[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Á semmi ez csak az Angol mentalitás,hogy keresztül gázolunk,taposunk mindenkin,büdös bunkók.Persze,ha egy Orosz katona csinálta volna már a nyugati sajtó,és libsik epét hánynának rá.
Jajj menj már.
Ez mindig is így volt.
A gyökér kis turisztok meg felfoghatják, hogy ezek rendes katonák, rendes feladattal.
Nem kirakati bábuk selfiezni.
A humor-ban is röhögtünk már párszor a turistákon, többek közt ezen a videón is.
Attól, hogy most vmi orosz faszparaszt előszedte ilyen gyökér aláírással...
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 147
23 244
113
Jajj menj már.
Ez mindig is így volt.
A gyökér kis turisztok meg felfoghatják, hogy ezek rendes katonák, rendes feladattal.
Nem kirakati bábuk selfiezni.
A humor-ban is röhögtünk már párszor a turistákon, többek közt ezen a videón is.
Attól, hogy most vmi orosz faszparaszt előszedte ilyen gyökér aláírással...

Ird meg hozza, hogy amugy is nigger volt… Scheiß egal…
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 819
47 186
113
Jajj menj már.
Ez mindig is így volt.
A gyökér kis turisztok meg felfoghatják, hogy ezek rendes katonák, rendes feladattal.
Nem kirakati bábuk selfiezni.
A humor-ban is röhögtünk már párszor a turistákon, többek közt ezen a videón is.
Attól, hogy most vmi orosz faszparaszt előszedte ilyen gyökér aláírással...
Sokszor nem értek veled egyet, de ezzel szerintem sincs semmi baj. Figyeljenek oda, ha jön az őrség, ennyi.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 887
56 718
113
Youtube teli van videókkal, ahol látható, hogy milyen idiótán viselkednek a turisták az őrségek körűl és azok hogyan reagálnak. Itt a szülők vvoltak a felelősek. Nem szerintem, hanem objektiven.
Persze le is lehetne zárni a területet.
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 147
23 244
113
3 eve tomegkozlekedtem utoljara Duisburgba. 3 ev alatt ugyanaz a kornyek -Duisburg Süd- egy olyan lepattant retkes feherek nelkuli gettova valtozott, hogy ilyen csodat utoljara Belgiumban lattam. Elkepeszto, a villamos tele feketekkel, felig feketekkel, csuhasokkal. Egymasra tologatjaka babakocsikat uvoltoznek a telefonba a kornyek tele bezart boltokkal, ures kirakatokkal… Nagyon megrendito mive valtozott.
Egy ceghez jottem, kerdezem az embert, hogy itt meg tortent par ev alatt? Azt mondta, hogy mar az azsiaiak is elkoltoztek nagyreszt a boltjaikkal, kajaldaikkal mindenestol…
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 934
87 335
113
3 eve tomegkozlekedtem utoljara Duisburgba. 3 ev alatt ugyanaz a kornyek -Duisburg Süd- egy olyan lepattant retkes feherek nelkuli gettova valtozott, hogy ilyen csodat utoljara Belgiumban lattam. Elkepeszto, a villamos tele feketekkel, felig feketekkel, csuhasokkal. Egymasra tologatjaka babakocsikat uvoltoznek a telefonba a kornyek tele bezart boltokkal, ures kirakatokkal… Nagyon megrendito mive valtozott.
Egy ceghez jottem, kerdezem az embert, hogy itt meg tortent par ev alatt? Azt mondta, hogy mar az azsiaiak is elkoltoztek nagyreszt a boltjaikkal, kajaldaikkal mindenestol…
És ez a jövő, köszönhetően a Wébereknek, van Lejjebbeknek, Veres Daniknak és a többi ingyenélő faroknak akik pacsiztak a menekültekkel.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 934
87 335
113

Morishima

Well-Known Member
2017. július 29.
1 460
10 423
113
3 eve tomegkozlekedtem utoljara Duisburgba. 3 ev alatt ugyanaz a kornyek -Duisburg Süd- egy olyan lepattant retkes feherek nelkuli gettova valtozott, hogy ilyen csodat utoljara Belgiumban lattam. Elkepeszto, a villamos tele feketekkel, felig feketekkel, csuhasokkal. Egymasra tologatjaka babakocsikat uvoltoznek a telefonba a kornyek tele bezart boltokkal, ures kirakatokkal… Nagyon megrendito mive valtozott.
Egy ceghez jottem, kerdezem az embert, hogy itt meg tortent par ev alatt? Azt mondta, hogy mar az azsiaiak is elkoltoztek nagyreszt a boltjaikkal, kajaldaikkal mindenestol…
És ez a jövő, köszönhetően a Wébereknek, van Lejjebbeknek, Veres Daniknak és a többi ingyenélő faroknak akik pacsiztak a menekültekkel.

Ez egy óriási lehetőség lenne a magyarság számára, abban az esetben ha megtudnánk erősíteni a társadalmunkat kipucolva a mocskot, és egy agresszív asszimilációs kényszert erőltetnék mindenre és mindenkire akivel kapcsolatba kerülünk.Ehhez el kéne felejteni azokat a mintákat amik ma léteznek, és létrehozni egy másikat, egy magyart. Ami nyugaton jön az az az állapot ami akkor volt amikor megérkeztek az őseink a kárpát medencébe, ha készen állnák rá, lehetne ezután a kalandozások második kora is. Sajnos még csak megfogalmazni se tudja senki ezt a vágyat, oly sokáig volt ez a nép szolgaságban hogy elfelejtette honnan jött és kik voltak az őseink.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 934
87 335
113

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 569
18 429
113

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 288
55 534
113
3 eve tomegkozlekedtem utoljara Duisburgba. 3 ev alatt ugyanaz a kornyek -Duisburg Süd- egy olyan lepattant retkes feherek nelkuli gettova valtozott, hogy ilyen csodat utoljara Belgiumban lattam. Elkepeszto, a villamos tele feketekkel, felig feketekkel, csuhasokkal. Egymasra tologatjaka babakocsikat uvoltoznek a telefonba a kornyek tele bezart boltokkal, ures kirakatokkal… Nagyon megrendito mive valtozott.
Egy ceghez jottem, kerdezem az embert, hogy itt meg tortent par ev alatt? Azt mondta, hogy mar az azsiaiak is elkoltoztek nagyreszt a boltjaikkal, kajaldaikkal mindenestol…




Ez csak hazug,Orosz propaganda....