[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 824
47 194
113
Ezért tart itt az ország. Amikor a haza van veszélyben mindíg a szarfaszúskodás jött előtérbe és mindenki a saját fasságával törődött és leszarta, hogy ki gyilkolja a magyart halomra. Kezdhetjük István-Koppánytól, Szapolyain keresztül az idegen királyok seggének szétnyalásán túl Károlyi árulásán keresztül a mai napig, amikor arról van szó, hogy akarod-e hogy a lányod megerőszakolják, a fiad lemészárolják, te meg fizess mint a katonatiszt 3x akkora adót mert el kell tatani a zozókat.
Eredmény azon buziskodik a sok magyar, hogy nem megy el szavazni, mert az majd a másik magyart erősiti.

Remélem aki nem megy el szavazni, vagy a kvótára szavaz csak azok fizetik a zozó integrációt, az ő lányaikat erőszakolják meg és a fiaik micsodáját vágják le a diszkóba és teszik a szájukba.

Bocs, de már annyira felbaszott ez a csürhe azzal, hogy miért nem a kórházi WC papírokról van népszavazás meg hasonló dolgokkal, hogy nem bírtam magamban tartani.

Ne menjetek el szavazni, köpjetek arra, amiért Hunyadi-Dobó-Zrínyi harcolt 150 évig. Önkéntes iszlamizációt. Hajrá iszlamok.....vagy mi. Hülyék.

+1
 

szittya88

Member
2010. október 23.
916
5
18
A kontraktorokat szirbe kell kuldeni rendettenni.
A gorog nem fogja meg oket direkt tudom. Eljárást kell kezdeményezni ellene repuljon az uniobol.

Nem fog itt drogot árulni mert nem fog itt maradni.

Nem a mi dolgunk védeni azt aki nállunk erosebb és nem kér a védelmunkbol.(ne akarjuk már átkisérni a nénit az uton amikor nem akar átmenni)

Nekunk a saját érdekunket kell nézni és nem más államokét. Hunyadi gondolod europát akarta megvédeni. Mert elmindom hogy nem Magyar királyságot akarta megvédeni ugyanis itt voltak a foldjei és itt volt hatalma.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 279
68 292
113
Nem fognak itt se eroszakolgatni se discobajárni az elso adando alkalommal ugy lép le ebbol az országbol ahogy csak tud. Nemtudom mit olyan nehéz ezen felfogni Nem Magyarországra akar jonni a 28e segélyért.
Az meg hogy felvagytok háborodva az iszlamisták cselekedetein sarkalja arra hogy ujabbakat kovessenek el. Mint a hulyegyerek akit a nevetéseddel osztonzol még tobb hulyeségre.
A terorcselekmények valódi felelose aki felfujja és felhábirodik rajta (pont ez a cél már kismillioan elmindták évtizedek ota de mindig van aki nem fogja fel és ez sajnos a tomeg). A felháborodottak révén érik el a céljukat nem az xember megolésekor...
Ezt nem veszem ennyire biztosra. Van már itt elég kétes náció, és igen, rendes bevándorló is. Tegyél egy sétát Pesten , ott tapasztalod leginkább hány náció jön veled szembe. A szír szőnyegárusokkal sincs semmi bajom,meg a török kebabosokkal se. A kínai meg vietnami árusokkal se. De ne legyen már itt kis francia helyzet, meg holland,vagy belga. Van nekünk épp elég gondunk tömeges integráció nélkül is. Hidd el sok itt maradna, és nem 28000-et kap ha jól tudom , hanem kb 80000-et mikor állampolgárságot szerez kb 1 évig. Ha van kapcsolata, rokonsága itt akkor jó eséllyel megmarad nálunk. De tőlem maradhat ha építi a környezetét és az országot nem padig felrobbantja. Csak utóbbi gyakoribb. +90% nem alkalmas arra hogy itthon munkába álljon egy épkézláb helyen. Volt szerencsém találkozni migránsokkal a múlt évtizedben eleget. A maradék is max annyit ér mint egy átlag magyar melós. Négerek, arabok, csak táncikálni meg dögleni tudnak, még az albán meg moldáv is.
 

szittya88

Member
2010. október 23.
916
5
18
Amikor itt született és nevelkedett magyar emberek menekulnek itthonról. Addig a migráns se fog maradni. És az emberi jogok miatt nem is tarthatod az országba ha nem akar márpedig nem akar. Az meg hogy mennyi pénzt kap mullik a kormányon pozitivan nem diszkriminálhat és jelenleg nincs olyan torvény amire hivatkozva tobbet fizetne a migránsnak mint bárki másnak. És nem is lessz mert belebukna a kormány.
Nem pánikolni kell tisztánlátni.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
szittya88
Nem pozitiv driszkriminacio ha minden migransnak fizetnek. Ja, hogy a magyarok nem migransok itthon? Biztos nagyon fogja sajnalni az EU. :/
Abban bizol, hogy Brusszel tamogatasat le tudjuk nyulni es a migrik lelepnek nyugatra egytol-egyig? Ez nyilvan nem igy tortenne. Nem hiszem, hogy hagynak ezt nyugaton. Pl.: osztrak "kordon".
Ertem en, meg kell magyarazni, hogy a jobbik szavazo miert ne menjen el szavazni, de ez most nem fog mukodni. Legyen ennyi orome Ovinak. Bele kell fernie egy ilyen kis malornek a nagy hazaszeretetbe. :)
 

szittya88

Member
2010. október 23.
916
5
18
Jó 2 év mulva beszéljuk át ujra a témát én beirtalak a telo naptáramba tedd te is ezt kérlek hátha valami torténne a telimmal
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 825
57 733
113
Fennek mondta:

<i>"Ezért tart itt az ország. Amikor a haza van veszélyben mindíg a szarfaszúskodás jött előtérbe és mindenki a saját fasságával törődött és leszarta, hogy ki gyilkolja a magyart halomra. Kezdhetjük István-Koppánytól, Szapolyain keresztül az idegen királyok seggének szétnyalásán túl Károlyi árulásán keresztül a mai napig, amikor arról van szó, hogy akarod-e hogy a lányod megerőszakolják, a fiad lemészárolják, te meg fizess mint a katonatiszt 3x akkora adót mert el kell tatani a zozókat.
Eredmény azon buziskodik a sok magyar, hogy nem megy el szavazni, mert az majd a másik magyart erősiti.

Remélem aki nem megy el szavazni, vagy a kvótára szavaz csak azok fizetik a zozó integrációt, az ő lányaikat erőszakolják meg és a fiaik micsodáját vágják le a diszkóba és teszik a szájukba.

Bocs, de már annyira felbaszott ez a csürhe azzal, hogy miért nem a kórházi WC papírokról van népszavazás meg hasonló dolgokkal, hogy nem bírtam magamban tartani.

Ne menjetek el szavazni, köpjetek arra, amiért Hunyadi-Dobó-Zrínyi harcolt 150 évig. Önkéntes iszlamizációt. Hajrá iszlamok.....vagy mi. Hülyék."</i>

Ezt én is így látom. Egy sima népszavazásra nem képesek elmenni az emberek és behúzni egy X-et....
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 051
18 754
113
Nos, aki úgy érzi, nem szavaz, mert utálja a kormányt, vagy nem érdekli a kérdés, az tegye ezt. Azonban akkor az ő álláspontja az, hogy felőle jöhetnek a migránsok hazánkba, nem ideiglenesen, hanem itt élni ! A kvóta erről szólna ugyanis. Népszavazási elutasítása pedig azt jelenti, a kormány igen csak erős támogatással képviselheti álláspontját Brüsszelben. Ma ismét kinyilvánítottuk, nem kérünk belőle, a V-4 csúcson. Nem tudom, hol és hány alkalommal kell még a kormánynak ezt megtenni, de lehet, egy magyar nyelvű, orosz honlapon jelenne meg, akkor talán az itt kommentelők, szélsőségesen orosz párti része ( Jobbikosok ) is elhinnék, hogy tényleg így is gondolják. :) Viták vannak Brüsszellel, lesznek is, nem csak nekünk. Azonban még népszavazási eredménnyel megerősített nemzeti álláspontot, nem támadtak meg úgy, hogy az a népszavazás eredményével ellentétes teendőkre kényszerített egy aktuális kormányzatot. A népszavazások eredményét eddig igen erős érvnek vették, bármilyen témában.
 

Fade

Well-Known Member
2010. április 20.
3 664
3 516
113
"Na igen, rohadtul beledöglene mindkét oldal..."

mivel ez az egész népszavazósdi Fidesz pr, így mit vársz? kell a cirkusz és megkapjátok
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Brüsszelben a mindenkori magyar kormány pont annyira képviseli álláspontját/érdekeit amilyen ipara, mezőgazdasága, hadserege van, pont nem érdekel senkit, hogy most a magyarok egy része hova teszi be az ikszét. De akit az boldogít, akkor menjen el szavazni -oda, ahova akar; és érezze úgy nyugodtan, hogy megtette azt, amit megkövetelt a haza.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 826
113
http://pestisracok.hu/sosem-voltunk-ennyire-kozel-harmadik-vilaghaboruhoz-tusvanyos16/
 

beta

Well-Known Member
2011. október 26.
5 659
9 247
113
Ne menjetek el szavazni, köpjetek arra, amiért Hunyadi-Dobó-Zrínyi harcolt 150 évig.

De ha elmész és szavazol (nemmel vagy igennel), akkor is leköpöd őket. Hunyadi, Dobó vagy Zrinyi nem tette függővé harcát ahhoz, hogy király lehessen, övé legyen az ország földbirtokainak 10%-a és tán még az első éjszaka joga is. Orbán ezt teszi. Tehetségét dicséri, hogy sikerült elérnie, hogy összekapcsolja a kvótanépszavazást és az ő feltétel nélküli támogatását. Ő - és amúgy Gyurcsány vagy régen az SZDSZ is - úgy gondolkodik, hogy a legjobb dolog ha baj esetén ő megmenti az országot. A második legjobb (vagy legkevésbé rosszabb) megoldás, ha elpusztul az ország. A legrosszabb, egyenesen elfogadhatatlan végkimenetele a dolgoknak, ha az országot a másik fél menti meg. Naivitás azt gondolni, hogy ha Orbánnak választania kéne az ország megmentése és a hatalma között akkor egyáltalán eszébe jutna az előbbi. Hab a tortán hogy magának a népszavazásnak gyakorlatilag semmi tétje sincs. Simán keresztbe lehet tenni a nyugati migránspolitikának anélkül is. Tehát annak, hogy a lányodat molesztálja a bevándorló, annak a gyakorlatban igencsak kicsi az esélye, viszont annak, hogy a lányod az érettségi kézhezvétele után az első dolga elhagyni az országot, arról biztosan gondoskodik a kormány. Pontosabban most már a középsulit is külföldön igyekeznek majd elkezdeni, mióta belenyúltak a középiskolai szakképzésbe. Én nem támogatom azt, hogy a migránsokat ész nélkül betelepítsék, de azt sem támogatom, hogy Orbán felszámolja az egész országot. Aztán majd nézhetjük pár évtized múlva, hogy a szlovákok, a románok és a szerbek felosztják maguk között azt ami maradt belőlünk. Hát nem ezért harcoltak eleink.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 990
87 634
113
<blockquote rel="Fennek">Ne menjetek el szavazni, köpjetek arra, amiért Hunyadi-Dobó-Zrínyi harcolt 150 évig.

De ha elmész és szavazol (nemmel vagy igennel), akkor is leköpöd őket. Hunyadi, Dobó vagy Zrinyi nem tette függővé harcát ahhoz, hogy király lehessen, övé legyen az ország földbirtokainak 10%-a és tán még az első éjszaka joga is. Orbán ezt teszi. Tehetségét dicséri, hogy sikerült elérnie, hogy összekapcsolja a kvótanépszavazást és az ő feltétel nélküli támogatását. Ő - és amúgy Gyurcsány vagy régen az SZDSZ is - úgy gondolkodik, hogy a legjobb dolog ha baj esetén ő megmenti az országot. A második legjobb (vagy legkevésbé rosszabb) megoldás, ha elpusztul az ország. A legrosszabb, egyenesen elfogadhatatlan végkimenetele a dolgoknak, ha az országot a másik fél menti meg. Naivitás azt gondolni, hogy ha Orbánnak választania kéne az ország megmentése és a hatalma között akkor egyáltalán eszébe jutna az előbbi. Hab a tortán hogy magának a népszavazásnak gyakorlatilag semmi tétje sincs. Simán keresztbe lehet tenni a nyugati migránspolitikának anélkül is. Tehát annak, hogy a lányodat molesztálja a bevándorló, annak a gyakorlatban igencsak kicsi az esélye, viszont annak, hogy a lányod az érettségi kézhezvétele után az első dolga elhagyni az országot, arról biztosan gondoskodik a kormány. Pontosabban most már a középsulit is külföldön igyekeznek majd elkezdeni, mióta belenyúltak a középiskolai szakképzésbe. Én nem támogatom azt, hogy a migránsokat ész nélkül betelepítsék, de azt sem támogatom, hogy Orbán felszámolja az egész országot. Aztán majd nézhetjük pár évtized múlva, hogy a szlovákok, a románok és a szerbek felosztják maguk között azt ami maradt belőlünk. Hát nem ezért harcoltak eleink.</blockquote>

Jaj, de hülyeségeket beszélsz ... I
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 824
47 194
113
<blockquote rel="Fennek">Ne menjetek el szavazni, A arra, amiért Hunyadi-Dobó-Zrínyi harcolt 150 évig.

De ha elmész és szavazol (nemmel vagy igennel), akkor is leköpöd őket. Hunyadi, Dobó vagy Zrinyi nem tette függővé harcát ahhoz, hogy király lehessen, övé legyen az ország földbirtokainak 10%-a és tán még az első éjszaka joga is. Orbán ezt teszi. Tehetségét dicséri, hogy sikerült elérnie, hogy összekapcsolja a kvótanépszavazást és az ő feltétel nélküli támogatását. Ő - és amúgy Gyurcsány vagy régen az SZDSZ is - úgy gondolkodik, hogy a legjobb dolog ha baj esetén ő megmenti az országot. A második legjobb (vagy legkevésbé rosszabb) megoldás, ha elpusztul az ország. A legrosszabb, egyenesen elfogadhatatlan végkimenetele a dolgoknak, ha az országot a másik fél menti meg. Naivitás azt gondolni, hogy ha Orbánnak választania kéne az ország megmentése és a hatalma között akkor egyáltalán eszébe jutna az előbbi. Hab a tortán hogy magának a népszavazásnak gyakorlatilag semmi tétje sincs. Simán keresztbe lehet tenni a nyugati migránspolitikának anélkül is. Tehát annak, hogy a lányodat molesztálja a bevándorló, annak a gyakorlatban igencsak kicsi az esélye, viszont annak, hogy a lányod az érettségi kézhezvétele után az első dolga elhagyni az országot, arról biztosan gondoskodik a kormány. Pontosabban most már a középsulit is külföldön igyekeznek majd elkezdeni, mióta belenyúltak a középiskolai szakképzésbe. Én nem támogatom azt, hogy a migránsokat ész nélkül betelepítsék, de azt sem támogatom, hogy Orbán felszámolja az egész országot. Aztán majd nézhetjük pár évtized múlva, hogy a szlovákok, a románok és a szerbek felosztják maguk között azt ami maradt belőlünk. Hát nem ezért harcoltak eleink.</blockquote>

A hasonlatod itt ott találó, csak most épp a másik oldal van úgy, hogy inkább pusztuljon az ország, csak nehogy a fidesz mentse meg.
 

fishbed

Well-Known Member
2013. július 5.
815
792
93
Zsolti emlékszem a fülke forradalom előtti időkre mikor a fidesz hozzáállása a minél rosszabb annál jobb. Ott tettek keresztbe ahol csak tudtak. De ne panaszkodjunk a gengszter váltás óta nem sok párt foglalkozott valóban a zemberekkel. Sajnos.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 824
47 194
113
Zsolti emlékszem a fülke forradalom előtti időkre mikor a fidesz hozzáállása a minél rosszabb annál jobb. Ott tettek keresztbe ahol csak tudtak. De ne panaszkodjunk a gengszter váltás óta nem sok párt foglalkozott valóban a zemberekkel. Sajnos.

A fideszt én nem akarom mosdatni. Kutyaütők azok is, de jelenleg én úgy látom, hogy jelenleg a külpolitika vonalán a lehetséges irányok közül most ők járnak jó úton. Kifogták a jobbik vitorlájából ez a szelet, mondhatjuk úgy is, hogy lenyúlták a jó ötleteiket, de én mint választópolgár szarok rá, hogy az értelmes külpolitikai vonalat ki csinálja, csak azt csinálják. Rühellem azt a "baloldalt" ami nálunk messze nem igazi balos politikát folytat, de ha az MSZP lenne hatalmon, és ők csinálnák ezt a szavazást, akkor is elmennék és behúznám az X-et rá, hogy bassza meg magát brüsszel a migránssimogatásával... Nálam ez nem pártpolitika volt sosem, hogy egyes ügyekben kit támogatok, vagy kit nem. Az tény, hogy általában a Mszp - Szdsz - Együtt - PM vonal még nem tudott olyan dolgot kitalálni amit támogatni tudtam volna őszintén, de ez ÉN úgy látom, nem az én hibám, hanem az övék... A fideszben is megvannak a szerencselovagok, a sima megélhetési politikusok, a tolvajok, csak most épp a számomra legfontosabb kérdésekben egyet értek velük, ez van. Olvasom itt a fórumon az elfogult hozzászólásokat pro és kontra, de én csak azt érzem a saját bőrömön, hogy erősen gondolkozom reálisan az Ő családtámogatási rendszerük miatt, hogy lehet lesz 3 gyerek nálunk is(szemben a ballib csodálatos ötlete ugye az volt, hogy alapjövedelem--->szaporítása a low end rétegnek, szerintem ez nemzeti öngyilkosság), az én ismerősi körömben elkezdtek potyogni a gyerekek általánosságban. A fizetésem nőtt NETTÓ 35% al, és 2019 ig 50% lesz összességében, befeszítettek végre Brüsszelnek itt ott, + az élelmiszer áfája esett elég komolyat, elkészült a 4. metró és felújítottak egy csomó mindent. Jah, meg épültek új stadionok is, meg kijutottunk a csoportból az EB-n az egyik legjobb meccset játszva az EB-n az EB győztes csapat ellen :p.

Megmondom őszintén a viccet félretéve, hogy NEM szerettem őket, nem szavaztam rájuk, de ezeket a dolgokat látom ha objektíven próbálom nézni, látom hogy lopnak ezek is, de ÉN úgy érzem, hogy valahogy több látszata van a fejlődésnek, jobban élek, mint amikor a szocik-szadeszosok loptak. Ez van, ezek az én tapasztalataim, nem kell vele senkinek sem egyet érteni.
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
< ÉN úgy érzem, hogy valahogy több látszata van a fejlődésnek, jobban élek, mint amikor a szocik-szadeszosok loptak. Ez van, ezek az én tapasztalataim, nem kell vele senkinek sem egyet érteni.

Jobbára egy véleményen vagyok veled.
ÉS azok rettenetesen tévednek akik azt hiszik, hogy egy baloldalinak nevezett bagázs több jót is tenne velük, és bárcsak az jönne, a fideszes tolvajok helyett ... Nagyon meg lennének lepődve, ennél már csak én lepődök meg jobban azokon akik ismét a megszorításokat, elvonásokat istenítik.
Bemutatkoztak: kéremszépen Békesi elmondta a szektatévében, hogy béreket kell csökkenteni, mert MAGAS a magyar bérszínvonal, ergo a versenyképesség rovására megy. Bokros dettó.
Simor évi <b>1000 milliárdot</b> fizett ki külföldi spekulánsoknak a magas alapkamat miatt. Mehetett volna mondjuk ez az összeg az ellátórendszerekbe, vagy netán a seregbe, ha már HT-ban utazunk.
Megjegyezvén, ő pedig 900 milliót tartott ciprusi offshore cégekben, magánvagyonilag ...
A libás - bilderberg - politikai pályafutása hűen tükrözi azt mi következne, kiárusítás külföldieknek, miközben nálunk itthon megszorítás, elvonás, családpolitikai intézkedések megszüntetése.
Csodálkozok azokon, akik azért kardoskodnak hogy EZ - nekik jó.
Bakker.
Példálóznak folyamatosan a osztrákokkal, németekkel stb. Oké.
De azt is tegyék hozzá, ők mit csinálnak a gazdagságukért. Megfogják a lóvét, nem eresztik külföldre, otthon tartják, kvázi smucigok (hát legyünk mi is azok). Az osztrák nemzeti jövedelem, 8,8 millió lakossal kétszerese a miénknek.
Nemdebár ?
 
Status
Not open for further replies.