[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
Úgy imádom a liberális sajtót, akik szerint ez hülyeség.
Pedig már annyi bizonyító jel gyűlt össze, hogy az abszolúte amatőröknél is kibújt a szög a zsákból. Ez a figura, pedig elég jól ért hozzá, mivel a szakmája a hírszerzés.

"Néhány napja elfogták a röszkei zavargás egyik hangadóját, a hírek szerint kilenc útlevele volt. Az M1 reggeli műsorában megszólaló szakértő fontosnak mondta tisztázni, hogy ezek az emberek nem terroristák, azok ugyanis soha nem mutogatják magukat, nem dobálóznak, nem kiabálnak, nem hívják fel magukra a figyelmet. A „kiabálók” Földi László terminológiája szerint „katonák”, és az a dolguk, hogy összetereljék, összetartsák és mozgassák azt a kritikus, akár 2000-3000 fős tömeget, amellyel a hatóság már nem tud mit kezdeni. Anyagilag is segíthetik ezt a folyamatot, működtethetik a hálózatot, úgy, hogy a pénz természetesen nem az övék, és akár a bevándorlóktól érkező források egy részét is felhasználhatják – tette hozzá a szakértő."

http://www.hirado.hu/2015/09/25/foldi-ezek-katonak/
 

czulu

Well-Known Member
2014. február 1.
2 274
95
48
<i>"Hamisak és minden alapot nélkülöznek azok az állítások, amelyek szerint Soros György vagy a Nyílt Társadalom Alapítvány támogatta volna olyan kiadványok előállítását vagy terjesztését, amelyek segítik az embercsempészetet, ahogyan valótlan állítás az is, hogy bárkit hazája elhagyására biztatnának - közölte az alapítvány.

<b>Magyarországon a Menedék Migránsokat Segítő Egyesület és a Magyar Helsinki Bizottság részesült támogatásban, amelyek többek között jogi segítséget nyújtanak migránsoknak és menedékkérőknek.</b>"</i>

Soros alapítványa tagadja a menekült-útikalauz támogatását
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
Soros már miért nem megy a CA-ba? Mit akar már így nyocvan évesen az élettől? Így is a pokolban a helye!
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
origo:
"
Prágától kapunk segítséget

Csehország húsz katonát, közlekedési eszközöket, tábori konyhát és egy földfúrót küld Magyarországra, hogy segítsen megoldani az illegális bevándorlással összefüggő gondokat - közölte a cseh hadsereg vezérkari főnöke pénteken.
"
Köszi!
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 052
18 755
113
Valaki elmagyarázhatná a sok ballib gyügyükének, hogy haezek a szaracénok ezen a kontinensen egyszer többségbe kerülnek, akkor pont a ballib gyügyükék lesznek az elsők, akiket ezek lefejeznek.
Liberális gondolkodók, megmondók, buzik, jogvédők, stb. Kapásból a sor elején lesznek lefejezéskor, ebben biztos vagyok. :)
Persze bízzunk benne, hogy sokkal több a hazáját féltő ember a kontinensen, mint sem bekövetkezzen az hogy ezek a vadak többséget alkossanak.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 824
47 200
113
Több a hazáját féltő NORMALITÁS párti ember, ebben biztos vagyok. NE üljünk fel a hülye propagandának, azért mert az EU elitje, politikusainak 90% -a gyökér, az átlag embereknél nincs ilyen nagy számú kretén. Szerencsére. Ettől még persze a helyzet nem egyszerű, ez ha az "elit" nem változtat a hozzá álláson, egyértelműen erőszakba fog torkollni. Jó lenne még előtte jogállami módszerekkel megoldani ezt, karhatalommal, rendvédelmi szervekkel. Mert ha nem, itt a Pegida, Aranyhajnal katonai szárnya, meg mindenféle gárdák fognak rendet VÁGNI, szó szerint. Ami messze nem lesz sem EU kompatibilis, sem polkorrekt! Kb. azt látom, ha nem változik valami nagyot, a németek most ott tartanak, mint tartottak kb. '33 ban.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 824
47 200
113
Ez nekem nagyon fekete vagy fehér kisarkítottnak tűnt. A migránsok elleni kemény fellépés, a törvényeink bármi áron történő betartatásának a híve vagyok én is, de ezt NEM osztottam meg, mert nekem agit prop gyanús.
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 052
18 755
113
http://www.ma.hu/kekhirek/261807/Terrorcselekmeny_elkovetesevel_gyanusitottak_meg_a_szir_ferfit?place=srss
 

maximillian

Member
2015. július 15.
69
0
6
@<b>zsolti</b>
Igaz, hogy a hölgy (jogosan) felháborodottnak tűnik, azonban igazat beszél.

Egyéb:
állítólag a szerbek megállapodtak a horvátokkal hogy ezentúl nem zúdítják rájuk a teljes tömeget, ennek értelmében ma délután Horgos felé lett irányítva egy 300 fős migránscsapat. Ezt a horvát RTL hozta le ma 17:30-kor.

Szintén valamelyik délszláv portálon jelent meg, hogy Montenegró felkészül napi 2000 migráns áthaladására.

Fentiek tükrében úgy tűnik, hogy a migránsáradatot 3 ágra készülnek osztani Görögország után. Macedónia-Szerbia-Magyarország majd tovább, Macedónia-Szerbia-Horvátország-Magyarország (Szlovénia) majd tovább, és Albánia-Montenegró-Horvátország (az adriai partok mentén)-Szlovénia majd tovább.
A szervezők nyílván abban bíznak, hogy ily módon hatásosabb lesz a betelepítés.

Görögországban maradt a régi kormány, semmi jó nem várható.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 824
47 200
113
Azért bár a jelenséget hasonlóan ítélem meg én is, mint ahogy mond, szerintem sarkítva van, s NEM tudhatom, hogy igazat beszél e. Nekem picit mondom agit - prop jellegűnek tűnik, DE azt sem állíthom hogy fix kamu. Nem tudhatom, picit nekem gyanús, így én nem osztottam tovább.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 279
68 297
113
Facebook-ról:

<blockquote>Tegnap vittem egy menekült vonatot Gyékényestől Szombathelyig.Onnét meg egy üres ilyen szerelvény vissza.le egész Barcsig.. Érkezünk a rendezőbe,leveszik a masinát a vonatról,és úgy alakult,hogy a vonat mellett jártam körbe. Szinte minden fej az ablakban. Amíg elhaladtam a vonat mellett addig kb 3-4 tetű azt mutogatta fel a gépre hogy hogy vágná el a nyakam... Nos ennyit ezekről...Mi azért csak etessük őket, és fuvarozzuk innét oda,hogy ne kopjon az büdös gyökér lábuk... Na kb ilyen hálára számíthatunk amint sokkal többen lesznek ,és fegyverhez jutnak...

Körbejár: mikor a mozdonyt lekapcsolják, megkerüli a szerelvényt, majd a másik végére rákapcsolják.</blockquote>
2 napja az ismerősöm előtt dobták meg a rendőrt egy vizes palackkal a szombathelyi állomáson erről vagy egy másik szerelvényről a gibbonok.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 824
47 200
113
Simán bajunk lesz még belőlük ebben sajnos biztos vagyok én is. Amikor egy Nógrádi is azt nyilatkozza ezzel kapcsolatban, hogy fél óra alatt megoldaná ezt a helyzetet, ha az EU ura lenne, keményen, és nem polkorrekten, akkor ott el kell gondolkozni mindenkinek...
 

tomsinner

Well-Known Member
2015. június 13.
1 468
1 872
113
<blockquote rel="tomsinner"><blockquote rel="blitzkrieg"><blockquote rel="tomsinner">és hallom bentről, hogy a melósoknak plusz pénzt ígérnek, ha sikerül beszervezniük valakit...

Ez nalunk is igy van. Ahelyett, hogy a fizeteseket emelnek, hogy megmaradjanak a tapasztalt alkalmazottak, plusz penzt (a fizunak a 15%-a) adnak minden olyan embernek, aki hoz egy uj munkast (aki jo ideig nem fog olyan hatekonyan dolgozni, mint egy regi) es legalabb 1 honapot fog dolgozni.</blockquote>

Lehet hogy egy helyről beszélünk? Tőletek is sokan jártak oda.</blockquote>

Nem hinnem. Ez egy koreai gyar Erdelyben.</blockquote>

Valamiért azt hittem, hogy Hajdú megyéből írsz.
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
<blockquote rel="haubagoi">

Magyaro.+szláv országok az utolsó esély.

Gyakorlatilag a régi Monarchia, ohne labancok. Mondjuk ők nem is kellenek, az OMM-ban is kijátszottak minket egymás ellen, illetve elvonták a dohányt, mint manapság, csak más módszerekkel.
Kéne a magyar föld, osztrák ? Még mit nem. Szántsál az Alpokban, b+.
Cukorgyárat, konzervgyárat, feldolgozót visszavenni tőlük, jelenleg eszméletlen ütemben szipkázzák ki a pénzt. Ja, és gyurcsányékat - akik odaadták nekik - rács mögé, de iziben.
</blockquote>

Helyes.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 279
68 297
113
@<b>zsolti</b>
Igaz, hogy a hölgy (jogosan) felháborodottnak tűnik, azonban igazat beszél.

Egyéb:
állítólag a szerbek megállapodtak a horvátokkal hogy ezentúl nem zúdítják rájuk a teljes tömeget, ennek értelmében ma délután Horgos felé lett irányítva egy 300 fős migránscsapat. Ezt a horvát RTL hozta le ma 17:30-kor.

Szintén valamelyik délszláv portálon jelent meg, hogy Montenegró felkészül napi 2000 migráns áthaladására.

Fentiek tükrében úgy tűnik, hogy a migránsáradatot 3 ágra készülnek osztani Görögország után. Macedónia-Szerbia-Magyarország majd tovább, Macedónia-Szerbia-Horvátország-Magyarország (Szlovénia) majd tovább, és Albánia-Montenegró-Horvátország (az adriai partok mentén)-Szlovénia majd tovább.
A szervezők nyílván abban bíznak, hogy ily módon hatásosabb lesz a betelepítés.

Görögországban maradt a régi kormány, semmi jó nem várható.

Remélem a Montenegrói beválik. A szerbeknek szvsz jó pénzt hoznak ezek a jöttmentek,a pénznek nincs szaga. Ezért nem is akarnak kimaradni a buliból szvsz, 16 éve még vígan aprították a muszlimokat koszovóban. Ami nekem rejtély, hogy boszniáról mindenki hallgat, arra nem mennek,nem viszik őket tömegesen. Pedig ott vannak mecsetek meg hittestvérek. A montenegrói útvonal nekem tetszik, ha ott is ennyien mennének egy egy hullámban nem nagyon tudnának a horvátok mihez kezdeni a két fronton. A szigeteknél simán el hajókáznak mint a görögöknél. Akár még olaszba is átruccanhatnak az Isztriáról. A horvát turizmusnak annyi lenne, a szerbek örülhetnének neki, a horvát határvonal nagyon hosszú, ha boszniát is beszámoljuk, szerintem ott sakk matt helyzet lenne. Ha szerb lennék arra terelnék már csakazért is, bár szerintem a háttérben a fő utaztatók az albánok.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 279
68 297
113
Dubrovnik, Medjugorje,Split háromszögből sanszosan jobban megérné csak az isztriáig felhordani a gibbonokat. Ott Szlovénia csak 10km széles, és már hömpölyöghetnek is lefelé a hegyekből Triesztbe, az pedig már Nyugat-európa, Olaszország északi része.
 
Status
Not open for further replies.