[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

K

kamm

Guest
Ne amerikából akarj már beleszólni, hogymi itt az EU-ban akarunk-e maradni vagy sem.Te kint élsz, ha jól rémlik kint is szavazol, ergo semmi közöd hozzá-

Anyamnesirass.

1. Szerintem tobb adot fizettem az elso 30 evemben, mint te valaha fogsz Magyarországon.
2. Mai napig szavazok otthon.
3. Az en családom mar 1400 körül fel van jegyezve a Magyar Kiralysagban, mint magyarok - a tied mikori? Az első hivatalos egyházi regiszterek 1600asok végén indultak, kíváncsi vagyok, ti mikor bukkantok fel...
4. Mondjuk van családom is, aki ott el. Nem is kicsi.
5. Te egyáltalán szolgáltál valaha egy napot is? Hadd tippeljek: soha. En igen, raadasul a leghuzosabb helyen anno (1991-1992, tippelgess.)

FYI nem kicsit ordenáré az egesz kommented, de nem feltetelezem, hogy egyáltalán érted, miért, csak ezért válaszoltam.
 
T

Törölt tag 008

Guest
2. Mai napig szavazok otthon.
Inkább ne. Majd mi megoldjuk. Onnan ne mond meg légyszi, hogy éljek, ki b@szhassa meg a gyerekemet vagy mennyi adót fizessek stb.

Elég volt, hogy bidébát benyomtátok a székbe azota szétsz0pat minket.

Aznap inkább pihenj, nyomj egy BBQ partyt a családdal, igyál meg két BUDot és élvezzd a jól megkeresett freedom dollárod. Megérdemled, sokat dolgoztál érte (irónia nélkül, tényleg, tudom mi megy "odafönt" a C-s pozikban). Ne stresszelj rajtunk, elleszünk.
Köszi. Peace.
 
K

kamm

Guest
Inkább ne. Majd mi megoldjuk. Onnan ne mond meg légyszi, hogy éljek, ki b@szhassa meg a gyerekemet vagy mennyi adót fizessek stb.

Elég volt, hogy bidébát benyomtátok a székbe azota szétsz0pat minket.

Aznap inkább pihenj, nyomj egy BBQ partyt a családdal, igyál meg két BUDot és élvezzd a jól megkeresett freedom dollárod. Megérdemled, sokat dolgoztál érte (irónia nélkül, tényleg, tudom mi megy "odafönt" a C-s pozikban). Ne stresszelj rajtunk, elleszünk.
Köszi. Peace.
Pont annyi jogom van hozza, mint egy romaniai magyarnak, oregem. Avagy te azzal sem ertesz egyet...?
 
  • Tetszik
Reactions: kétkedő
K

kamm

Guest
Náluk a határ ment arrébb a te esetedben önként mentél el.
És? Ez a leghülyébb érv, amit vapaha olvastam.
Mitol lenne több köze a 100 eve romanoknal élőknek, mimt nekem, akinek az egész csaladja ott van, vagyonom van ott és negyedannyi ideje vagyok tavol, első fokon...?
Totál értelmetlen. Az hagyján, de ez a legbiztosabb módja még gyirsabban elbukni az amugy sem növekvő lakosságot.
Kilog a logika...
 

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 565
15 480
113
Bocs Uraim, Hölgyeim és egyebek...
Kamm fórumtársnak kb. ugyanolyan joga van beleszólni a dolgokba, mint nekünk. Ha nem vonjuk meg a jogot a külhoni magyaroktól, akkor tőle sem. Másként gondolkodik, másként látja a világot odaátról, ez tény. De ez nem hiba és főleg nem bűn. Az én keresztény gondolkodásomba belefér.
Ha a demokratikus, konzervatív oldalon álltok, ezt nem vitathatjátok.
Köszönöm.
 
T

Törölt tag 008

Guest
És? Ez a leghülyébb érv, amit vapaha olvastam.
Mitol lenne több köze a 100 eve romanoknal élőknek, mimt nekem, akinek az egész csaladja ott van, vagyonom van ott és negyedannyi ideje vagyok tavol, első fokon...?
Totál értelmetlen. Az hagyján, de ez a legbiztosabb módja még gyirsabban elbukni az amugy sem növekvő lakosságot.
Kilog a logika...
Mert ő a szülőföldjén él, megőrzi ott a magyarságát és remélhetőleg egyszer majd vissza fog kerülni, földestől.
Az ellen nincs kifogásom, hogy a családod összes szavazóképes tagja szavazzon, sőt menjenek csak el mert erről szól a demokrácia.

De te önként választottál másik országot, hogy oda fizetsz, azt építed, oda szavazol.
Tervezed, hogy visszaköltözöl?
 
W

Wilson

Guest
A romániai magyar úgy került Romániába, hogy odébb tolták a határt. A többiek között az imádott USA-d is!
Te is így kerültél az USA-ba?
Tabori konyhara tippeltem de akkor nem az lesz valoszinuleg. :p:D

Ne amerikából akarj már beleszólni, hogymi itt az EU-ban akarunk-e maradni vagy sem.Te kint élsz, ha jól rémlik kint is szavazol, ergo semmi közöd hozzá-

Inkább ne. Majd mi megoldjuk. Onnan ne mond meg légyszi, hogy éljek, ki b@szhassa meg a gyerekemet vagy mennyi adót fizessek stb.

Elég volt, hogy bidébát benyomtátok a székbe azota szétsz0pat minket.

Aznap inkább pihenj, nyomj egy BBQ partyt a családdal, igyál meg két BUDot és élvezzd a jól megkeresett freedom dollárod. Megérdemled, sokat dolgoztál érte (irónia nélkül, tényleg, tudom mi megy "odafönt" a C-s pozikban). Ne stresszelj rajtunk, elleszünk.
Köszi. Peace.

Náluk a határ ment arrébb a te esetedben önként mentél el.
A hatàlyos magyar törvények lehetővé teszik kamm szàmàra, hogy szavazzon? A vàlasz az,hogy igen.Akkor szerintem ezen teljesen értelmetlen lovagolni......
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 279
68 292
113
3 M megtekintés és a hozzászólók, lájkolók többségének tetszik, nagy a baj, és félek nálunk is ez lesz egy kis időeltolódással
Sajnos szepen lassan begyuruzik onnet minden par honap vagy ev kesessel. Ha visszamennenk 20 evet az idoben egy erdekes vilagba csoppennenk. Viszont ha elore mennenk...?
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 603
25 031
113
Sajnos szepen lassan begyuruzik onnet minden par honap vagy ev kesessel. Ha visszamennenk 20 evet az idoben egy erdekes vilagba csoppennenk. Viszont ha elore mennenk...?
20 évet sem kell visszamenni, 2010-ben sem voltak még ilyen szinten eldurvulva a dolgok, valahol 2015-16 táján kezdődött az elmebaj.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 154
15 802
113
Anyamnesirass.

1. Szerintem tobb adot fizettem az elso 30 evemben, mint te valaha fogsz Magyarországon.
2. Mai napig szavazok otthon.
3. Az en családom mar 1400 körül fel van jegyezve a Magyar Kiralysagban, mint magyarok - a tied mikori? Az első hivatalos egyházi regiszterek 1600asok végén indultak, kíváncsi vagyok, ti mikor bukkantok fel...
4. Mondjuk van családom is, aki ott el. Nem is kicsi.
5. Te egyáltalán szolgáltál valaha egy napot is? Hadd tippeljek: soha. En igen, raadasul a leghuzosabb helyen anno (1991-1992, tippelgess.)

FYI nem kicsit ordenáré az egesz kommented, de nem feltetelezem, hogy egyáltalán érted, miért, csak ezért válaszoltam.

Ezt benézted, mert ezt pont tudom, hogy Carlrobertóig datálódik a dolog :)
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 892
56 743
113
Nem kellene kammot basztatni.Nem csipem a stilusát és sokmindenben nem értek vele egyet, de a véleménye megnyilvánitására joga van, mind a többieknek itt. Ráadásul a forumozók intelligensebb fajtájához tartozik, szerintem. :)
Hagyjátok már ezt a kilépést meg a hapciáskodást a fenébe. Majd, ha nettó befiz etők leszünk, még jobban belepofázhatunk a dolgok menetébe. Az EU se tart örökké, ahogy az SZU se tartott örökké....
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 311
55 635
113
Anyamnesirass.

1. Szerintem tobb adot fizettem az elso 30 evemben, mint te valaha fogsz Magyarországon.
2. Mai napig szavazok otthon.
3. Az en családom mar 1400 körül fel van jegyezve a Magyar Kiralysagban, mint magyarok - a tied mikori? Az első hivatalos egyházi regiszterek 1600asok végén indultak, kíváncsi vagyok, ti mikor bukkantok fel...
4. Mondjuk van családom is, aki ott el. Nem is kicsi.
5. Te egyáltalán szolgáltál valaha egy napot is? Hadd tippeljek: soha. En igen, raadasul a leghuzosabb helyen anno (1991-1992, tippelgess.)

FYI nem kicsit ordenáré az egesz kommented, de nem feltetelezem, hogy egyáltalán érted, miért, csak ezért válaszoltam.



Az én családom meg 1398-lüról bukkant fel,ás be van jegyezve a királyságban...
Hu b+....