[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 526
93 812
113
4d04dd6e8c993eaaea5847edd33537c3.jpg
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 211
29 266
113

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
De a büdös fa..èrt nem tudott egy tetves öltönyt magára húzni ez a tróger ,elhiszem hogy háború meg minden de így én öltözők a melóba,ő meg milliárdos ,legalább az etikettre adhatna ha már úgyis koldulni volt ott is,bár szerintem magába mindenki cikinek tartja már ezt a bohócot elképzelem ahogy macron sugja olafnak -bazdmeg ez erre jön gyorsan bukj le nehogy meglásson .
Az arcokat elnézve zeli már mindenkinek kínos ,csak van aki ügyesen el tudja rejteni magába és jó pofát vág.
Mint a Hivatali patkányokban.
  • Üdvözlöm Macron! Na mi a helyzet?
  • ...
  • Áááá, nagyon jól tudna jönni, ha tudna adni 10 millió eurót holnap. Ha mondjuk reggel kilencre a számlán tudna lenni a pénz. Nagyon hálás lennék.
  • ...
  • Rendben?
... Óóó! Majd elfelejtem! Nagyon jó lenne ha tudna adni 30 tankot is. Jó?
  • ...
  • A héten megváltunk néhány embertől, éééés őőő be kell hozni a lemaradást. Köszi!

Aztán odafordul röhögve Olafhoz.
Olaf, hol laktál Oroszországban?
Olaf metááál!
Olaf, lány szép?
Olaf, Berzerker!
Na, Olaf mennyi zsét adsz?
 

laci74

Well-Known Member
2015. december 26.
1 329
12 989
113
És neked mi a problémád itt Orbánnal?Az, hogy nem áll be a talpnyaló szánalmas bandába.Röhejes nézni ahogy egymást sasolják ki tapsol hamarabb,és mekkorát.Nekem akkor égett volna a pofám,ha Orbán beállt volna ebbe az izzadság,húgyszagú társaságba.Meloni meg inkább éljen Rocco Siffredi ajánlatával,és menjen egy castingra.
 

Bubu bocs

Well-Known Member
2021. január 6.
3 761
15 709
113
Amúgy is nagyon jó ötlet az interneten ilyesmiket propagálni...


De olyan is próbálja szervezni...

Bár most konkrét politikai gyilkosságra felszólítás nem hangzott el, csak a tan csöve a parlamentre nézne frázis, ami szerintem kevésbé fenyegető.
Ezek valami feltűnési viszketegséggel küzdő pszichopata barmok lehetnek. A valós veszélyt szerintem azok jelenthetik, akik egy büdös szót sem írnak az ilyen szándékaikról. Hosszú évek alatt megpróbálhatnak kiépíteni egy pár 10 fős fegyveres terrorista csoportot, de ha ők komolyan gondolják a dolgot, akkor ezt nem fogják nyilvánosságra hozni.
 

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 137
10 465
113
Mennyire kurva jó, egyetlen kézfogást hány féle módon lehet találni.
És mind igaz, csak mégsem.
Hiszen valószínűleg kulturáltan üdvözölték egymást, aztán már valami kemenykedos képet kellett mutatni. És amit ebből a propisajto kihozott, az zseniális.
 
Status
Not open for further replies.