[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 978
82 863
113
Hagyd már ezt a baromságot. Az MH sosem áll össze a baloldallal. Jobban utalják a Jobbikos árulokat, mint te. Fogadd el, hogy van radikál jobb kritika a kormányra. Ami néha igaz, néha hazug.
Lyobbik!

ŐK IS JOBBIKOS ÁRULÓK! ELÁRULTÁK 2018 ELŐTT A HAZÁT, amikor NEM SZAVAZTAK a migrációs népszavazás után a parlamentben, hanem KIVONULTAK!
OTT QURTÁK EL!

Annyi Toroczkaiék "bűne", hogy mivel a Jobbik maga MSZP projekt volt, amikor kellett volna egy ébresztő, szépen nem nyerték meg az elnökválasztást. Egyébként ma ugyanott tartanának, ahol Royyal elindultak: egy ballib koalában vennének részt, vsz picit több mandátumot követelve, mint most a Lyobbik.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 094
113
Az a baj ezt már hallottuk, és ezt már beszoptuk, én 2018 ban szavaztam először a Fideszre, de ezek a "derék" emberek akik csak 2018 után váltak ki a jobbikból miután megvoltak a kényelmes és jól fizető helyek, az én szememben jobban leszerepeltek mint az a fidesz, ami olyan amilyen, de legközelebb van ahhoz amit én keresek
(A magyar imperializmus útja)
Lehet ezzel sokakat megbántok akikkel egy oldalon állok, de én ezen az egész mihazánkon és vezető arcaikon semmi mást nem látok mint a belefásultságot és a kétségbeesést hogy mi lesz akkor ha nem jutunk be és el kell menni majd dolgozni, izzadtságszagú erőlködést meglovagolni a nemzetét féltő radikálisok csalódott reményét .

Szóval bízni szerintem csak mértékkel, politikusba meg kicsit se, én is csak akkor bíznék politikusba ha én az volnék :D
Jobbik-%C3%B6sszefog%C3%A1s-baloldal-600x852.jpg
Azért ez kicsit vicces nekem. Na jó, eléggé. Az MH-t alkotó arcok mivel nincs többségénél habzsi-dőzsi, dolgozó arcok, akik fideszt sem, baloldalt sem és áruló jobbikot sem választottak éa fognak választani.

És azért a fideszt ezen felülértékelni, őket meg lerántani egy feltételezésből kiindulva, szemben annak a valóságával, hogy az elszámoltatás választási ígéretével szemben kb. 400 000 ft büntetés lett felső szinten kiosztva a fidesz részéről és fura módon az a kibaszott Gyurcsány lehet a baloldal legerősebb arca, akivel annyira mosnátok össze az MH-t és aki alól mentegetnétek a fideszt. Ki a tököm kormányzott 12 évig, ki nem tartotta be az ígéreteit, ki hagyta önérdekből visszatérni ezt a patkányt? Ha úgy érzed, hogy az MH hazudott az arcodva 12 év 2/3 kormányon töltött idővel és használja a szabadon hagyott Gyurcsányt, szólj. Ki állt ki a magyarokért akiket a 'független' bíróságok futószalagon radíroztak volna le a térképről, kik pereltek értük és volt képes végül sik esetben nyerni? Kinek voltak ezek magyar emberek és kiknek fasiszták? Ha úgy emlékszel, hogy a fidesz tolta erőn felül rá jellemzően sokszor ingyen vállalva az ügyeket és segítséget csak szólj.

Szóval az MH-t összegyurcsányozzátok fiktíven is, a fideszt meg aki felel a ma gyurcsányáért felkenitek b+?
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 978
82 863
113
Lyobbik!

ŐK IS JOBBIKOS ÁRULÓK! ELÁRULTÁK 2018 ELŐTT A HAZÁT, amikor NEM SZAVAZTAK a migrációs népszavazás után a parlamentben, hanem KIVONULTAK!
OTT QURTÁK EL!

Annyi Toroczkaiék "bűne", hogy mivel a Jobbik maga MSZP projekt volt, amikor kellett volna egy ébresztő, szépen nem nyerték meg az elnökválasztást. Egyébként ma ugyanott tartanának, ahol Royyal elindultak: egy ballib koalában vennének részt, vsz picit több mandátumot követelve, mint most a Lyobbik.

Annyi Toroczkaiék "bűne", hogy mivel a Jobbik maga MSZP projekt volt, amikor kellett volna egy ébresztő, szépen nem nyerték meg az elnökválasztást. Egyébként ma velük ugyanott tartanának, ahol Royyal elindultak: egy ballib koalában vennének részt, vsz picit több mandátumot követelve, mint most a Lyobbik. HA VISSZAEMLÉKSZEL, 2018 áprilisában ugyan külön indultak, de mindenhol mazsoláztak a legesélyesebb ballib jelölt történetből. Semmit nem utasítottak vissza: sem Simicska pénzét, sem a ballibokkal történő bármilyen összefogást.

Három ember volt aki legalább átqurta a ballibeket, a három győri. Ennyike. (Rohadt 5 perc ...)
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 978
82 863
113
Te miről beszélsz? :mad: sőt miről hazudsz? Ez már hányinger kategória jurgen.
Migri népszavazás. Csak ennyit mondok neked is. HOL VOLTAK A JOBBIKOSOK A PARLAMENTBEN AMIKOR KELLETT VOLNA? Hol voltak a migri kampányban? Ezek ők. A mai Mi Hazánk is. Pl. Dúró azt mondja, hogy én szavazok. Azt mondta volna más is. De nem, mert kellett a 2018as mandátum.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 978
82 863
113
Ez igaz. De ott is többszörösen lett megpuccsolva a vezetés, mire Jakabig jutottak. Ráadásul az MH pont volt Jobbikosokból áll, akiknek a változást nem vette be a gyomra.

Egyébként árulók ugyanúgy vannak a Fideszben is. Elég a Magyar Nemzet átállításakor forduló újságírókra gondolni, akik ma a Magyar Hangban dörgölőznek a ballibsi szövetséghez. De volt miniszterek, vezetők is ott ülnek ma MZP és Fleto közt. Pl. Pálinkás, Orbán volt minisztere, Chikán Attila Orbán volt gazddasagi minisztere, Mellár Tamás, a Századvég Intézet volt vezetője. Az árulás rövid távon mindig jó befektetés!!!
Sose voltak Fideszesek azok a tagok. Megélhetési Szerető Szabolcsok voltak. Semmi mások. Ahogy Dúrónak kellett a 2018as mandátum és nem ment be szavazni a migrik kapcsán.

Tudod mi lenne egy koalában?

Nem, mint Csurka. Nem. Diktálnának. Azzal kezdenék, hogy Orbánnal nem. Ezzel kb. ki is herélnének mindent. Aztán miután nem lenne sehogy többség, új választások, és akkor már nem jutnának be. Ennyi történne, nem nehéz kitalálni. HA pedig nem lenne új választás, simán, hosszas huzaVONA után beállnának oda, ahová kell. Ugyanis NEMZETI ÜGYEKBEN -migiri- mindig vagy feltételeket támasztottak, belpolt vittek bele, vagy simán nem mentek be szavazni.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 978
82 863
113
Az a baj ezt már hallottuk, és ezt már beszoptuk, én 2018 ban szavaztam először a Fideszre, de ezek a "derék" emberek akik csak 2018 után váltak ki a jobbikból miután megvoltak a kényelmes és jól fizető helyek, az én szememben jobban leszerepeltek mint az a fidesz, ami olyan amilyen, de legközelebb van ahhoz amit én keresek
(A magyar imperializmus útja)
Lehet ezzel sokakat megbántok akikkel egy oldalon állok, de én ezen az egész mihazánkon és vezető arcaikon semmi mást nem látok mint a belefásultságot és a kétségbeesést hogy mi lesz akkor ha nem jutunk be és el kell menni majd dolgozni, izzadtságszagú erőlködést meglovagolni a nemzetét féltő radikálisok csalódott reményét .

Szóval bízni szerintem csak mértékkel, politikusba meg kicsit se, én is csak akkor bíznék politikusba ha én az volnék :D
Jobbik-%C3%B6sszefog%C3%A1s-baloldal-600x852.jpg
Úgy ahogy írod. Megélhetési politikusok, nem több. Lásd. migri népszavazás utáni parlamenti szavazást, ahol pl. Dúró hiányzott pártfegyelemből. Egy nemzeti ügyben. Ennyit tudnak.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 094
113
Migri népszavazás. Csak ennyit mondok neked is. HOL VOLTAK A JOBBIKOSOK A PARLAMENTBEN AMIKOR KELLETT VOLNA? Hol voltak a migri kampányban? Ezek ők. A mai Mi Hazánk is. Pl. Dúró azt mondja, hogy én szavazok. Azt mondta volna más is. De nem, mert kellett a 2018as mandátum.
Emlékszel a fidesz kivonulására az első trianon megemlékezéséről? :rolleyes:
 
  • Tetszik
Reactions: Rferi66

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 094
113
Sose voltak Fideszesek azok a tagok. Megélhetési Szerető Szabolcsok voltak. Semmi mások. Ahogy Dúrónak kellett a 2018as mandátum és nem ment be szavazni a migrik kapcsán.

Tudod mi lenne egy koalában?

Nem, mint Csurka. Nem. Diktálnának. Azzal kezdenék, hogy Orbánnal nem. Ezzel kb. ki is herélnének mindent. Aztán miután nem lenne sehogy többség, új választások, és akkor már nem jutnának be. Ennyi történne, nem nehéz kitalálni. HA pedig nem lenne új választás, simán, hosszas huzaVONA után beállnának oda, ahová kell. Ugyanis NEMZETI ÜGYEKBEN -migiri- mindig vagy feltételeket támasztottak, belpolt vittek bele, vagy simán nem mentek be szavazni.
Ahham, bezzeg a jobbikot tönkretevő élősködők egyenlòek az MH-val.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 978
82 863
113
Azért ez kicsit vicces nekem. Na jó, eléggé. Az MH-t alkotó arcok mivel nincs többségénél habzsi-dőzsi, dolgozó arcok, akik fideszt sem, baloldalt sem és áruló jobbikot sem választottak éa fognak választani.

És azért a fideszt ezen felülértékelni, őket meg lerántani egy feltételezésből kiindulva, szemben annak a valóságával, hogy az elszámoltatás választási ígéretével szemben kb. 400 000 ft büntetés lett felső szinten kiosztva a fidesz részéről és fura módon az a kibaszott Gyurcsány lehet a baloldal legerősebb arca, akivel annyira mosnátok össze az MH-t és aki alól mentegetnétek a fideszt. Ki a tököm kormányzott 12 évig, ki nem tartotta be az ígéreteit, ki hagyta önérdekből visszatérni ezt a patkányt? Ha úgy érzed, hogy az MH hazudott az arcodva 12 év 2/3 kormányon töltött idővel és használja a szabadon hagyott Gyurcsányt, szólj. Ki állt ki a magyarokért akiket a 'független' bíróságok futószalagon radíroztak volna le a térképről, kik pereltek értük és volt képes végül sik esetben nyerni? Kinek voltak ezek magyar emberek és kiknek fasiszták? Ha úgy emlékszel, hogy a fidesz tolta erőn felül rá jellemzően sokszor ingyen vállalva az ügyeket és segítséget csak szólj.

Szóval az MH-t összegyurcsányozzátok fiktíven is, a fideszt meg aki felel a ma gyurcsányáért felkenitek b+?
Mindkét pártnak megvannak a bűnei. Nem érdekel a fasiszta és náci jelző, pár arc tekintetében (akik Jobbikosok vagy azok voltak és azok ma is) helytálló, Dúró sem Hitler képpel a párnája alatt alszik. Viszont, a cél a bejutás, mondván hogy képviseljék a radikalizmust.

A radikalizmus 20+%nál többet SOHA A MAGYAR TÖRTÉNELEM SORÁN NEM ÉRT EL VÁLASZTÁSOKON! SOHA. A mostani helyzetben pedig Jobbikban csalódott ex-jobbikosok szemében "na majd most" tétel, senki máséban. Ők még egyszer remélnek, hátha ezek (ezek mind volt Jobbikosok) talán mások lesznek. De nem lesznek mások! Miért lennének mások, ha már most is Orbánnal szemben helyezkednek el? Most tényleg, azért MH, hogy majd koala a Fidesszel, ahol az első tétel az lenne, hogy Orbán nélkül? Ezért akartok megosztott szavazatokat??? Tényleg nem érzitek, hogy ez most nem sima választás? Konkrétan egész életetekre elqurhatjátok holmi mihasszák miatt! Ez most tényleg az a kör, amikor van mindenki aki utálja azt, amit most Magyarország képvisel, nem visznek ki elég profitot, a milliárdos bizniszt, a migri betelepítést gátoljuk, mellé az Unió kapcsán minden repedésre figyelmeztetünk, a sok hülyeségre, a kettős mércékre, és ez ragadós? Ezért mindent bevetnek, Bidenestül, Unióstul, Sorosostul. Mindent. 2022ben lesz a 3 milla fideszes szavazó és a többi aki O1G és érdekből elqurna.

A MH a legszarabb helyzetben van, mert pont akkor kell bármit nyomulniuk, amikor a legkritikusabb a helyzet itthon. Mivel az EPt elqurták (tessék, ott lehetett volna listázni!!!, tök mindegy volt!), kénytelenek a mani és a reboot miatt bejutni, pont akkor, amikor az országban kb. mindenki aktív politikailag, tehát nem 60% megy el majd szavazni, hanem 70%+! ez viszont nekik magas. Egyszerűen nem értik meg, hogy most be kell állni, mert itt dől el a sorsunk úgy cirka 25 évre. Az qurva sok. És utána, ha teszem azt 12 év után ez a moslék koala eltűnik, fogunk OTT tartani ahol MOST!!! Csak 25 év múlva. Remek lesz. Itt most MHkkal és más kispártokkal kockáztatni??? Normááális? Csak mert O1G vagy szimpatikusak?

Írok egy tök egyszerű példát. Egy idős házaspár él mellettem, de próbálom megértetni a helyzetet.

Nekem is szimpatikus a szomszédcsaj. Fiatalabb, mint a nejem, mégse dugnám meg, mert többek között nős vagyok, és a nagy kavarásban többet ártanék magamnak, a családomnak, mindannyiunknak, mint az a kis élvezet, amit egy kufirc okozna. Hosszútávon mindenképpen.

Persze, ha kockáztat az ember, akkor ugye összejöhetne. De aztán ott van a mi lesz utána? Pl. terhes lesz, és még a végén velem akar élni, pedig egy sikbuta pi..a. Mellé a nejem amint megtudja, hogy megdugtam, vélna. A szomszédcsaj is válna, és inkább velem koalázna, velem kötné össze az életét, de én ezt nem akarom, hisz csak dugni akartam, a nejemet szeretem, aztán mindent elbuknék. A szomszédok meg mondanák: HÜLYE! (Nácifasisza!) És a hülye rámragadna. Mellé a nejem elhagyna, buknám a házat, fizethetném a gyerektartást, a gyerekeket megosztva láthatnám, és még a szomszéd csajjal és az örökös lelkiismeretfurdalással is meg kellene küzdeni, hogy k.rvára nem volt értelme, minek csináltak, mindent elvesztettem.

Na, kb. ezt kockáztatjátok a megosztott szavazással 2022ben!
 
  • Tetszik
Reactions: papajoe and éber

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 978
82 863
113
Emlékszel a fidesz kivonulására az első trianon megemlékezéséről? :rolleyes:
Hol érdekes ez? Nem 1 milla migri akart átmenni rajtunk. Mélymagyar beböfögések okán veszettük el a párizsi békét.

Megj. mára Trianon emléknap van. Harangozás, meg minden. Nem is tudom ki volt kormányon aki ezt kitalálta és tvt hozott róla!?
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 978
82 863
113
Ahham, bezzeg a jobbikot tönkretevő élősködők egyenlòek az MH-val.
Ugyanazok. Miért nem akkor lépett ki Dúró és Novák, meg a többi, amikor még ment a szekér, pl. a 2018as választásra ráfordulva? Pl. csak annyit tesz, hogy bemegy megszavazni a migriket 2018 előtt? Mennyi kellett volna a Fidesznek? 1 szavazat plusz! :) Sebaj. Utána Fideszék nyertek kétharmaddal.
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0 and zeal

Morishima

Well-Known Member
2017. július 29.
1 438
10 206
113
Azért ez kicsit vicces nekem. Na jó, eléggé. Az MH-t alkotó arcok mivel nincs többségénél habzsi-dőzsi, dolgozó arcok, akik fideszt sem, baloldalt sem és áruló jobbikot sem választottak éa fognak választani.

És azért a fideszt ezen felülértékelni, őket meg lerántani egy feltételezésből kiindulva, szemben annak a valóságával, hogy az elszámoltatás választási ígéretével szemben kb. 400 000 ft büntetés lett felső szinten kiosztva a fidesz részéről és fura módon az a kibaszott Gyurcsány lehet a baloldal legerősebb arca, akivel annyira mosnátok össze az MH-t és aki alól mentegetnétek a fideszt. Ki a tököm kormányzott 12 évig, ki nem tartotta be az ígéreteit, ki hagyta önérdekből visszatérni ezt a patkányt? Ha úgy érzed, hogy az MH hazudott az arcodva 12 év 2/3 kormányon töltött idővel és használja a szabadon hagyott Gyurcsányt, szólj. Ki állt ki a magyarokért akiket a 'független' bíróságok futószalagon radíroztak volna le a térképről, kik pereltek értük és volt képes végül sik esetben nyerni? Kinek voltak ezek magyar emberek és kiknek fasiszták? Ha úgy emlékszel, hogy a fidesz tolta erőn felül rá jellemzően sokszor ingyen vállalva az ügyeket és segítséget csak szólj.

Szóval az MH-t összegyurcsányozzátok fiktíven is, a fideszt meg aki felel a ma gyurcsányáért felkenitek b+?
Figyelj, én nem fogok részt venni ezeknek a lövészárkoknak a tovább ásásában, remélem nem fogsz csalódni bennük, én nem fideszesnek, jobboldalinak, kutyafülének tartom magam, hanem magyar imperialistának. Nekem ugyan úgy magyar akit nem érdekel a saját magyarsága, de egy követ nem emelne a hazája és népe ellen csak éli mindennapi életét. Szívesen látnék nemzeti baloldalt is, annak ellenére hogy nagyon markáns véleményem van a politikai szereplőkről, én a mai napig letudok ülni beszélgetni bárkivel és azt mondani "hagyjuk a politikát, hogy vagy? ". Csak az ellenségeink profitálnak a megosztottságunkból.

Én nem bízok, a fideszes politikusokban sem, és nekem nem hazudott az elszámoltatásról sem, mert én azt nem hittem el elejétől fogva se, a valódi elszámoltatás az lett volna ha 2006 ban a politikusok és rendszerváltóink lógnak, nem történt meg. Ezt forradalomnak hívjuk, a politika az megint más, az kompromisszumok és egyensúlyozás a többi szereplővel, a világpolitikai szereplőkkel is.
Jó politikát nem lehet egyenes gerinccel csinálni, persze lehet takony gerinccel is szar politikát folytatni erre is látunk jócskán példát.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 094
113
Hol érdekes ez? Nem 1 milla migri akart átmenni rajtunk. Mélymagyar beböfögések okán veszettük el a párizsi békét.

Megj. mára Trianon emléknap van. Harangozás, meg minden. Nem is tudom ki volt kormányon aki ezt kitalálta és tvt hozott róla!?

Ugyanazok. Miért nem akkor lépett ki Dúró és Novák, meg a többi, amikor még ment a szekér, pl. a 2018as választásra ráfordulva? Pl. csak annyit tesz, hogy bemegy megszavazni a migriket 2018 előtt? Mennyi kellett volna a Fidesznek? 1 szavazat plusz! :) Sebaj. Utána Fideszék nyertek kétharmaddal.
Akkor most kösd össze szépen a két válaszodat és tedd fel költőien a kérdést, miért nem akkor? :rolleyes:
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 978
82 863
113
Még egyszer. Arra szavaztok akire akartok. Itthon demokrácia van, a hangokkal ellentétben. Ellenben ez most nem jó időpont, hogy pumpáljatok egy pártot, aki vagy nem jut be, vagy koalázni csak akkor akarna, ha O1G. Ennyi.

UPD: A múltjából fakadva viszont bármit el tudok róluk képzelni, mert fullra megélhetési politikusokká váltak. 3% felett is iszonyat mani üti a markukat. Most 1%on vannak. Továbbra is mondom, hogy nem jutnak be, mert nem jön ki a matek. Persze lehet hinni, de ha csalódni akarok és egy MZP-Dobrev kormányt, akkor "nyugodtan dugjátok meg a csajt", ez kell nektek, nem a nyugalom. A válást majd a tengerpartról figyelem!
 
  • Tetszik
Reactions: éber

Giskard

Well-Known Member
2021. szeptember 25.
4 177
13 650
113
A legoptimálisabb végkimenetele a választásoknak akkor lenne, ha a Mh és a KKP együtt 15 % kapnának. Erre azért van esély. Ehhez jönne a Fidesz 55,1% és akkor tudjátok mi következne! Na erre kell hajtani minden normális hazaszerető embernek, hogy ez kijöjjön!
 
  • Tetszik
Reactions: papajoe

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 978
82 863
113
A legoptimálisabb végkimenetele a választásoknak akkor lenne, ha a Mh és a KKP együtt 15 % kapnának. Erre azért van esély. Ehhez jönne a Fidesz 55,1% és akkor tudjátok mi következne! Na erre kell hajtani minden normális hazaszerető embernek, hogy ez kijöjjön!
Ámen! De nem ez lesz ...
 
Status
Not open for further replies.