[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
De Escobar pénzének mosása semmi volt ahhoz képest, amit műveltek és amilyen szinten. Csak a fennti pár példa, meg a számolatlan bennfentes kereskedés és körmönfont pénzügyi csalás ami a BCCI nevéhez fűződik olyan referencia, ami globális tényezővé teszi ezt a pénzügyi csoportot. Ők igazi erkölcstelen pénzemberek, a három "B" emberei (bárkinek, bármikor, bármit) ha a profit kielégítő.

Ha egy ilyen cég vezető szakembere költözik a szomszédodba, akkor már te is valaki vagy a gazemberek között!
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 831
30 927
113
Ha a bankot nem tiltották le a SWIFT-ről ezek után akkor van még sok más hasonló gazember is a politikusok közt.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
De Escobar pénzének mosása semmi volt ahhoz képest, amit műveltek és amilyen szinten. Csak a fennti pár példa, meg a számolatlan bennfentes kereskedés és körmönfont pénzügyi csalás ami a BCCI nevéhez fűződik olyan referencia, ami globális tényezővé teszi ezt a pénzügyi csoportot. Ők igazi erkölcstelen pénzemberek, a három "B" emberei (bárkinek, bármikor, bármit) ha a profit kielégítő.

Ha egy ilyen cég vezető szakembere költözik a szomszédodba, akkor már te is valaki vagy a gazemberek között!
Na ja, mert én aztán tudom ellenőrizni és irányítani, hogy ki költözzön a szomszédomba!!! Biztos hogy így van ez?!!
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Azt képzelik magukról, hogy ők az X-edik hatalmi ág, és közben a "nagy demokratáknak és liberálisoknak" eszükbe sem jut hogy a sánta kutya sem választotta meg őket semmilyen demokratikus választáson! Vagyis ha tényleg mint hatalmi ág szerepelnek, akkor azt legális megválasztás hiányában csakis kéretlenül, diktatórikus úton tehetik meg!!
Tarts ki, ügynökeink már munkába álltak! :)
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Jó, de itt most nem rólad, hanem Orbánról beszélünk.
Lehet hogy Orbánra gondoltál de nem azt írtad, hanem barátságos tegező stílusban címezted általában mindenkinek. És mivel a mindenkiben én is benne vagyok, így én arra válaszoltam, amit írtál. :)
 

melampo

Well-Known Member
2014. április 20.
2 192
2 888
113
Azt képzelik magukról, hogy ők az X-edik hatalmi ág, és közben a "nagy demokratáknak és liberálisoknak" eszükbe sem jut hogy a sánta kutya sem választotta meg őket semmilyen demokratikus választáson! Vagyis ha tényleg mint hatalmi ág szerepelnek, akkor azt legális megválasztás hiányában csakis kéretlenül, diktatórikus úton tehetik meg!!
"Azt képzelik magukról, hogy ők az X-edik hatalmi ág"
Nem, nem képzelik magukról ezt. Ők tisztában vannak vele, hogy ők az 1-edik hatalmi ág legfőbb képviselői a nyilvánosság felé.
Hány éves is vagy herceg?
Még mindig hiszel a mesékben?
 
  • Tetszik
Reactions: karpatalja

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Mik vannak, milyen meglepetések
hogy most én lettem gondolatolvasó vagy csak retardált emberek kezében vannak az erőszakszervezetek.Átlátszó az egész, nagyon gyengén felépített a történet.Egy gyak. nem funkcioáló mozgalmat így kell utólag megtorolni. Megtorolni azt, hogy valakiben az önállóság és a felemelt fej gondolata egyáltalán megfogant. Utólag pedig azért, mert amíg működött nem mertek. Más érvet nem találok... Persze amikor olyan emberekről van szó akik nem csak a szájukat tépik, akkor nem indul be a bőgőmasina egyik oldalon sem, ezekért az arcokért nem kár. Nem baj, lesz még ennek a mentalitásnak böjtje. Lengyelországban még médiahátszelet és a fegyveres szervekben való integrált helyet is kapnának. Nem baj mindenkit hátba kell szúrni. Akár évekkel ezelőtt elhalt dolgok miatt is.
semmilyenek...
 

closed society

Well-Known Member
2016. szeptember 20.
710
1 314
93

Haubagoi okfejtése valószínűleg élvezetesebb, részletesebb és gondolatgazdagabb lesz, én csak annyit jegyeznék meg, hogy ez egy nyílt nyugati állásfoglalás a Jobbik mellett. Hogy mit is jelent az, hogy egy mosdató, kifejezetten pozitív színben feltüntető cikket jelentetnek meg róla? Azt, hogy Vona garanciát vállalt arra, hogy ennek a globalista körnek az érdekeit fogja szolgálni, ha segítenek neki hatalomra kerülni. Ha ez nem elegendő a még megmaradt jobbikosoknak, hogy elgondolkozzanak, hogy kiknek a szekerét tolják, akkor csak sajnálni tudom őket.
 

lgabo

Well-Known Member
2015. március 18.
998
810
93
Haubagoi okfejtése valószínűleg élvezetesebb, részletesebb és gondolatgazdagabb lesz, én csak annyit jegyeznék meg, hogy ez egy nyílt nyugati állásfoglalás a Jobbik mellett. Hogy mit is jelent az, hogy egy mosdató, kifejezetten pozitív színben feltüntető cikket jelentetnek meg róla? Azt, hogy Vona garanciát vállalt arra, hogy ennek a globalista körnek az érdekeit fogja szolgálni, ha segítenek neki hatalomra kerülni. Ha ez nem elegendő a még megmaradt jobbikosoknak, hogy elgondolkozzanak, hogy kiknek a szekerét tolják, akkor csak sajnálni tudom őket.
erről beszélek évek óta és minden hívő jobbikos csak lehurrogott, lassan azért csak összeáll a kép...
és akkor ott az ATV aki évekig be se engedte a jobbikot most meg ott simogatják, mint a saját gyereküket
 
  • Tetszik
Reactions: closed society

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 178
15 854
113

Jelen pillanatban a Fidesz és a hozzájuk szorosan köthető körök lopják szét az országot, züllesztik még a ballib szintnél is alább honvédelmet, építenek kormánykötődésű rendőri/titkosszolgálati erőt és akadályozzák az igazságszolgáltatás munkáját valamint üzletelnek szaudi terrorista kötődésű, Soros/open society kötődésű egy egyéb sötét figurákkal.

Szóval igen, el kell zavarni a Fideszt, a fő embereket lehetőleg azonnal a cellába.

Azoknak pedig akik szerint a magyar haza érdekei kimerülnek Orbán, Rogán és köreik gazdagodásából elmeorvosi kezelésen túl nem tudok mit ajánlani.
 

lgabo

Well-Known Member
2015. március 18.
998
810
93
rohadtul nem szeretném hogy az üres zsebű és fejű jobbikosok kerüljenek a fazék közelébe, mert az lenne a lopás minősített esete
náluk gerinctelenebb, kétszínűbb, az irigységtől a pénz után csorgó nyálú senkiháziakat még nem láttam...
gyurcsány olyan amilyen, tőle nem várunk mást ezért fájó a jobbik árulása
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113
Engem az is érdekelne - biztonságpolitikailag is - hogy a fidesz itteni fanjai mit szólnak hozzá, hogy a Rogán- Habony páros bebukott azzal, hogy talán a jenki nagykövetségen keresztül rendszeresen egy ex Soros örmény főemberrel + az itteni fórumozó közt igen kedvelt Szaakaasvili -vel "kávézgat"...


http://media.mandiner.hu/cikk/20161114_panyi_szabolcs_reagalnek_par_dologra

http://mandiner.hu/cikk/20161114_jo...kormany_a_soroshoz_kotheto_gruz_uzletemberrel

Szerintem aki egy kicsit is képes gondolkodni az már rég rájött, hogy ez morálisan összeegyeztethetetlen mindazzal amit kifelé mondanak. A szomorú a történetben az, hogy na és akkor, hogyan tovább 2018-ban? Ki a francot is húzzon be az ember a szavazófülkében? Sajnos számomra ez elég kétségbeejtő, mert mégiscsak a hazám jövője (s így egyben a sajátomé is) a tét.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Haubagoi okfejtése valószínűleg élvezetesebb, részletesebb és gondolatgazdagabb lesz, én csak annyit jegyeznék meg, hogy ez egy nyílt nyugati állásfoglalás a Jobbik mellett. Hogy mit is jelent az, hogy egy mosdató, kifejezetten pozitív színben feltüntető cikket jelentetnek meg róla? Azt, hogy Vona garanciát vállalt arra, hogy ennek a globalista körnek az érdekeit fogja szolgálni, ha segítenek neki hatalomra kerülni. Ha ez nem elegendő a még megmaradt jobbikosoknak, hogy elgondolkozzanak, hogy kiknek a szekerét tolják, akkor csak sajnálni tudom őket.

Alapvetően nem értem, hogy mi a Fidesz és a Jobbik közti ellentét oka. De nem is kívánok ebbe belefolyni, ez belpolitika. Belpolitikával nem foglalkozom.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 178
15 854
113
Szerintem aki egy kicsit is képes gondolkodni az már rég rájött, hogy ez morálisan összeegyeztethetetlen mindazzal amit kifelé mondanak. A szomorú a történetben az, hogy na és akkor, hogyan tovább 2018-ban? Ki a francot is húzzon be az ember a szavazófülkében? Sajnos számomra ez elég kétségbeejtő, mert mégiscsak a hazám jövője (s így egyben a sajátomé is) a tét.

Miért, a Fidesz mely cselekedete összeegyeztethető morálisan azzal, amit kifelé mondanak? Még akkor is hazudnak, amikor jó napot kívánnak.

A wikileaks szerint Orbán Viktor még 2010-ben azzal nyugtatta az amerikai nagykövetet, hogy ne azt nézzék amit mond, hanem amit tesz.

A jobbik már 2009/10-ben is leszögezte, hogy ők nem cigány vagy zsidóellenes párt, csak azt szeretnék, ha a törvények mindenkire egyformán vonatkoznának. Ehhez képest mi változott? És azt sem értem, mi olyan van leírva abban a cikkben, amivel bármi probléma lenne.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 178
15 854
113
Alapvetően nem értem, hogy mi a Fidesz és a Jobbik közti ellentét oka. De nem is kívánok ebbe belefolyni, ez belpolitika. Belpolitikával nem foglalkozom.

A Jobbiknak vannak elvei. A Fidesznek nincsenek - elég jelentős ideológiai cikk-cakk mozgásuk volt az elmúlt negyed században.

Mivel a Jobbik által vallott elvekkel a Fidesz szavazok egy jelentős része szimpatizál, ezért a Jobbik konkurencia, vagyis veszélyesebbek, mint a ballib.

Főleg, mivel ugye a Fidesz működési modellje a közpénzek/magánpénz jellegűvé tétele.Ezt a ballib is csinálta. Nem véletlen, hogy sem a ballib elszámoltatás sem a fideszes elszámoltatás nem csukott le senkit, varjjú a varjúnak nem vájja kia szemét.

Egy esetleges jobbik kormány azonban bizonytalan. Mivel nem lehet őket korrupciós vádakkal fogni, amellett, hogy ugranának a bevételek, benne van a levegőben, hogy jó sokan a holdudvarból esetleg börtönbe mennek - már aki nem tud időben elmenekülni az országból.

Gondolom nem véletlen ez a nagy barátság a Pharaon-al, meg a kínaiakkal, és nem véletlenül hordáj a "nemzeti nagytőkések" offshore-ba a pénzüket.
 
  • Tetszik
Reactions: minszk2

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113
Miért, a Fidesz mely cselekedete összeegyeztethető morálisan azzal, amit kifelé mondanak? Még akkor is hazudnak, amikor jó napot kívánnak.

A wikileaks szerint Orbán Viktor még 2010-ben azzal nyugtatta az amerikai nagykövetet, hogy ne azt nézzék amit mond, hanem amit tesz.

A jobbik már 2009/10-ben is leszögezte, hogy ők nem cigány vagy zsidóellenes párt, csak azt szeretnék, ha a törvények mindenkire egyformán vonatkoznának. Ehhez képest mi változott? És azt sem értem, mi olyan van leírva abban a cikkben, amivel bármi probléma lenne.

Értelmezd amit leírtam, mert szemmel láthatóan nem olvastad végig rendesen, csak csípőből kijött belőled a düh. Én is azt írtam, hogy hazudnak.
 
Status
Not open for further replies.