[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 587
17 764
113
Az lehet, de amit a minisztereid szoktak nyitalkozni, vagy a titkosszolgálatotok vagy az általad annyira kedvelt ukrán propi, na hozzuk képest egy géniusz.
Ukrán propi?utálom az összes ukránt. Amúgy melyik miniszteremre gondolsz,mert épp kormány átalakítás előtt állok,és ha nevesíted,akkor kirúgom.
 
  • Tetszik
Reactions: jurgenbauer

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 750
28 590
113
Elindult a német nyelvű Ultrahang csatorna.

Nógrádival és gondolom Spöttlével lehelnek új életet az elzombult német agyakba :)

Amúgy szurkolok nekik. Nem tudom ki van még jó németes vendégük.
Bár anno jó hosszan tanultam németet, csak a gimis némettanárom egy trampli beképzelt kurva volt és sikeresen megutáltatta velem a nyelvet, szóval tőlem belátható ideig nem kell ott félnetek :D Ha esetleg indulna angolul is az persze más, de sztem ott még Tamásék nem tartanak
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 142
15 773
113
Bár anno jó hosszan tanultam németet, csak a gimis némettanárom egy trampli beképzelt kurva volt és sikeresen megutáltatta velem a nyelvet, szóval tőlem belátható ideig nem kell ott félnetek :D Ha esetleg indulna angolul is az persze más, de sztem ott még Tamásék nem tartanak

Pedig szerintem Castel-ből ott világsztár lehetne. Stier sem tud németül?
 
  • Tetszik
Reactions: Ramzana

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 888
56 720
113
Ez egy csepp a tengerben. Az én tapasztalatom, hogy aránylag kevés embert érdekelnek ezek a témák. Természetesen az összlakósságra vetitve.
Sok ismerősöm szinte azt sem tudja, hogy Ukrajnában hàború van. Egyszerűen nem èrdekli őket a napi politika, màs gondjaik vannak. És az MSM-et nèzik, azt fogadják el realitàsnak.
 

kegyetlen petymeg

Well-Known Member
2020. április 18.
1 345
9 076
113
És a győztes párt vezetője az a Petteri Orpo, aki anno a Fidesz kizárását kezdeményezte a Néppártból. Ez a "konzervatív" Finn Nemzeti Szövetség. Éljen a nemzetek Európája? Lehet sokkal jobban járt volna a magyar kormány ha a csajszi marad...
Miért, mi lesz?
Furcsa hangzású finn szavakat fog a kormány fejéhez vágni, esetleg kicsiny Vejnemöjnen szobrocskákat?
 
  • Tetszik
Reactions: papajoe