[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
25 694
90 795
113
Ez senkit nem zavar, a nép egyre jobban bolondul érte, napi rekordok dőlnek meg az előváladzáson, már az MSZP is beállt mögé, ezt már csak egy Fideszes trollhadsereg tudná megváltoztatni, érdemes lenne bevetni őket, mert így már most meg lehetne nyerni a tavaszt, ha pedig tényleg ő nyer, akkor az 50-50 lesz.
A helyzet az, hogy MZP egy lehetőség az ellenzéknek a győzelemre mert kívülállónak tűnik, aki Gyurcsánnyal szemben is határozza meg magát. De qrva önjáró és meggondolatlan is sok sötét folttal a múltjában, amit lehet lesz lehetőségünk megismerni. Az is benne van, hogy januárra szétveri az ellenzéki egységet. Most az nem számít, hogy sztem legalább annyira alkalmatlan mint Fleto. Ez 2024 előtt úgysem derül ki.

Szal sztem nincs ok az izgalmra. Úgyis az életszínvonal és a jövőbe vetett hit dönt. Az elsőt emeli most a kormány határozottan, a második viszont még nem dőlt el. Egyre több jel utal egy hosszan tartó egyre erősebb válságra. Ez meg a legkevésbé rajztunk múlik.

De ha mindenképpen szeretnél vmit tenni, menj el vagy online szavazz, mint én Gyurcsány feleségére, az a könnyebb út.
 
K

kamm

Guest
Szerintem neked fogalmad sincs a mai magyar ellenzéki viszonyokról, MZP-t mind a három felsorolt pártocska zsigerből utálja.
Jaja, persze, a Jobbik meg az LMP majd kommunista-neoliberalis Fleto-Dobrevet szereti, az MSZProl nem is beszélve... mesélj még, szórakoztató. :D

Ez senkit nem zavar, a nép egyre jobban bolondul érte, napi rekordok dőlnek meg az előváladzáson, már az MSZP is beállt mögé, ezt már csak egy Fideszes trollhadsereg tudná megváltoztatni, érdemes lenne bevetni őket, mert így már most meg lehetne nyerni a tavaszt, ha pedig tényleg ő nyer, akkor az 50-50 lesz.

Nem mondj ilyet, még osszezavarsz itt parakat, akik szerint mindenki utalja MZPt... :D
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
25 694
90 795
113
Jaja, persze, a Jobbik meg az LMP majd kommunista-neoliberalis Fleto-Dobrevet szereti, az MSZProl nem is beszélve... mesélj még, szórakoztató. :D
Az a helyzet Jakab lepaktált Fletoval, ezért nem támogatja, hanem támadja MZP-t. Külön meg van rá sértődve, hogy lenyomta a 3ik helyről.


Az LMP szintén ugyanígy tartózkodó.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: formosa1 and kamm
K

kamm

Guest
Egy NATO országot nem fognak megtámadni, amikor a Nyugat támogatásának köszönhetik, hogy nem lettek még orosz gyarmat vagy bábállam. Az ukrán veszély túl van fújva. Vannak velük probélmák, de ebből nem lesz háború - a mi irányunkba semmiképp.
Az szerintem is igaz, hogy kizárt, hogy ők támadnának bárhol, egyrészt pláne nem NATO tagot, másrészt kb mindenüket leköti a keleti front.
Ugyanakkor egy nem elkepzelhetetlen összeomlás esetén Karpataljat legalább stabilizalni kell, ami viszont akkor legyen általunk, ne a jottment parazita románok vagy a lengyelek altal, ahhoz meg azért kell egy modern zl erő.
 

bel

Well-Known Member
2020. augusztus 24.
1 596
3 816
113
Az én megítélésem szerint az évtized végéig is lesz háború Európa keleti felében.
Szia,

Dehat az a haboru nem csak lesz, hanem folyamatosan van!
7 eve Ukrajna es az oroszok kozott.
Oroszorszag altal is elismerten 7 eve ok voltak a tamadok (az mas kerdes, hogy az azota eltelt idore vonatkozoan is csak tagadast, es nem hiheto tagadast lehetett tolluk hallani).
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány and Vogon
K

kamm

Guest
Az a helyzet Jakab lepaktált Fletoval, ezért nem támogatja, hanem támadja MZP-t. Külön meg van rá sértődve, hogy lenyomta a 3ik helyről.
A videki jobbikosokat is terrorizalja, igen, de azok attól még eleve MZP felé huznak, no meg szerintem Jakab megy a levesbe hamarosan. Bukta a próbálkozást, innentől kezdve a Jobbikban sem hiszem, hogy sokáig csúcson fog maradni.

Lendvai nyiltan MZPre szavazott - szerintem a szocik vezerkara a mai napig gyűlöli Fletot és az összes árulót. :D
Az LMPbol konkrétan programot irnak MZPnek...
 
  • Tetszik
Reactions: formosa1

koppany

Well-Known Member
2010. július 16.
1 590
7 555
113
Jaja, persze, a Jobbik meg az LMP majd kommunista-neoliberalis Fleto-Dobrevet szereti, az MSZProl nem is beszélve... mesélj még, szórakoztató. :D



Nem mondj ilyet, még osszezavarsz itt parakat, akik szerint mindenki utalja MZPt... :D
Halkan mondom hátha megérted, gyűlölik. Ugyan úgy mint Klárikát. Van két jelölt akit akit az ellenzéki társulás többsége utál, szerinted ebből hogy lesz győzelem vagy kormányzás.
 
  • Vicces
Reactions: formosa1

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 934
53 519
113
Teljesen komolyan Kérem a kedves tagságot, hogy tartunk heti 1(minimum) belpol mentes napot.
Idejovok, és leáll a dns termelésem, a tartalomtól, nem a tagoktól.
Holnap pl szóljon valami hungarikumról a topik, annyi jó dolog van szép hazánkban, heti 1 kib... napig ne doljon már a f@skoktél please.
Legyen holnap a puli kutya, vagy a szurkemarha, mittomén a 5puttonyos, vagy a nagymama spórhetje, csak 1 legyen már bélsár mentes/hét.
Mondju a választások utáni péntekig.
Bittedanke.
 
T

Törölt tag 4082

Guest
Komolyan, én Thürmerre szívesebben adnám a voksomat, mint bármelyik összefogósdi jelöltre.
Akkor add. Egy teljesen normális fazon. Egyszer megjelent nálunk kopogtatócédulát gyűjteni, beszélgettünk egy fél órát. Megkapta a kopogtatócédulát, és utána figyeltem őket. Maradjunk annyiban, hogy ha hasonló kaliberű, de modern, fiatal vezetője lesz, a fidesz felkötheti a gatyáját
 

Halfdan

Well-Known Member
2019. január 9.
2 031
2 713
113
Persze én. Csak ez milyen kiállás?? Azt sugallja igazából nem ez a véleménye, csak a jó szándék vezeti. Tipikus mismásolás. Nem dugunk, csak félig. Pedig ilyen nincs.
Most mondjam azt, higy Vásárhelyi Marcsi ebből a szempintból gerincesebb?
De ha mindenképpen szeretnél vmit tenni, menj el vagy online szavazz, mint én Gyurcsány feleségére, az a könnyebb út.
Hát gratula
 
G

Galthran

Guest
Teljesen komolyan Kérem a kedves tagságot, hogy tartunk heti 1(minimum) belpol mentes napot.
Idejovok, és leáll a dns termelésem, a tartalomtól, nem a tagoktól.
Holnap pl szóljon valami hungarikumról a topik, annyi jó dolog van szép hazánkban, heti 1 kib... napig ne doljon már a f@skoktél please.
Legyen holnap a puli kutya, vagy a szurkemarha, mittomén a 5puttonyos, vagy a nagymama spórhetje, csak 1 legyen már bélsár mentes/hét.
Mondju a választások utáni péntekig.
Bittedanke.
azért mémek jöhetnek?D:D
e5e5a1530cb4d7f8578008c9dd2507cfc750db4a.png
 

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 479
14 759
113
Teljesen komolyan Kérem a kedves tagságot, hogy tartunk heti 1(minimum) belpol mentes napot.
Idejovok, és leáll a dns termelésem, a tartalomtól, nem a tagoktól.
Holnap pl szóljon valami hungarikumról a topik, annyi jó dolog van szép hazánkban, heti 1 kib... napig ne doljon már a f@skoktél please.
Legyen holnap a puli kutya, vagy a szurkemarha, mittomén a 5puttonyos, vagy a nagymama spórhetje, csak 1 legyen már bélsár mentes/hét.
Mondju a választások utáni péntekig.
Bittedanke.
Mennyire igaz! A múlt héten is láttam az 5 puttonyost vedelő Ferikét a Karácsonyi pulikutyájával, amint a Klári nagymami sparhertjén sülő Szürkemarhy-zai szeletek fenséges illatát szaglássszák. Na, ez egy Hungarikum Szép Hazánkban! :)
 
K

kamm

Guest
Halkan mondom hátha megérted, gyűlölik. Ugyan úgy mint Klárikát. Van két jelölt akit akit az ellenzéki társulás többsége utál, szerinted ebből hogy lesz győzelem vagy kormányzás.
Kormanyzas igy se, ugy se, de jeloltseg boven lehet. Ha valasztani kell, akkor a DK-n kivuli, kormanyvaltasra ahitozo ellenzeki tobbseg szerntem siman inkabb MZPre fog szavazni, mint a vallalhatatlan puttonnyal ill. multtal rendelkezo Fleto-Dobrev exkomcsi-titkosszolgalatos-impexrablo-milliardos-neoliberalis-parazita mafiara.
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: formosa1 and enzo