[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 366
68 770
113
Milyen messze vagyunk az igazi demokráciától...

A Libertad Digital írása szerint csütörtökön jóváhagyták az új állatjóléti törvényt, amelyet Ione Belarra spanyol szociális miniszter javasolt.

A Kongresszus által február 9-én jóváhagyott állatkínzás büntetési reformja értelmében ma már nem bün az állatokkal való szexualitás, vagyis az eddig bűncselekménynek számító szex, feltéve, hogy az állatot nem éri kár.
A disznovagas (meg gondolom a tobbi allate) bezzeg allatkinzas es tilos...
Vannak ilyen betegek itthon is, hallottam egy sarvari sracrol aki megdugott egy tyukot. Meg is döglött.
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 269
29 618
113
Milyen messze vagyunk az igazi demokráciától...

A Libertad Digital írása szerint csütörtökön jóváhagyták az új állatjóléti törvényt, amelyet Ione Belarra spanyol szociális miniszter javasolt.

A Kongresszus által február 9-én jóváhagyott állatkínzás büntetési reformja értelmében ma már nem bün az állatokkal való szexualitás, vagyis az eddig bűncselekménynek számító szex, feltéve, hogy az állatot nem éri kár.
Ezeknek tudok ajánlani egy állatot. Fekete Delfin.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
29 060
124 214
113
Nem kell röhögni: az NS-nél már az első képek után mondtam, hogy
csődisznó. Akkor is ki lettem nevetve, aztán nanézdmántényleg :p

/Ugyan itt továbbra is várom Legkiválóbb Őfelsége, Legkiválóbb Külügyminisztériumának jelentkezését :D /
Szerintem haragszanak rád, hogy lebuktattad őket és ezért nem állnak veled szóba azóta se :p
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 165
20 727
113
Szerintem haragszanak rád, hogy lebuktattad őket és ezért nem állnak veled szóba azóta se :p
pedig én, pedig én... aaaaaaaamááár
b34azpeqasb31.jpg
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
Nem kell röhögni: az NS-nél már az első képek után mondtam, hogy
csődisznó. Akkor is ki lettem nevetve, aztán nanézdmántényleg :p

/Ugyan itt továbbra is várom Legkiválóbb Őfelsége, Legkiválóbb Külügyminisztériumának jelentkezését :D /
Én megnéztem a képeket, és nekem nem ez jött le.
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 849
48 610
113
Kerekasztalbeszélgetés volt az MSC-n. Az aktuális jómadarak:
  • Radek Sikorski (“thank you USA”)
  • Josep Borell (aktuális vénhülye)
  • Ulf Kristersson (svéd PM)
  • Kaja Kallas (észt kvót…PM)

Rengeteg nyálverés, nekem ami lejött:
  • most má’ TÉNYLEG be kell röffenteni az európai hadiipart
  • ugyanakkor az USA lesz szíves segíteni megvédeni magunkat, mert hát közös európai védelemről szó se lehet
  • mé’ nem veszik fel már szegény ukrajnát az EUba? Kell a segíj! Szegény ukránok nem értik, mi a хуй van, mi az, hogy belépési feltételek meg procedúra? “Hát ők már három forradalmon vannak túl, engedjék be őket!”
  • Oroszországot márpedig deimperializálni kell, mert csak
  • “az oroszok történelemkönyveit át kell írni”, illetve “miért nem volt moszkvai háborús törvényszék, ha volt müncheni meg tokiói???” (feat. kvótanő)

Ha a szaftosabb részekre vagytok kíváncsiak, az utolsó fél óra a Q&A, ott bújik ki a legtöbb szög az összeurópai zsákból.
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 849
48 610
113
Ha a szaftosabb részekre vagytok kíváncsiak, az utolsó fél óra a Q&A, ott bújik ki a legtöbb szög az összeurópai zsákból.

2021. decemberében az orosz jegyzékekre és követelésekre végül az Egyesült Államok írásban válaszolt az Orosz Föderációnak, de volt egy kérésük, amit elég nyíltan megfogalmaztak. Azt kérték Moszkvától, hogy ne hozzák nyilvánosságra az USA válaszát. Moszkva teljesítette ezt a kérést, sőt, a mai napig teljesíti. Ami igazán döbbenetes a dologban, az Európa nagyfokú debilitása. A mai napig Európa egyetlen politikusa és Európa egyetlen mainstream médiája sem találja egy kicsit sem furcsának azt, hogy az USA Európa feje felett kvázi titkos üziket váltott Moszkvával, aminek a tartalmát lehetőleg Európával sem kellene megosztani. Ez errefelé se nem furcsa, se nem aggasztó, sőt..., szóra sem érdemes. No comment.
Nos, a fenti youtube videóban a vége felé van egy kérdés a közönség soraiból, egy német hadiipari vezető azt firtatja, hogy mégis hogyan kéne beröffenteni a hadiipart, ha pl a tartományi bank SEMMILYEN finanszírozást nem hajlandó biztosítani (pl kapacitások felépítésére), mert a hadiipar az ő hitelezési irányelveik szerint nem elég “öko”? Ezt csak azért emelem ki, mert az európai politikai vezetés már nagyon régóta debil (ahogy írod). Olyan szintű realitásvesztés látható rajtuk, hogy irtó nehéz lesz ezt visszadolgozni, ha még lehet egyáltalán.