szerintem az a lecsúszott magyar réteg aki saját akaratából csúszik le, örök vesztesek, de megpróbálnak nem annak látszani amitől csak még cikibb lesz az egész és még nézni is rossz őket nemhogy egy légtérben tartózkodni velük. Tudjátok energiaital, töltött cigi, "nem én választottam a gengszter életet, a gengszter élet választott engem", német behozott kocsi, csak el ne romoljon rajta valami mert akkor ott rohad meg ahol áll mert javítani már nincs pénz. Szerintem mindenki látta már ezt a fajtát, na szerintem nekik bejön

Mindenesetre remélhetőleg hamarosan a süllyesztőbe kerül ez az alak, mert ennél a Jakabnál még Fegyőr is színvonalasabb politikus.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 802
25 406
113
Arra gondolsz, hogy Rómában szentelték püspökké?
Nem egészen...
(De 1977-ben kerülhetett ki ösztöndíjasként Rómába...)
..
Egyébként a fősodratú médiában 2013-ban is pedzegették már:
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
"E L Ő V Á L A D Z Á S"
Az a bajom ezzel, hogy túl sok ideig tart, és ezért túl hosszúra nyúlik a kampány. Meg lehetne úszni a sárdobálást max 3 hónappal, de ez így másfél évre elnyújtja a választási kampányt. Oké, megértem, így legalább az ellenzék is téma a médiában, de szerintem ha ennyit hagyják őket beszélni, azzal csak rontanak a helyzetükön. :oops:
 
Status
Not open for further replies.