[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
20 007
38 321
113
Melyik, amelyiknek most rakták le az alapkövét? :cool:

Igazság szerint azon csodálkozom, hogy min csodálkozol.
25-ben elvileg már trmelni fog - a szomszd balhé simán eltarthat addig vagy még azon is túl.

A jó biztonsági rendszer nagyon fontos, ahogy az általam írt két "baleset" is mutatja.

Bulgáriában több lőszerraktár és gyár ellen is volt "támadás"

 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 145
113
25-ben elvileg már trmelni fog - a szomszd balhé simán eltarthat addig vagy még azon is túl.
Az lehet, hogy a próbagyártás beindul, de azért ott majd az események csak majd valamikor 2026-ban fognak felpörögni.
A szomszéd balhé - kurvaélet, hogy - nem fog addig tartani. Meg tekintve, hogy elsősorban itthonra fog termelni az első években....
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 542
32 023
113
Brit tudósok...BA-E? Be a!
 

Halfdan

Well-Known Member
2019. január 9.
2 101
2 918
113
Én nem izgulok. Viszont neked el kellene pár dolgon igen elmélyülten gondolkodni, hogy mi értelme van így ennek az Európai liberális PC képmutatásnak.
Orbán megmondta előre, hogy illiberális országot akar építeni. Ami nem egyenlő a fasiszta, autoriter rendszerrel.
Ezzel szemben az EU jelenlegi vezetése viszont a liberális értékek 10 percenkénti emlegetése nélkül nem tud létezni. Emiatt csuklóztat országokat, jogtalanul vonja eljárás alá őket.
Viszont az első adandó alkalommal lábbal tiporja a szólásszabadság liberális eszméjét, még egy ilyen ártalmatlan konzervatív zsúr esetén is.
Az az igazság, hogy ennél nagyobb öngólt nem is lőhetett volna az idióta Brüsszel polgármesteri székében. Mert ezt már a hozzájuk közelebb állók sem tudják befogott orral sem elviselni. Érdemes megnézni, hogy a nagy liber Daniel Freund saját magát szembeköpve milyen kommentet bigyesztett oda Orbán kommentjére. Érdekes lesz ezek után látni, hogy az EP választásuk után ki hogyan fog visszatérni....

Neked lenne érdemes visszaolvasni honnét indult a vita, a nemnácizást meg főleg az ukrán sz@rhalmon belül kéne tartani!
Az "eu jelenlegi vezetése" mégis hogy kerül elő egy túlbuzgó polgi akciója kapcsán?
A komplett narancspropi annak örüljön (befogott orral, magát szembeköpve) h a migránshordák nem operálták ovodássá az egész bagázst.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 819
47 186
113
Neked lenne érdemes visszaolvasni honnét indult a vita, a nemnácizást meg főleg az ukrán sz@rhalmon belül kéne tartani!
Az "eu jelenlegi vezetése" mégis hogy kerül elő egy túlbuzgó polgi akciója kapcsán?
A komplett narancspropi annak örüljön (befogott orral, magát szembeköpve) h a migránshordák nem operálták ovodássá az egész bagázst.
Figyelj, magyarázod a menthetetlent.

Elég szar a pozíció így egy vitában, ezt el kell engedni ha jót akarsz magadnak.

Azokat az "értékeket" szarta telibe a haladó nyugat, amit eltartott kisujjal, feltartott orral másokon - szimpátia és pofa alapon sokszor - folyamatosan számon kér.

Eddig is voltak hitelességi problémák, ez most a cserkó volt a koktél tetejére.

Reméljük bukni fog ez a libbant álszent double standard kedvelő europeer vezetés végre!
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 451
67 762
113
Szerintem is gáz ha a nagy nyugatotfikázás kózben azért konferenciázni ott akarunk, és a gyerek is oda járjon suliba
Ja, mert az őslakosságot, szokásokat, hagyományokat képviselő emberek mind-mind betolakodók a saját orszagukban, vagy kontinensükön igaz? Vagy hogy is értetted ezt?
 

Molon Labe

Well-Known Member
2020. július 26.
2 114
11 272
113
Neked lenne érdemes visszaolvasni honnét indult a vita, a nemnácizást meg főleg az ukrán sz@rhalmon belül kéne tartani!
Az "eu jelenlegi vezetése" mégis hogy kerül elő egy túlbuzgó polgi akciója kapcsán?
A komplett narancspropi annak örüljön (befogott orral, magát szembeköpve) h a migránshordák nem operálták ovodássá az egész bagázst.
Örültél volna neki mi ?!
Ha a migránshordák ovodássá operálják az egész konzervatív bagázst... ezért hordtátok be őket, hogy velük tartsátok sakkban az őslakosokat.... Ti hordtátok be őket,velük együtt fogtok távozni a reconquista során.;)
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 145
113
Nem tudom ki az a dániel feund (nem is érdekel),de mostanában egyre többet talalkozom bohár dániel haverod hirteteseivel.
Akkor van egy jó hírem. Az algoritmus vezérelt hirdetési rendszerek már tudják, hogy te is jobbra tolódtál! :)
Nyugi ez egy természetes folyamat. Az ember öregedésével egyre konzervatívabb lesz.
De hogy mennyire nem érted a problémát, azt jól mutatja, hogy már a Népszava IS (!!!) rájött mekkora fasssság volt a betiltás.
Te elhiszed, hogy már ők is szapulják az okos polgit? :cool:
 

Halfdan

Well-Known Member
2019. január 9.
2 101
2 918
113
Figyelj, magyarázod a menthetetlent.

Elég szar a pozíció így egy vitában, ezt el kell engedni ha jót akarsz magadnak.

Azokat az "értékeket" szarta telibe a haladó nyugat, amit eltartott kisujjal, feltartott orral másokon - szimpátia és pofa alapon sokszor - folyamatosan számon kér.

Eddig is voltak hitelességi problémák, ez most a cserkó volt a koktél tetejére.

Reméljük bukni fog ez a libbant álszent double standard kedvelő europeer vezetés végre!

Én itthon élek engem az itthoni "double standard" picit jobban zavar.
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 145
113
Nem tudom ki az a dániel feund (nem is érdekel),de mostanában egyre többet talalkozom bohár dániel haverod hirteteseivel. Azt meg elképzelni sem tudom az mcc konfhoz mi kóze lehet.
Bocs kihagytam egy r betűt a nevéből.
De a twitterből rájöhettél!
Mondjuk lehet, hogy ebből rendszert csinálok...
A Pál utcai fiúk is - a megvetésük jeleként - csupa kisbetűvel írták szekény Nemecsek nevét.
"Feund" esetén nem várható pozitív fordulat.
Ha van egy kis szerencséje Európának, akkor a Grüne akkorát fog bukni Németországban, hogy ez a mocsok nem fog belférni az EP listájukra.
Aztán mehet vissza a balettbe ugrálni.
De lehet, hogy csak az Antifában lesz neki helye. Ne legyünk azért nagyon meglepődve!
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 819
47 186
113
Én itthon élek engem az itthoni "double standard" picit jobban zavar.
Még.

Én elvtelenül sosem fogom, vagy védtem az itthoni disznóságait azoknak a pártoknak, akikre valaha életemben szavaztam, sem a Jobbikkal szemben, sem a mostaniakkal nem vagyok elfogult, nagyon is látom hogy mikor melyik hol lett teljesen hiteltelen - Jakab összeállt Gyurcsánnyal, vagy akár a Nemzethykeresztény Borkai/Szájer, végrehajtó botrány, kegyelmi ügy, Lölö etc nálam nem olyan dolog amit meg szeretnék védeni, mert védhetetlen mind!

Ezzel szemben tényleg vagytok páran akik simán beleállnak nyakig ha kell hogy megpróbálják megvédeni a totál védhetetlent. Na ez az a vakbuzgó elfogultság, amit én nem tudok hová tenni.

Sem akkor ha valaki a nyugatot védi/mosdatja, sem akkor ha pl. az ukránokat akarja beállítani hős minket is védő szent paplovagoknak.
 

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
20 007
38 321
113
Úgy tűnik az orosz titkos szolgálat aktivizálta magát:
sorra gyulladnak ki meg robbannak fel 155 lőszert gyártó üzemek a NATO országokban.
Mi ugyan nem szállítunk az Ukránoknak, de más NATO tagoknak igen, akik így átadhatják a saját készleteiket. Szóval a várpalotai üzem is célkeresztbe kerülhet...
Remélem a minénknek komoly biztonsági rendszere lesz, mert az is sorra kerülhet ebben a "baleset sorozatban".

BAE Systems lőszer gyárában robbanás volt
Az USA legnagyobb lőszergyárában meg tűz ütött ki
Németországban szabotőröket fogtak - írja a Spiegel.

Angol nyelvű összefoglaló itt:

 
  • Hűha
Reactions: Loken

Groove

Well-Known Member
2017. október 3.
97
308
53
Azért felhívnám a figyelmet arra, hogy ezekben a gyárakban eddig csak lézengtek az emberek.... alibi munka történt, ahhoz képest amit most kellene produkálni. Nagy kapkodás mehet most az ilyen helyeken, nem kell szabotázs.
Szerintem a hasonló gyárakban csak papíron vannak meg azok a kapacitások amiket az elmúlt évben peeeeeersze kiépítettek.... most meg mindenhol sorakozik a kamion.
Nem a reptilánok a hibásak... simán emberek
 
  • Tetszik
Reactions: Loken and megazez

Halfdan

Well-Known Member
2019. január 9.
2 101
2 918
113
Még.

Én elvtelenül sosem fogom, vagy védtem az itthoni disznóságait azoknak a pártoknak, akikre valaha életemben szavaztam, sem a Jobbikkal szemben, sem a mostaniakkal nem vagyok elfogult, nagyon is látom hogy mikor melyik hol lett teljesen hiteltelen - Jakab összeállt Gyurcsánnyal, vagy akár a Nemzethykeresztény Borkai/Szájer, végrehajtó botrány, kegyelmi ügy, Lölö etc nálam nem olyan dolog amit meg szeretnék védeni, mert védhetetlen mind!

Ezzel szemben tényleg vagytok páran akik simán beleállnak nyakig ha kell hogy megpróbálják megvédeni a totál védhetetlent. Na ez az a vakbuzgó elfogultság, amit én nem tudok hová tenni.

Sem akkor ha valaki a nyugatot védi/mosdatja, sem akkor ha pl. az ukránokat akarja beállítani hős minket is védő szent paplovagoknak.
Figyelj, magyarázod a menthetetlent.

Elég szar a pozíció így egy vitában, ezt el kell engedni ha jót akarsz magadnak.

Azokat az "értékeket" szarta telibe a haladó nyugat, amit eltartott kisujjal, feltartott orral másokon - szimpátia és pofa alapon sokszor - folyamatosan számon kér.

Eddig is voltak hitelességi problémák, ez most a cserkó volt a koktél tetejére.

Reméljük bukni fog ez a libbant álszent double standard kedvelő europeer vezetés végre!

A "haladó nyugat"