[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

kelepisti

Well-Known Member
2010. május 5.
2 949
8 407
113
Nem kell mindent elhinni, amit a FOS ír,..."az igazságot is meg lehet szokni". :)
Ez nem FOS, hanem MTI. Persze már augusztusban annyit irtak, hogy azért volt itt a küldöttség, mert mi is tagjai vagyunk az IMF-nek és minden évben jönnek :)... hahaha... a nemzetközi pénzügyekkel foglalkozó blogok kicsit másról számolnak be, mint a Habony művek..
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Addig is: Egy taxis mesélte Grazban, hogy a minap szállította az IMF küldöttséget Viktorhoz az idegszanatóriumba...
Ezt mint a tegnapi napon kinevezett HTKA-s NER propagandista sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom; de az biztos, hogy egy meg nem nevezett haditechnikai újságíró már beszélt olyan kormányközeli (!) (szak)emberrel, aki épp fémhulladékot vitt egyik gyárból a másikba ezért már gyártástechnológiai, haditechnikai, oktatáspolitikai szakértőnek is nevezhető sivár kishazánkban. Ez a megnevezni nem kívánt informátor mesélte el, hogy egy sötét színű kisbusz épp Grác felé tartott, a vadludak pedig Délre; amiből egyenesen következtethető a fentebbi állítás lehetősége, de legalábbis nem cáfolható ennek ellenkezője.



(Viccet (?) félretéve egyébként én is hallottam, hogy biztos ami zicher tárgyalnak/tak az IMF-el; de, hogy legyen némi plusz idegborzongás egyesekben: Kínával is.)
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 960
32 850
113
Ezt mint a tegnapi napon kinevezett HTKA-s NER propagandista sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom; de az biztos, hogy egy meg nem nevezett haditechnikai újságíró már beszélt olyan kormányközeli (!) (szak)emberrel, aki épp fémhulladékot vitt egyik gyárból a másikba ezért már gyártástechnológiai, haditechnikai, oktatáspolitikai szakértőnek is nevezhető sivár kishazánkban. Ez a megnevezni nem kívánt informátor mesélte el, hogy egy sötét színű kisbusz épp Grác felé tartott, a vadludak pedig Délre; amiből egyenesen következtethető a fentebbi állítás lehetősége, de legalábbis nem cáfolható ennek ellenkezője.



(Viccet (?) félretéve egyébként én is hallottam, hogy biztos ami zicher tárgyalnak/tak az IMF-el; de, hogy legyen némi plusz idegborzongás egyesekben: Kínával is.)
Bejzony,csak egy ócska NER propihányó vagy.
Kérdésre nem felelsz.
Hazudozol,ferditesz,célozgatgatsz,NER propaganda tipikus eszközeivel tevékenykedsz.
Egy régi mondás szerint,ha valami sárga,mint egy kiskacsa,hápog mint egy kiskacsa-az minden valószinűség szerint kiskacsa.
Lehet megsértődni
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Bejzony,csak egy ócska NER propihányó vagy.
Kérdésre nem felelsz.
Hazudozol,ferditesz,célozgatgatsz,NER propaganda tipikus eszközeivel tevékenykedsz.
Egy régi mondás szerint,ha valami sárga,mint egy kiskacsa,hápog mint egy kiskacsa-az minden valószinűség szerint kiskacsa.
Lehet megsértődni
Milyen kérdésre nem feleltem? Milyen űr maradt benned?

Akkor tételesen soroljad, hogy:
Mit hazudtam?
Mit ferdítettem?
Mit célozgattam?
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 794
86 508
113
Ezt mint a tegnapi napon kinevezett HTKA-s NER propagandista sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom; de az biztos, hogy egy meg nem nevezett haditechnikai újságíró már beszélt olyan kormányközeli (!) (szak)emberrel, aki épp fémhulladékot vitt egyik gyárból a másikba ezért már gyártástechnológiai, haditechnikai, oktatáspolitikai szakértőnek is nevezhető sivár kishazánkban. Ez a megnevezni nem kívánt informátor mesélte el, hogy egy sötét színű kisbusz épp Grác felé tartott, a vadludak pedig Délre; amiből egyenesen következtethető a fentebbi állítás lehetősége, de legalábbis nem cáfolható ennek ellenkezője.



(Viccet (?) félretéve egyébként én is hallottam, hogy biztos ami zicher tárgyalnak/tak az IMF-el; de, hogy legyen némi plusz idegborzongás egyesekben: Kínával is.)
Nem hitel. Újranyitják az irodát, mert valami lejárót meghosszabbítanak, amihez kell az imf jelenléte. Röviden. Minden más később.
 
  • Hűha
Reactions: Kim Philby

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 794
86 508
113
Gci hazaáruló Simor!


Először is: megjön minden forrás, tök mindegy mit csipog az a média, ahol az ukránok éppen nyerésre állnak.
Másodszor: "Az uniós források nélkül teljesen széteshet minden, amit Orbán az illiberális demokrácia jelszavával felépített"
Semmi sem eshet szét, max. jön egy giga multiadó, egy giga bankadó, ill. 3% fölé megyünk. A széteséstől ez még arrébb van. Ellenben Nyugat-Európával! Na az szét fog esni, mint a szar, hacsak meg nem fagynak előtte. Kemény tél következik.
 

kelepisti

Well-Known Member
2010. május 5.
2 949
8 407
113
Ez személyes infó amikor Svédországban találkoztam pár kollégàval onnan és megtudakoltam, hogy beleugrunk-e egy ajax mèlységű fostengerbe avagy nem. Mondták hogy pozitívak a tapasztalatok és semmi drasztikus probléma nem jött ki nekik.
Én hiszek neked :) .. Kiváncsi vagyok lesz-e nyilvános eredeményhírdetés.
Egyébként sokan gondolom azt hiszik ellendrukker vagyok, pedig a honvédség fejlesztését pártállástól , ami hülye szó függetlenül minden magyar embernek támogatni kéne.
Az megint más kérdés, hogy az utóbbi egy év gazdasági zuhanórepülése után, az emberek nagy részében felmerül, hogy, tényeg most kell és így...
A másik, hogy a nemzeközi békegalambot játszva, nehéz a honvédelmi nevelés és a magyar honvédség és a NATO (és EU közös haderő) pozitív propagandája, mert kurvára üti egymást.
 
  • Imádom
Reactions: Kopi2000
K

kamm

Guest
A Lengyel barátaink nem hiszem, hogy irigyek, mert akkora tételt rendeltek haditechnikából, hogy az még álmainkban sem létezik.
Pedig de, a lengyelekre általánosan jellemző egy szórakoztató megalománia (lasd a rendeleseket), mely szerint ők egy hatalmas, erős európai hatalom, és aki nem támogatja őket ezügyben, azt mindig idegesen fikkantjak. Ezt élőben vegighallgattam lengyelektol nem egyszer, nem kétszer, a különböző paranoid elmeleteikkel egyutt.
 
Status
Not open for further replies.