[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 603
25 031
113
Na mondjuk ezzel abszolút egyetértek, hogy a kutya sem kíváncsi rá. Nem értem ki volt a célközönség ennél az "alkotásnál", de olyan szinten túl van tolva, már az is, hogy egyáltalán megcsinálták, hogy még az amúgy kormánypárti szavazók is kiröhögik az egészet.
Kíváncsiságból majd én is megnézem amint a mozikba kerül, ismerőseim is beülnek majd rá.
Kicsi ugyan a szórás, de akivel eddig erről beszéltem mindenki kíváncsi rá, meglepett, de múlt hét pénteken a közvetlen főnököm kérdezett rá, hogy megnézem e a filmet....
 
  • Tetszik
Reactions: jurgenbauer

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 990
87 632
113
Aztaqurva! :)


"Az egyoldalas szöveg utolsó mondatának második fele pedig így szólt: vállalom, hogy a 2022-es országgyűlési választáson az ellenzéki összefogás listáját támogatom. Ezt nyilvánvalóan nem ígérhetem meg, ilyet nem írhatok alá most, amikor még nem is tudni, ki vezeti majd azt a listát, kik lesznek azon rajta. (Hát hiszen épp azért van előválasztás, hogy ez kiderüljön.) Azt sem tudhatom, a befutó mit mond-tesz majd az országgyűlési választásig hátralévő fél évben. A nyilatkozat értelmében viszont mindezen ismeretek hiányában kellene biankó csekket kitöltenem, aláírásommal vállalnom, hogy bárki lesz a befutó, bármit tesz is, elmegyek és rá szavazok jövőre. Ilyen nincs."


Egy komment:
"Stumpf, már te is értük haragszol, nem ellenük. Szánalom vagy a szánalomban." :D
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 312
55 650
113
  • Tetszik
Reactions: antigonosz

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 990
87 632
113

 
  • Tetszik
Reactions: ogretankHU

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
19 094
33 161
113
Volt köztük egy fekete szovjet kiskatona, gondolom valami afrikai diák hagyta ott egy Natasának...
Nem lehetetlen.Az Angyalbőrben is volt csokilegény (spec gyerekkoromban egy gyógyszerész volt mifelénk néger ürge-legénykoromban volt is szerencsém a lányához...sakkpartiban persze :oops: baromironda ürge volt,lányai viszont igen jol néztek ki-anyjuk magyar volt)
Mindenesetre én nem emlékszem a sorozatban néger szereplőre-legalábbis amit én láttam,abban nem volt.
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 422
33 692
113
Nem lehetetlen.Az Angyalbőrben is volt csokilegény (spec gyerekkoromban egy gyógyszerész volt mifelénk néger ürge-legénykoromban volt is szerencsém a lányához...sakkpartiban persze :oops: baromironda ürge volt,lányai viszont igen jol néztek ki-anyjuk magyar volt)
Mindenesetre én nem emlékszem a sorozatban néger szereplőre-legalábbis amit én láttam,abban nem volt.

Na, rákerestem, itt van a cikk.
 
T

Törölt tag 2361

Guest
Hacsak nem a török oldalon.
tudod jol hogy nem rajuk gondoltam.

de ki tudja, lehet az onokaink azt tanuljak majd hogy a torok elleni haboruk azert voltak mert utaltuk a szegent muzulokat, es szegenyeknek vedekezniuk kellet a rohadt feher europaiak ellen. a neadervolgyi ember meg jo ohgy kihalt mert ok nem orultek amikor afrikabol jottek a migrancsok anno erefelle...rohadt rasszistak voltak, nacik wazeeee

tudva az europai hulyeseget, es ezt mint egy feher tanar fogja nekik tanitani...
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 802
25 406
113
Ukránok továbbra sem értik a lényeget:
---
"Az orosz Gazprommal kötött hosszú távú gázvásárlási szerződés aláírási ceremóniáján, szintén újságírói kérdésre reagálva Szijjártó Péter sajnálatát fejezte ki, hogy Kijev nem akarja megtartani a Magyar-Ukrán Gazdasági Vegyes Bizottság csütörtökre tervezett ülését. Kijelentette, nem pontosan érti, hogy mi az összefüggés Magyarország energiaellátásának biztosítása, illetve aközött, hogy "normális módon együttműködünk a szomszédainkkal".
..
"Visszautasítom a Magyarország ügyeibe történő beavatkozási kísérletet, a magyar emberek téli fűtésének biztosítása a mi dolgunk, azt semmilyen más ország nem befolyásolhatja" - fogalmazott. Továbbá hangsúlyozta, hogy az új déli vezetékkel a Gazprom nemcsak Ukrajnát, hanem Magyarországot is megkerüli. Rámutatott, hogy az orosz vállalat eddig Szerbiát, Bosznia-Hercegovinát és Horvátországot is Magyarországon keresztül látta el földgázzal, s ebből tranzitbevételek származtak, mostanra azonban megváltozott a realitás, megépült egy másik útvonal.
..
"Mivel a Gazpromnak van gáza, és nem nekünk, ezért ez egy elég egyenlőtlen helyzet ebből a szempontból. Tehát amelyik útvonalon hozzák a gázt, mi azon fogjuk megvenni" - mondta a külgazdasági és külügyminiszter. Végezetül pedig hozzátette: "nem tudom, hogy az Északi Áramlat-2 vezetékről történt megállapodás után ukrán barátaink hasonlóan bátorsággal álltak-e ki mondjuk a németekkel szemben is".
 
Status
Not open for further replies.