[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 959
82 793
113
A vödrös lovas videó után szabadon:




 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 011
54 001
113

Márki-Zay Péter: Messiás vagy trójai faló?​


A vödrös lovas videó után szabadon:







Értékelhetetlen csurhe, kivéve Toroczkait.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
25 871
91 393
113
Ellenzéki előválasztás. Visszalépési tárgyalások kicsiben.

Majd arról kezdett beszélni, hogy később azzal fenyegették, hogy felhúzzák a kerítésre a macskáját, illetve az idős szülei és a gyerekei is szóba kerültek.

Nagyok közt.


Karácsony: Gyurcsány Ferenc is próbált már megzsarolni, ezt sms-ben szokta megtenni​

 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
25 871
91 393
113
Nagyok közt.


Karácsony: Gyurcsány Ferenc is próbált már megzsarolni, ezt sms-ben szokta megtenni​

MZP - DKlára egymásról.
MZP: hazaárulók, zsarolók
DKlára: hazudik, alkalmatlan.

Orban
images
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 959
82 793
113

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 959
82 793
113

Shadow

Well-Known Member
2018. október 29.
1 323
4 506
113
Ez volt már?


Nem mint ha nem sejtettem volna, hogy így megy ez a politikában, de azért megdöbbentem. Csak azt nem értem MZP ezután miben reménykedik? Tegyük fel megveri Dobrevet, gondolja őt nem fogja a DK zsarolni? Mert hogy a legtöbb ellenzéki képviselőjük úgy tűnik nekik lesz, szóval nélkülük egy törvény nem fog átmenni.
 
  • Tetszik
Reactions: Bubu bocs
K

kamm

Guest
Ez volt már?


Nem mint ha nem sejtettem volna, hogy így megy ez a politikában, de azért megdöbbentem. Csak azt nem értem MZP ezután miben reménykedik? Tegyük fel megveri Dobrevet, gondolja őt nem fogja a DK zsarolni? Mert hogy a legtöbb ellenzéki képviselőjük úgy tűnik nekik lesz, szóval nélkülük egy törvény nem fog átmenni.
Ot azert lenne nehez megzsarolniuk, mert o vastagon szarik a hardcore DKsok, alertelmisegiek, hiszterikus exkomcsi mazsihiszesek es hasonlo zarvanyok velemenyere.
Tenyleg, nezd meg, a buzizas sem azoknak szolt, hanem a jobboldalra ill kozepre, ahol ez velhetoen tetszik, plusz ezzel vilagossa tette a Foninek, ha tovabb gennyeskednek a sakaljai a nejevel stb, akkor o is gennyes lesz az o csaladjukkal. En valahol birom a palit, bar ketsegtelenul loose cannon egy kicsit, de hatha beletanul... :D
 
T

Törölt tag 467

Guest
Ot azert lenne nehez megzsarolniuk, mert o vastagon szarik a hardcore DKsok, alertelmisegiek, hiszterikus exkomcsi mazsihiszesek es hasonlo zarvanyok velemenyere.
Tenyleg, nezd meg, a buzizas sem azoknak szolt, hanem a jobboldalra ill kozepre, ahol ez velhetoen tetszik, plusz ezzel vilagossa tette a Foninek, ha tovabb gennyeskednek a sakaljai a nejevel stb, akkor o is gennyes lesz az o csaladjukkal. En valahol birom a palit, bar ketsegtelenul loose cannon egy kicsit, de hatha beletanul... :D
Teljesen lényegtelen, hogy ő mire szarik, és mi a saját véleménye. Nincs mögötte szervezet. A parlamentben majd a pártok szavaznak, nem MZP, ez ilyen egyszerű.
 
K

kamm

Guest
Teljesen lényegtelen, hogy ő mire szarik, és mi a saját véleménye. Nincs mögötte szervezet. A parlamentben majd a pártok szavaznak, nem MZP, ez ilyen egyszerű.
Oda meg be is kellene elobb jutni. Innen nem tudom persze megitelni, de nekem ugy tunik, a DK leginkabb a fovarosban meg par nagyvarosban letezik, mashol meg mutatoban sem, viszont jobbikosokbol avagy a Fonit mar utalo avagy mar ex fideszesek gazdagon vannak videken.
 
T

Törölt tag 467

Guest
Oda meg be is kellene elobb jutni. Innen nem tudom persze megitelni, de nekem ugy tunik, a DK leginkabb a fovarosban meg par nagyvarosban letezik, mashol meg mutatoban sem, viszont jobbikosokbol avagy a Fonit mar utalo avagy mar ex fideszesek gazdagon vannak videken.
Az előválasztás során vidéken is a DK volt a legerősebb. Itt ebben csak annyi a lényeg, hogy tökmindegy, ki milyen erős, úgy vannak leosztva az egyéni választókörzetek, hogy a legtöbb biztos nyerő a DK-é. Ezen felül lesz még LMP, Párbeszéd, MSZP, Jobbik, stb. Ezek mind lesznek. Olyan, aki MZP mögött áll, olyan nem lesz.
MZP tökmindegy, mit gondol magáról, vagy szeretne, ezek a pártok fognak szavazni a törvényekről.
 

hendrick

Well-Known Member
2018. június 30.
2 813
4 986
113
Ez volt már?


Nem mint ha nem sejtettem volna, hogy így megy ez a politikában, de azért megdöbbentem. Csak azt nem értem MZP ezután miben reménykedik? Tegyük fel megveri Dobrevet, gondolja őt nem fogja a DK zsarolni? Mert hogy a legtöbb ellenzéki képviselőjük úgy tűnik nekik lesz, szóval nélkülük egy törvény nem fog átmenni.
Nincs ebben semmi megdöbbentő. Ez így megy. Addig örülj amíg nincs hatalmad, mert akkor ezt kell mindennap csinálnod, vagy veled csinálják. Az ellenzék szennyesét teregetik épp, kormány 2/3 pipa. És ezen semmi sem változtathat, hacsak nem pattan el valakiknél kormányoldalon valami és kezdik el ők is teregetni a saját valódi szennyest (nem valami direkt kidobott gumicsontot), mert már nem bírják elviselni az állandó nyomást.
 
K

kamm

Guest
Az előválasztás során vidéken is a DK volt a legerősebb. Itt ebben csak annyi a lényeg, hogy tökmindegy, ki milyen erős, úgy vannak leosztva az egyéni választókörzetek, hogy a legtöbb biztos nyerő a DK-é. Ezen felül lesz még LMP, Párbeszéd, MSZP, Jobbik, stb. Ezek mind lesznek. Olyan, aki MZP mögött áll, olyan nem lesz.
Hat, abbol csak pont az LMP, a Jobbik meg az MSZP fog MZP moge allni, igen.
MZP tökmindegy, mit gondol magáról, vagy szeretne, ezek a pártok fognak szavazni a törvényekről.
Meg1x: a Jobbik alapbol MZP van legkozelebb, az MSZP, ha egyaltalan bejut, akkor is gyuloli Fletoekat, az LMP meg mar most is MZPnek irja a kornyezetvedelmi stb programjat.