[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

Molon Labe

Well-Known Member
2020. július 26.
2 114
11 272
113

A Mi Hazánk legyőzte a Fideszt Békésben​


Elég vót a fityiszbūl!!!!!!!!
Lényegtelen,hogy Fidesz vagy MH....csak ne a bal. (Legalábbis számomra.)
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 148
113

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 149
15 778
113

Azzurro

Well-Known Member
2018. november 25.
1 944
5 069
113
Államcsőd lehet a vége, ha valamit nem találnak ki. Ez a prioritás semmi más. Te tényleg mindent elhiszel amit össze vissza hazudoznak?
Van itt pénz dögivel csak fontosabb célokra. Hiánypótló atlétikai stadionra 250 milliárd, egy Bosnyák téri épület megvásárlására, hogy kihúzzák a szarból a Bayer Construct Zrt-t 244 milliárd. Csak az utóbbiból kijönne egy komplett A7 hkzlj, de az nem olyan fontos.
 
K

kamm

Guest
Államcsőd lehet a vége, ha valamit nem találnak ki. Ez a prioritás semmi más. Te tényleg mindent elhiszel amit össze vissza hazudoznak?
Ugyan, mitol lenne allamcsod Magyarorszagon? Az inflaciotol? :) Te szerintem nagyon nem erted, hogyan mukodik a makrogazdasaggi rendszer...
FYI allamcsodhoz kapasbol fizeteskeptelenseg, ahhoz meg a kolcsonok es egyeb forrasok eltunese kellene. Ez mondjuk az alap, es erre nagyjabol zero esely van a kovetkezo 4-5 ev alatt.
Allamcsod valosan fenyegethet mondjuk egy kozep-afrikai avagy valamilyen latin-amerikai diktaturat, ahol ismeretlen a torlesztesi fegyelem, nincs normalis allami struktura ill. valamilyen kartell stb kezeben van, ahol nincs semmilyen szamottevo kereskedelem, nincsenek beruhazok stb, de nem a magyar allamot, ahhoz messze tul melyen integralva van a gazdasag az europai rendszerben.
 

Vogon

Well-Known Member
2021. május 13.
3 165
6 697
113
energetikailag is el lett b*va az elmúlt 13 év

Szeretném a fórumot megdicsérni. Ma nem csináltatok biz polt egy fegyver típus-topicjából, hanem az OFF topic "Pénz világa" témáját meg Magyarország energetikája topicot. Tudjátok hogy van. A kis hibára nem adunk... a nagy meg minket már nem érdekel. (Nem Tarzaannak mondom, tényleg érezze mindenki magát megdicsérve!)
 
  • Tetszik
Reactions: Ocses

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 555
79 716
113
Van itt pénz dögivel csak fontosabb célokra. Hiánypótló atlétikai stadionra 250 milliárd, egy Bosnyák téri épület megvásárlására, hogy kihúzzák a szarból a Bayer Construct Zrt-t 244 milliárd. Csak az utóbbiból kijönne egy komplett A7 hkzlj, de az nem olyan fontos.
Csak ez aprónak is kevés az államháztartás számait figyelembevéve.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 820
47 188
113

A Mi Hazánk legyőzte a Fideszt Békésben​


Elég vót a fityiszbūl!!!!!!!!
Kis lépésekkel előre. Ha többen elhiszik hogy nem kidobott szavazat Dobrevre egy behúzott X a MiHazánkra, lehetnek tényező. Legközelebb már így le merek szavazni majd rájuk én is!
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 500
93 718
113
Kis lépésekkel előre. Ha többen elhiszik hogy nem kidobott szavazat Dobrevre egy behúzott X a MiHazánkra, lehetnek tényező. Legközelebb már így le merek szavazni majd rájuk én is!
Nekem az MH-val egy fő bajom van. A gazdaságpolitikájuk régi torgyani kisgazda szintű hülyeség. A Miéphez azért nem hasonlít mert nekik nem volt, csak panelek.

Kár hogy nem tud a radikális jobb sosem túllépni az árnyékán.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 820
47 188
113
Nekem az MH-val egy fő bajom van. A gazdaságpolitikájuk régi torgyani kisgazda szintű hülyeség. A Miéphez azért nem hasonlít mert nekik nem volt, csak panelek.

Kár hogy nem tud a radikális jobb sosem túllépni az árnyékán.
Vannak nekem is kétségeim, s nem csak ez. Toró nekem nagyon szimpatikus, még pár ember szintén, a zöm viszont, hát a fasz tudja, a turbó nacionalistákat nem annyira csípem. Viszont sok dologban igazuk van, no meg a Fideszes korrupcióval, arroganciával nekem is tele a faszom, más alternatíva meg magyar embernek nincs! Dobrev, Katka, Fegyőr és társaik nem azok egyszerűen!!! Szóval most nálam MH lesz, azt meglátjuk, remélem nem kerülnek jobbikos pályára, mert az nekem kurva nagy csalódás volt!
 

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 241
37 091
113
Nekem az MH-val egy fő bajom van. A gazdaságpolitikájuk régi torgyani kisgazda szintű hülyeség. A Miéphez azért nem hasonlít mert nekik nem volt, csak panelek.

Kár hogy nem tud a radikális jobb sosem túllépni az árnyékán.
Szerintem meg ezerszer jobb a gazdaságpolitikájuk, mint a fityiszé valaha is volt. Multik seggének kinyalása helyett valódi nemzetgazdaságot kell építeni.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 500
93 718
113
Szerintem meg ezerszer jobb a gazdaságpolitikájuk, mint a fityiszé valaha is volt. Multik seggének kinyalása helyett valódi nemzetgazdaságot kell építeni.
Mivel Mo.a nemzetközi hitelpiacról él mint minden ország, így egy minimális bizalom nélkül nincs kormányzás.
Lásd Olaszország és Meloni. Aki egy fasiszta párból csinált kormanyzóképes erőt.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 834
24 235
113
Multik seggének kinyalása helyett valódi nemzetgazdaságot kell építeni.
Első lépés lehetne, hogy a szarrá támogatott, versenyképtelen, rabszolgatartó magyar kkv szektorra ráparkolnak az úthengerrel. Pl. úgy, hogy belengetik, h egy fél éves türelmi idő után, a nem bejelentett/fekete/szürke foglalkoztatott, biztonsági, munkavédelmi, környezetvédelmi, munkatörvénykönyvi előírásokat nem betartó cégekre ráparkolnak az úthengerrel, és tényleg meg is teszik.
Addig, marad az, hogy ma azért imádkozol magyarfődön, hogy felvegyen egy multi, mert ott lehet, h a beled is kihajtják, de legalább nagyjából szabályosan fogsz dolgozni.
 

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 241
37 091
113
Mivel Mo.a nemzetközi hitelpiacról él mint minden ország, így egy minimális bizalom nélkül nincs kormányzás.
Lásd Olaszország és Meloni. Aki egy fasiszta párból csinált kormanyzóképes erőt.
Ez most hogy jön ide, a Mi Hazánk faszista párt lenne? Eztetet én nem is tudtam? Miket nem tetszik írkálni?
 

csibeszke

Well-Known Member
2015. február 12.
1 752
3 963
113
Első lépés lehetne, hogy a szarrá támogatott, versenyképtelen, rabszolgatartó magyar kkv szektorra ráparkolnak az úthengerrel. Pl. úgy, hogy belengetik, h egy fél éves türelmi idő után, a nem bejelentett/fekete/szürke foglalkoztatott, biztonsági, munkavédelmi, környezetvédelmi, munkatörvénykönyvi előírásokat nem betartó cégekre ráparkolnak az úthengerrel, és tényleg meg is teszik.
Addig, marad az, hogy ma azért imádkozol magyarfődön, hogy felvegyen egy multi, mert ott lehet, h a beled is kihajtják, de legalább nagyjából szabályosan fogsz dolgozni.
Egy ilyen belengetés után a MH -vállalkozók még aznap otthagynák a pártot. Lehet nagyot mondani, de minek.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 500
93 718
113
Ez most hogy jön ide, a Mi Hazánk faszista párt lenne? Eztetet én nem is tudtam? Miket nem tetszik írkálni?
Nem, de hogyha vki kormányra akar kerülni, akkor reális pénzügyi, gazdaság progi kell vagy a multik támogatásával kell kormányra kerülni
Az MH-nál csak az A verzió játszik.

Az olasz példa azt mutatja, hogy még a legszélsőbb jobbról is meg lehet csinálni jő stratégiával.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 241
37 091
113
Nem, de hogyha vki kormányra akar kerülni, akkor reális pénzügyi, gazdaság progi kell vagy a multik támogatásával kell kormányra kerülni
Az MH-nál csak az A verzió játszik.

Az olasz példa azt mutatja, hogy még a legszélsőbb jobbról is meg lehet csinálni jő stratégiával.
Az olasz @urva egyből beállt a zselé valagának a nyalogatásába, igy mindent elnéznek neki, tökmindegy faszista, vagy trappista vagy náci, vagy komcsi.
 
Status
Not open for further replies.