[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 140
113
Ezt régen is lehetett tudni róla, még a barátja/kollégája szavába is vág és leordítja az undorító orgánumával a műsorában... idegenekkel pedig kifejezetten bunkó volt többször amikor rávettem magam, hogy belehallgassak.
A pszichopaták számos ismertetőjegye felismerhető rajta. Ez még nem lenne akkora tragédia, de sajnos az a közhiedelem téves, hogy az ilyen emberek intelligensebbek lennének másoknál. Puzsérra ez is illik, vagyis tök fölösleges ennyi időt elvesztegetni rá... :rolleyes:
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 085
33 340
113
A pszichopaták számos ismertetőjegye felismerhető rajta. Ez még nem lenne akkora tragédia, de sajnos az a közhiedelem téves, hogy az ilyen emberek intelligensebbek lennének másoknál. Puzsérra ez is illik, vagyis tök fölösleges ennyi időt elvesztegetni rá... :rolleyes:
én igazából azt sem tudom hogy kicsoda. én sokáig azthittem hogy valami tehetségkutató egyik zsűrije a csóka.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 140
113
én igazából azt sem tudom hogy kicsoda. én sokáig azthittem hogy valami tehetségkutató egyik zsűrije a csóka.
Az is volt, talán mert imád szerepelni.
Többek közt éppen ezért is magas a médiában a nárcisztikus pszichopaták aránya, csak erről nyilván kevés szó esik a sajtóban, másrészt pedig jobban szeretjük a szegény gátlástalan cégvezetőket utálni, kis képzavarral élve. :)
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 928
48 631
113
Nocsak!


Novák Katalin kijelentette: ha Ukrajna számára valódi cél az európai integráció, az Európához való tényleges közeledés, akkor el kell hogy fogadják azt, hogy a kisebbségek jogait garantálni kell Kárpátalján is, illetve Ukrajna egész területén.
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 917
13 892
113
Nocsak!


Novák Katalin kijelentette: ha Ukrajna számára valódi cél az európai integráció, az Európához való tényleges közeledés, akkor el kell hogy fogadják azt, hogy a kisebbségek jogait garantálni kell Kárpátalján is, illetve Ukrajna egész területén.

..., de nem kapott választ --az "ukrán elnök" fedőfoglalkozású-- *elenszkíj-től!!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:


.
 

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 033
10 068
113

Együttműködési lehetőségekről tárgyalt a magyar és a szerb védelmi miniszter...


"Vucsevic tájékoztatása szerint a két ország illetékesei ma az ukrajnai helyzetről, az európai és a világ geopolitikai helyzetéről, a térség helyzetéről, de katonai-katonai, katonai-gazdasági, haditechnikai, hadtudományi együttműködésről is tárgyaltak. és minden olyan szempont, amellyel a védelmi minisztériumok foglalkoznak."
Na, akkor tudjuk hogy kb ki az egyetlen honvédelmi miniszter a NATO és az EU országaiból aki nincsen Ramsteinben.
Ez a szövetségen belüli külön-utasság minden, csak nem szimpatikus.
Vagy lépjünk ki abból a szövetségből, ami már nem tetszik nekünk, ha meg tetszik akkor túljuk ezerrel a szövetségeseink szekerét.
 

Bubu bocs

Well-Known Member
2021. január 6.
3 710
15 490
113
Na, akkor tudjuk hogy kb ki az egyetlen honvédelmi miniszter a NATO és az EU országaiból aki nincsen Ramsteinben.
Ez a szövetségen belüli külön-utasság minden, csak nem szimpatikus.
Vagy lépjünk ki abból a szövetségből, ami már nem tetszik nekünk, ha meg tetszik akkor túljuk ezerrel a szövetségeseink szekerét.
A "Ramsteini formátumnak" semmi köze sincs jogilag a NATO-hoz, ez inkább csak egy informális fórum, ahol kizárólag az Ukrajnának szánt fegyveres támogatásokról esik szó. Mi meg deklaráltan semmilyen fegyvert nem küldünk az ukránoknak, szóval nem is kell ott lennünk.
 

Giskard

Well-Known Member
2021. szeptember 25.
4 177
13 648
113
Na, akkor tudjuk hogy kb ki az egyetlen honvédelmi miniszter a NATO és az EU országaiból aki nincsen Ramsteinben.
Ez a szövetségen belüli külön-utasság minden, csak nem szimpatikus.
Vagy lépjünk ki abból a szövetségből, ami már nem tetszik nekünk, ha meg tetszik akkor túljuk ezerrel a szövetségeseink szekerét.
Várj hallottam már ezt a szöveget valamikor ja megvan 1941. Nem engednének ki, mint akkor sem. Román testvéreink meg a bulgárok rögtön elvágódnának. Ja erre is lenne megoldás rögtön felvennék helyettünk az ukránokat és akkor mehetne a bulika.
Szerinted?
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
12 962
32 246
113
Azóta megy lefe a színvonala amióta gyereket lett , gondolom a gyerekkel jaró stressz + az hogy gyerek előtte szabaduszó volt , másoknál csövelt , nem számított hogy epp van-e penze vagy nincs , ingyen járt helyekre fel lépni ... Gyerek óta meg pénz keresési kényszer van ... dolgoznia kell aktivan ...


Persze gyerek előtt is dolgozott csak nem érdekelte ha kirugjak azert amit mond ... Mert nem zavarta ha 2 honapig nincs bevetele vagy ilyesmi ... Most már nem tudja ezt eljatszani mert van kovetkezmenye ha nincs penze , nem eszik a gyerek ...

Asszonnyal együtt a Youtube-bevételükből is eléldegéltek szerintem... Most lehet már nem elég (az igényekhez).
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
12 962
32 246
113

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 348
46 150
113
Na, akkor tudjuk hogy kb ki az egyetlen honvédelmi miniszter a NATO és az EU országaiból aki nincsen Ramsteinben.
Ez a szövetségen belüli külön-utasság minden, csak nem szimpatikus.
Vagy lépjünk ki abból a szövetségből, ami már nem tetszik nekünk, ha meg tetszik akkor túljuk ezerrel a szövetségeseink szekerét.
Kié is ez a szekér?
 

kw3v865

Well-Known Member
2022. április 11.
268
820
93
Asszonnyal együtt a Youtube-bevételükből is eléldegéltek szerintem... Most lehet már nem elég (az igényekhez).
Nem tartom valószínűnek. Ahhoz, hogy a YouTube-os videóidból meg tudj élni átlagosan többszázezres megtekintés kell a videókhoz, és gyakran tölteni fel új tartalmakat. Ő jellemzően néhány tízezres nézettségű videókat gyárt.
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0