[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
11 998
15 478
113
Szóval ebből maradunk ki.

Ha jól értem valamennyire némileg fű alatt az ukik kaptak/ill. jelenleg is kapnak egy jelentősebb eszköz- és muníció állományt, gondolom javarészt a jenkiktől.

Az ukik minden mozgósítható erejüket összeszedve megpróbálnák amit tavaly id, de most egyrészt kapnának egy jelentősebb NATO spec-op támogatást + légi támogatást vélhetően NATO bázis repterekről operáló F16-osok képében. A nagy terv, hogy masszív ATACAMS és F16 támogatás meleltt most áttörik az orosz védelmet.

Emiatt többen reménykednek egy, a bázisokat érő orosz csapásról, és NATO 5. cikkelyről.

Ha ez tényleg igaz, ezeknek tényleg elment a maradék eszük is.

Viszont ha ez igaz, ennek a hatásaiból nem fogunk kimaradni,
 

Bálint

Well-Known Member
2020. augusztus 31.
8 850
29 733
113
Bizony pld bp nemzetközi reptér, olyan helyekre épített lakóházmonstrumok, ahol nincs megfelelő közlekedés, ezért átminősítve irodaháznak az összes állami intézményt és nagyvállalatot odaviszik stb... jaj ne legyek demagóg...
Hát eltelt pár év a 2 között
 

imike

Well-Known Member
2013. január 29.
2 116
7 006
113
Szóval az Európa Bizottság csak 7 millió euró egyszeri büntetést és napi 6 millió forintnyi további büntit kért, ehhez képest az Unio Bírósága egyszeri 200 millió eurót és napi 1 millió eurót szabott ki méghozzá utasításra és a választásokra időzítve:

 
  • Dühítő
Reactions: Nber and svajcibeka

imike

Well-Known Member
2013. január 29.
2 116
7 006
113
Szóval az Európa Bizottság csak 7 millió euró egyszeri büntetést és napi 6 millió forintnyi további büntit kért, ehhez képest az Unio Bírósága egyszeri 200 millió eurót és napi 1 millió eurót szabott ki méghozzá utasításra és a választásokra időzítve:


És még az EU panaszkodik, hogy a magyar bíróságok nem függetlenek.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 784
56 241
113
Lehet magyarázni a bizonyitványt, de OV marginalizálódik az európai politikában. Addig spekulált, amig már egyik parlamenti szövetség sem nyitott előtte. Elszàmolta magát szerintem amikor törésre vitte a dolgot az európai néppárttal anélkül, hogy egyik másik frakcióhoz csatlakozhatott volna vagy új frakciót alapitott volna. Lassan de biztosan hoppon marad az európai politikàban. Kiváncsi vagyok mit hoz ki az EU elnökségből. Remélem pozitivat. Ideje volna egy új lemezt felrakni, mert szerintem a régi már eléggé recseg. Nagy OV fan vagyok, de a fáradtság jeleit vélem felfedezni, ami nem is csoda ennyi idő után. Csak ezt neki is fel kellene ismernie. Szerintem...
 

kelepisti

Well-Known Member
2010. május 5.
2 946
8 386
113
Lehet magyarázni a bizonyitványt, de OV marginalizálódik az európai politikában. Addig spekulált, amig már egyik parlamenti szövetség sem nyitott előtte. Elszàmolta magát szerintem amikor törésre vitte a dolgot az európai néppárttal anélkül, hogy egyik másik frakcióhoz csatlakozhatott volna vagy új frakciót alapitott volna. Lassan de biztosan hoppon marad az európai politikàban. Kiváncsi vagyok mit hoz ki az EU elnökségből. Remélem pozitivat. Ideje volna egy új lemezt felrakni, mert szerintem a régi már eléggé recseg. Nagy OV fan vagyok, de a fáradtság jeleit vélem felfedezni, ami nem is csoda ennyi idő után. Csak ezt neki is fel kellene ismernie. Szerintem...
Helyes, lejárt a lemez. Ki le kéne cserélni. De a vidéki kistelepüléseken élő - alacsony iskolai végzettségű hány millió embertársunk részére - a háború és halál vagy a fidesz béke - című hazugság jól hat, és ezért nem lesz lemezcsere. Majd hazudnak állami penzből más ilyen ordas mocskosat is. Amiket mondott a választások során a kormánypárt média (és benne az összes vezető politikusa - az a rémhírterjesztés és még fél tucat köztörvényes más paragrafus alapján el lehetne ítélni. Az egyszerű emberek legalantasabb ösztöneit használták a válaszási győzelműkhöz. Ennyi.
 

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 547
15 334
113
Na, mégis, kire kéne lecserélni? A Fideszben is van erózió és ne feledjük, a kormánypárt is egy gyűjtőpárt. Szép dolog, a "le kell cserélni!", de mégis, kire? Akit az ország is elfogad. A vidéki, alacsony végzettségű duma meg nagyon mocskos.... Neked ki segített 3 diplomát szerezni? Nagyobb tiszteletet a józan paraszti észnek!
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 784
56 241
113
Helyes, lejárt a lemez. Ki le kéne cserélni. De a vidéki kistelepüléseken élő - alacsony iskolai végzettségű hány millió embertársunk részére - a háború és halál vagy a fidesz béke - című hazugság jól hat, és ezért nem lesz lemezcsere. Majd hazudnak állami penzből más ilyen ordas mocskosat is. Amiket mondott a választások során a kormánypárt média (és benne az összes vezető politikusa - az a rémhírterjesztés és még fél tucat köztörvényes más paragrafus alapján el lehetne ítélni. Az egyszerű emberek legalantasabb ösztöneit használták a válaszási győzelműkhöz. Ennyi.
Jól megmontad. Biztos jobban vagy most. :)
 

donpepe84

Well-Known Member
2013. március 5.
431
1 688
93
Helyes, lejárt a lemez. Ki le kéne cserélni. De a vidéki kistelepüléseken élő - alacsony iskolai végzettségű hány millió embertársunk részére - a háború és halál vagy a fidesz béke - című hazugság jól hat, és ezért nem lesz lemezcsere. Majd hazudnak állami penzből más ilyen ordas mocskosat is. Amiket mondott a választások során a kormánypárt média (és benne az összes vezető politikusa - az a rémhírterjesztés és még fél tucat köztörvényes más paragrafus alapján el lehetne ítélni. Az egyszerű emberek legalantasabb ösztöneit használták a válaszási győzelműkhöz. Ennyi.
Miért gondolod hogy vidéken csak alacsony iskolai végzettségű emberek élnek, és miért gondolod hogy a városi magasabb iskolai végzettségű véleménye fontosabb? Amúgy meg nyugodtan be lehet ballagni rendőrségre feljelentést tenni, ha van bizonyíték! Pont az ellenzék a vidéket lenéző politikája miatt tart ott ahol.