[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Műtéti osztályt írtam, nem intenzívet vagy baleseti sebészetet.

Balesetnél is az a lényeg, hogy a mentő/mentőorvos minél előbb kiérjen.
Oke, akkor neked sincs fogalmad a dologrol.
A baleseti sebeszeten szerinted nincsen muto? Azt hiszed megmenekultel ha mar latotavolsagba kerult egy akarmilyen egeszsegugyi dolgozo? Van barmi elkepzelesed a kulonbozo mentok szemelyzeterol, felszereleserol es kepessegeirol? Tudod te egyaltalan mit csinalnak egy intenziven? (A radiologiai hatteret is emlitsd meg es a labort, korhazi gyogyszertarat is, stb, stb.)
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Hagyjátok már a picsába!
Ez mindenhez ért és ti mindnyájan vagytok a debilek. Miután le hazaárulózta az egész nemzetet, csodálkozom, h van aki még válaszol neki!

Itt mindenki más is mindenhez ért, ha ezt jeletni neked a véleménnyilvánítás mint olyan, hiszen vitában vesz részt ezekről a dolgokról! Miért pont az én véleményem zavar? :D
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Ez a lényege a dolognak! A biztosító jelenti a biztosítást a feljebb vázolt esetre, amikor olyan kezelésekre lenne szükséged, amit magad már nem tudnál kifizetni a saját pénzedből! Van mondjuk száz ember, aki rendesen fizeti a biztosítás díját és lesz majd tíz közüllük, akiknek erején felül kell kifizetni. Az a tíz veszteséges ügyfél lesz a biztosítónak, de összességében a száz ügyfelét nyereséggel zárja majd.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 172
15 849
113
Oke, akkor neked sincs fogalmad a dologrol.
A baleseti sebeszeten szerinted nincsen muto? Azt hiszed megmenekultel ha mar latotavolsagba kerult egy akarmilyen egeszsegugyi dolgozo? Van barmi elkepzelesed a kulonbozo mentok szemelyzeterol, felszereleserol es kepessegeirol? Tudod te egyaltalan mit csinalnak egy intenziven? (A radiologiai hatteret is emlitsd meg es a labort, korhazi gyogyszertarat is, stb, stb.)

A mentőorvos ismerősömnek tippem szerint van.

Nem műtőszobáról beszéltem, hanem komplett osztályokról.
 

lgabo

Well-Known Member
2015. március 18.
998
810
93
http://ripost.hu/cikk-fontos-pert-nyert-a-ripost-vona-gaborral-szemben/?source=share

620x0.jpg
 

lgabo

Well-Known Member
2015. március 18.
998
810
93
lol

Pár napja a Magyar Időket pont ugyanebben az ügyben helyreigazításra és perköltség fizetésre kötelezték. Csak nem ukáz volt azóta?


Amúgy ha jól nézem itt csak arról van szó, hogy a bíró szerint belefér az újságírói véleménybe.
1. a képen nem vona gabi van
2. a képen vona gabi van egy árnyékbábozó szakkör tagjaként
szabadon választott jobbikos igazság
 

lgabo

Well-Known Member
2015. március 18.
998
810
93
A per tárgya az volt, hogy tag-e.

Az ugye egyértelmű, hogy VG van rajtuk, de ki a többi?
tehát ha a prideon lesz lefotózva, mert jövőre már az is esedékes a cukiság miatt, akkor az lesz e a kérdés, hogy tagja e valamelyik buziszervezetnek vagy ő maga az?
mert számomra egykutya
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 172
15 849
113
tehát ha a prideon lesz lefotózva, mert jövőre már az is esedékes a cukiság miatt, akkor az lesz e a kérdés, hogy tagja e valamelyik buziszervezetnek vagy ő maga az?
mert számomra egykutya

Nekem sem tetszik ez a hun-szittya vonala, de ettől még nem biztos, hogy a képen levő egyedek Szürke Farkas tagok, az meg pláne nem, hogy ettől ő is azzá vált volna.

Én is vagyok lefotózva F1-es Ferrari csapattagokkal/szerelőkkel meg Zengősökkel, meg könnnyűzenei együttes tagjaival, mégsem voltam/vagyok tagja egyiknek sem.
 

lgabo

Well-Known Member
2015. március 18.
998
810
93
Nekem sem tetszik ez a hun-szittya vonala, de ettől még nem biztos, hogy a képen levő egyedek Szürke Farkas tagok, az meg pláne nem, hogy ettől ő is azzá vált volna.

Én is vagyok lefotózva F1-es Ferrari csapattagokkal/szerelőkkel meg Zengősökkel, meg könnnyűzenei együttes tagjaival, mégsem voltam/vagyok tagja egyiknek sem.
de ugye gondolom sejted, hogy az a nem mindegy kivel vagy lefotózva, mert van akivel áldás és van akivel átok
az hogy a képen szereplők tagok e vagy csak annak mutatják magukat teljesen mindegy, mert ez egy politikai üzenet és mint ilyet fel kellene vállalni ha már megszületett
mert letagadni a hitványság legnagyobb jele
 
  • Tetszik
Reactions: phaidros

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 172
15 849
113
de ugye gondolom sejted, hogy az a nem mindegy kivel vagy lefotózva, mert van akivel áldás és van akivel átok
az hogy a képen szereplők tagok e vagy csak annak mutatják magukat teljesen mindegy, mert ez egy politikai üzenet és mint ilyet fel kellene vállalni ha már megszületett
mert letagadni a hitványság legnagyobb jele

Mivel eléggé hangoztatja ezt a türk testvérnép vonalat, a törökbarátságát sajnos nagyon is felvállalja.
 
Status
Not open for further replies.