[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.
W

Wilson

Guest
Wilson!
Neked nagyon messze mentek otthonról. Én arra a proli rinyálásodra reagáltam, hogy atya Úristen a Fudant azt az adófizetők pénzéből csinálják és mind meghalunk és egyébként is és akkor holnap nem kel fel a nap.
Na én erre írtam egy példát, hogy szvsz te ezt nem fogod megérezni, mert majd Matolcsy és Varga megtalálja a módját és bemásoltam egy cikknek a részletét a portfolio.hu-ról, hogy akár úgy is lehet.
Még egyszer: Bemásoltam egy cikknek a részletét a portfolio.hu-ról, hogy akár úgy is lehet.
Akkor rögtön egybites fidesznyik lettem majd kb ugyanannak a cikknek folytatására kb egy tucatszor írtad, kérted: érdemben.
Mindezt csakis azért mert egy hozzá nem értő és nehéz felfogó képességű, cserébe viszont nagyon szorgalmas árokásó prosztó vén proli vagy.
Aki direkt megint a pénznél tart.
Erre megint csak azt tudom neked írni, majd Matolcsy és Varga megoldja, nem fog senkinek a zsebéből hiányozni semmi, felesleges a rinyálásod. De hát ez neked lételemed. Mert kb ennyit tudsz, tudtok. Pozitív értéktöblet nulla, rinyálás a maximumon.
Ezért sincs és nem is lesz közötök az égvilágon semmihez, pláne nem a kormányzáshoz. ;) :oops:
Értsd már meg végre légy szíves Matolcsy és Varga is csak a magyar állampolgárok által megtermelt jövedelemből tud pénzt csinálni minden államnak így a magyar államnak is van egy éves költségvetése HA TE FELVESZEL 550 MILLIÁRD FORINT KÍNAI HITELT AZT VÉGSŐ SORON A MAGYAR ADÓFIZETŐK ÁLTAL MEGTERMELT PÉNZBŐL FOGJÁK KIFIZETNI olyan nincs,hogy például Matolcsy a jegybank nyereségéből előteremti a hitel fedezetét és akkor ezt senki sem érzi meg ilyen nincs azért nincs mert ezt a jegybanki nyereséget Matolcsy a forint leértékelődését lehetővé tévő pénzügyi politikájával generálja,és ennek az árát a magyar átlagember ilyen vagy olyan módon kifizeti,érdemes mindenkinek észben tartani olyan,hogy ingyen pénz nincsen,mint ahogy nincsen ingyen ebéd sem.
Visszatérve a rinyálásra nem mondtam,olyat,hogy a Fundan egyetemre felvett hitel miatt mind meghalunk.azt mondtam,hogy ne a magyar adófizetők több száz milliárdjából finanszírozzuk a kínai felsőoktatás külföldi terjeszkedését,ha ide akarnak jönni,akkor tárt karokkal várjuk őket de csak akkor ha saját forrásból finanszírozzák ennek kivitelezését.Azon szerintem érdemes elgondolkodnod,hogy annak ellenére,hogy a Fundan egyetem már régóta szeretne az EU-n belül létrehozni egy ilyen Campust,de érdekes módon egy EU-s ország sem jelentkezett érte csak mi,és ennek az oka nagyon egyszerű egyik EU-s ország sem gondolja jó bulinak azt (rajtunk kívül),hogy a saját adófizetői pénzéből (+ a kínai hitel kamata) hozza létre ezt a létesítményt.

A személyemet pedig ne minősítsd,azt hiszem a minősíthetetlen hangnemedhez képest a maximális tiszteletet adtam meg neked.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 465
17 806
113
A fideszes kinai kemegyetemmel kezdodott az egesz. Az elegge biztpol.
Nem, ez a fidesz politikai döntése (hogy jó vagy rossz azt mindenki döntse el maga), amiből lett egy belpolitikai vita. 6 oldalon keresztül ütöttétek egymást, ment az egymásra mutogatás, fidesz bérencezés, libsizés meg komcsizás. Ha belpolitizálni akartok van bőségesen egy rakás olyan oldal ahol ezt megtehetitek.
 

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 303
113
Nem, ez a fidesz politikai döntése (hogy jó vagy rossz azt mindenki döntse el maga), amiből lett egy belpolitikai vita. 6 oldalon keresztül ütöttétek egymást, ment az egymásra mutogatás, fidesz bérencezés, libsizés meg komcsizás. Ha belpolitizálni akartok van bőségesen egy rakás olyan oldal ahol ezt megtehetitek.
Nyilván ez is biztpol, ahogy a CEU is az volt. Itt egy ember volt aki fullba kezdte nyomni a kretént a többiek elég visszafogottan próbáltak vitázni.
 
  • Tetszik
Reactions: krisss and Wilson

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 537
8 831
113
Nyilván ez is biztpol, ahogy a CEU is az volt. Itt egy ember volt aki fullba kezdte nyomni a kretént a többiek elég visszafogottan próbáltak vitázni.
Nyilván az is bizpol, hogy egyesek ne tolják a sumák csusztatásos libernyák narratívát. Ahogy most is.
Ahogy az pláne bizpol, hogy ez mindig el is legyen mondva. Pont elég volt 45+20 évig minden szinten titeket hallgatni, olvasni és nézni.
No már csak ezért is. ;)
 

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 537
8 831
113

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 283
120 117
113
Igen-igen, amit pedig én szeretek látni az a libernyák moralizálás és annak az egyoldalú álságos elvárása.:rolleyes::oops:
Figyelj ha csak libernyákozni tudsz, nem vagy jobb a cancel culture-os félhülyéknél csak a mérce másik oldalán állsz. Egy dimenzióban élni olyan luxus amit sajnos egyre több ember enged meg magának ebben az egyre jobban elhülyülő társadalomban.

Aggasztó nézni micsoda mélyrepülésben van a fórum intellektuális szinten mióta 10 éve elkezdtem olvasni és sajnos tökéletesen leképzni a társadalom degradálódását is.....

És ezzel nem azt mondom, hogy egyetértek Wilson mondanivalójával és álláspontjával, de veled ellentétben ő képes magát olyan stílusban elaődni amiért nem fog el szekunder szégyenérzet, két hozzászólás elolvasása után.
 

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 537
8 831
113
Figyelj ha csak libernyákozni tudsz, nem vagy jobb a cancel culture-os félhülyéknél csak a mérce másik oldalán állsz. Egy dimenzióban élni olyan luxus amit sajnos egyre több ember enged meg magának ebben az egyre jobban elhülyülő társadalomban.

Aggasztó nézni micsoda mélyrepülésben van a fórum intellektuális szinten mióta 10 éve elkezdtem olvasni és sajnos tökéletesen leképzni a társadalom degradálódását is.....

És ezzel nem azt mondom, hogy egyetértek Wilson mondanivalójával és álláspontjával, de veled ellentétben ő képes magát olyan stílusban elaődni amiért nem fog el szekunder szégyenérzet, két hozzászólás elolvasása után.
Szerinted képes, szerintem pedig nem. Az én véleményem az, hogy a csúsztatásos beszéd mesterei vagytok.
Te is. Pláne miután moralizálás gyanánt olyan szép felkapott szavakat írsz mint a cancel culture és szekunder szégyenérzet.
Mindezt úgy, hogy ez rátok és veletek kapcsolatban igaz.
Aztán hogy milyen lett az elmúlt 10 évben a htka fóruma ahhoz nekem vajmi kevés közöm van. Én nem beszélek csúnyán, csak néven nevezem a dolgokat. Aztán, hogy itt is vannak berögzött és privilegizált balliberálisok arról én nem tehetek.
Mint már írtam, talán előbb Spírónál és Kornisnál és Farkasházynál és Bolgárnál, stb kezdj el reklamálni a közbeszéd züllésse miatt.
A stílus szubjektív.
Annak a megítélése is.
És már elmúlt az az idő amikor a szavak jelentését más mondta meg.
De ahogy látom te ragaszkodnál ehhez.
Maradjunk annyiban hogy nem értünk egyet.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 283
120 117
113
Szerinted képes, szerintem pedig nem. Az én véleményem az, hogy a csúsztatásos beszéd mesterei vagytok.
Te is. Pláne miután moralizálás gyanánt olyan szép felkapott szavakat írsz mint a cancel culture és szekunder szégyenérzet.
Mindezt úgy, hogy ez rátok és veletek kapcsolatban igaz.
Aztán hogy milyen lett az elmúlt 10 évben a htka fóruma ahhoz nekem vajmi kevés közöm van. Én nem beszélek csúnyán, csak néven nevezem a dolgokat. Aztán, hogy itt is vannak berögzött és privilegizált balliberálisok arról én nem tehetek.
Mint már írtam, talán előbb Spírónál és Kornisnál és Farkasházynál és Bolgárnál, stb kezdj el reklamálni a közbeszéd züllésse miatt.
A stílus szubjektív.
Annak a megítélése is.
És már elmúlt az az idő amikor a szavak jelentését más mondta meg.
De ahogy látom te ragaszkodnál ehhez.
Maradjunk annyiban hogy nem értünk egyet.
Akkor hogy egy nyelvet beszéljünk, úgy hogy te is megértsd véleményem szerint ritka primitív vagy és szerintem ki lehet fejezni úgy is a véleményed, hogy egy nívósabb kocsmából ne basszanak ki érte de ki tudod fejezni a mondanivalód igazát.

És még annyit, hogy bőven jobboldali vagyok csak az igényesebb fajtából aki képes úgy nem egyetérteni a másik oldal képviselőivel egy nyílt fórumon, hogy normálisan tud vitázni. Tudod tiszti suliban ilyet is tanul az ember.
 
W

Wilson

Guest
Szerinted képes, szerintem pedig nem. Az én véleményem az, hogy a csúsztatásos beszéd mesterei vagytok.
Te is. Pláne miután moralizálás gyanánt olyan szép felkapott szavakat írsz mint a cancel culture és szekunder szégyenérzet.
Mindezt úgy, hogy ez rátok és veletek kapcsolatban igaz.
Aztán hogy milyen lett az elmúlt 10 évben a htka fóruma ahhoz nekem vajmi kevés közöm van. Én nem beszélek csúnyán, csak néven nevezem a dolgokat. Aztán, hogy itt is vannak berögzött és privilegizált balliberálisok arról én nem tehetek.
Mint már írtam, talán előbb Spírónál és Kornisnál és Farkasházynál és Bolgárnál, stb kezdj el reklamálni a közbeszéd züllésse miatt.
A stílus szubjektív.
Annak a megítélése is.
És már elmúlt az az idő amikor a szavak jelentését más mondta meg.
De ahogy látom te ragaszkodnál ehhez.
Maradjunk annyiban hogy nem értünk egyet.

Le style est l' homme même”
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 976
14 037
113
Figyelj ha csak libernyákozni tudsz, nem vagy jobb a cancel culture-os félhülyéknél csak a mérce másik oldalán állsz. Egy dimenzióban élni olyan luxus amit sajnos egyre több ember enged meg magának ebben az egyre jobban elhülyülő társadalomban.

Aggasztó nézni micsoda mélyrepülésben van a fórum intellektuális szinten mióta 10 éve elkezdtem olvasni és sajnos tökéletesen leképzni a társadalom degradálódását is.....

És ezzel nem azt mondom, hogy egyetértek Wilson mondanivalójával és álláspontjával, de veled ellentétben ő képes magát olyan stílusban elaődni amiért nem fog el szekunder szégyenérzet, két hozzászólás elolvasása után.

Szerinted képes, szerintem pedig nem. Az én véleményem az, hogy a csúsztatásos beszéd mesterei vagytok.
Te is. Pláne miután moralizálás gyanánt olyan szép felkapott szavakat írsz mint a cancel culture és szekunder szégyenérzet.
Mindezt úgy, hogy ez rátok és veletek kapcsolatban igaz.
Aztán hogy milyen lett az elmúlt 10 évben a htka fóruma ahhoz nekem vajmi kevés közöm van. Én nem beszélek csúnyán, csak néven nevezem a dolgokat. Aztán, hogy itt is vannak berögzött és privilegizált balliberálisok arról én nem tehetek.
Mint már írtam, talán előbb Spírónál és Kornisnál és Farkasházynál és Bolgárnál, stb kezdj el reklamálni a közbeszéd züllésse miatt.
A stílus szubjektív.
Annak a megítélése is.
És már elmúlt az az idő amikor a szavak jelentését más mondta meg.
De ahogy látom te ragaszkodnál ehhez.
Maradjunk annyiban hogy nem értünk egyet.
Mindkettő hsz-ban van tartalom, a kettőből egész jó sajátomhoz közelit tudok kikeverni, egymásnak --szerintem-- csak edzésként írjatok, felkészülésként a közös ellenségre, mert asszem' kell majd mindkettőtök billentyűzete a(z NGO-s, magától hülye, átvert...) túlerő ellen! ;)
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 283
120 117
113
Szóval nem az a megoldás, hogy lemész erre a szintre.......
7c6xg44li9921.jpg
 
Status
Not open for further replies.