[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 750
86 388
113
Dühös volt a McGregor, és belebaxta a Color Starba a lacit?
448927052_122140294274249098_5901718844155786710_n-jpg.webp
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 101
28 664
113

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 100
22 883
113
6 bécsi kerületben már 50% felett van a muszlim gyerekek aránya. (Elemi iskola, tehát az első 4 évfolyam, állami és önkormányzati iskolák.)
https://www.heute.at/s/in-sechs-bezirken-sind-ueber-50-der-schueler-muslimisch-120044079

Brigittenau 68,7%
Margareten 63,7%
Favoriten 62,3% (itt valszeg a szerbek javítják az arányt :D)
Simmering 57,7%
Meidling 57,6%
és Ottakring 56,1%
Szerintem Meidling is a szerbek és némi albán mellékes miatt van 50 felett.
 

Kalormen

Well-Known Member
2022. április 22.
693
3 231
93
6 bécsi kerületben már 50% felett van a muszlim gyerekek aránya. (Elemi iskola, tehát az első 4 évfolyam, állami és önkormányzati iskolák.)
https://www.heute.at/s/in-sechs-bezirken-sind-ueber-50-der-schueler-muslimisch-120044079

Brigittenau 68,7%
Margareten 63,7%
Favoriten 62,3% (itt valszeg a szerbek javítják az arányt :D)
Simmering 57,7%
Meidling 57,6%
és Ottakring 56,1%
Ennek örülni kell? Ez csak annyit jelent, hogy ez a magyarság utolsó fél évszázadának a kezdete.
2100ra nem leszünk, ha ez így megy tovább.
 
  • Szomorú
  • Hűha
Reactions: Kim Philby and enzo

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 100
22 883
113
Folyamatosan úgy osztogatjátok meg, Európa hanyatlását, mintha ez jó lenne.
Nagyon nem az. Mert tetszik nem tetszik, mi is európaiak vagyunk. A sorsunk összekapcsolódik az öreg kontinensével.
Nem tudom te honnan veszed, hogy mi úgy osztogatjuk meg. Szerintem te nagyon benézel valamit vagy csak kitaláltad, hogy most bele állsz az arcunkba értelmetlen módon.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 199
67 687
113
Bekostoltak Kínát korábban pl az elektromos autókkal.
Mire számítottak? Most Kína épp visszaharap az Eu serteshus szivatasaval. Így pl a spanyol serteshus és még sok más EU ország húsa nem kel majd el a kínai piacon.
Az eredménye az lesz hogy fél-egy év mulva dömping áron nyakunkba szakad a xar minőségű spanyol serteshus és a még a maradék magyar termelést kinyirja. Mintha már korábban lett volna valami ilyesmi párszor ugye?

 

Kalormen

Well-Known Member
2022. április 22.
693
3 231
93
Lehet tudom, hogy azok-e vagy sem, mert történetesen Meidlingben lakom…
De amúgy miért? Csak mert ugye Magyarország minden helyek legjobbika, legalábbis a posztjaitok alapján. De ha osztrákok vagytok, akkor mi az oka annak, hogy itt ennyire aktívan osztogatjátok meg a belső gondokat?
Nem tudom te honnan veszed, hogy mi úgy osztogatjuk meg. Szerintem te nagyon benézel valamit vagy csak kitaláltad, hogy most bele állsz az arcunkba értelmetlen módon.
Figyelem a tevékenységeteket.
 

embersarkany

Well-Known Member
2014. augusztus 22.
834
4 606
93
https://www.portfolio.hu/unios-forr...lt-az-eu-semmibe-veszik-a-magyar-vetot-694239
"Az Európai Unió jogi megoldást dolgozott ki annak érdekében, hogy negligálja Magyarország vétóját az orosz befagyasztott vagyonból származó nyereség felhasználása ellen, hogy fegyvereket vásároljon Ukrajna számára – írja a Financial Times. Ez a lépés szabaddá teheti az utat a G7-ek számára, hogy 50 milliárd dolláros hitelt nyújtsanak Kijevnek és ne kelljen megvárni az EU konszenzusos döntését."
ez is egyre érdekesebb lesz, most Belgium újra ellenzi (vagy nem javasolja ...)
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 101
28 664
113
De amúgy miért? Csak mert ugye Magyarország minden helyek legjobbika, legalábbis a posztjaitok alapján. De ha osztrákok vagytok, akkor mi az oka annak, hogy itt ennyire aktívan osztogatjátok meg a belső gondokat?

Figyelem a tevékenységeteket.
Ez nem az RTL Klub / TV2 híradó, hogy a schönbrunni állatkerben született fókabébikről posztoljunk, hanem a bizt.pol. És az igenis bizt.pol kérdés, h a szomszédos fővárosban épp most van a trendforduló demográfiailag / társadalmilag. Mondjuk valamennyit változtatnak az arányokon a beköltöző (egyetem, munka) osztrákok.

A másik, ami miatt ezeket posztolom, h a büszke ateista, vallásellenes támadások csak a keresztények körében hatnak. A muszlimok aránya az iskolákban nem csak azért nőtt, mert több muszlim születik, hanem azért is, mert egyre többen vallják magukat ateistának vagy nem merik vállalni hogy keresztények. Ennek két fő oka van, az egyik a "mi a tudományban hiszünk, de véletlenül mindig csak a keresztény vallásokat támadjuk, a muszlimoknak soha nem mernénk beszólni", a másik a muszlim diákok keresztény társaikkal szembeni támadásai.

Szóval amikor nálunk is megy a pedofil papozás meg a "képzelt barátoddal beszélgetsz", akkor gondoljátok végig, hogy kinek is a hasznos idiótái ezek a büszke ateisták.
Amúgy nagyon nem örülök Ny-Európa hanyatlásának, de nem én hívtam meg hozzájuk fél Afrikát meg a teljes Közel-Keletet, sőt, mikor mondtam, hogy ebbű' baj lesz, more, akkor még hallgathattam, hogy náci vagyok.
 

aamen

Well-Known Member
2015. november 28.
1 458
7 267
113
Ennek örülni kell? Ez csak annyit jelent, hogy ez a magyarság utolsó fél évszázadának a kezdete.
2100ra nem leszünk, ha ez így megy tovább.
kérdés hogy az átmenet során mik lesznek a jellemző egyéni stratégiák
jürgen és annemarie megtalálják azokat a településeket vagy legalább városrészeket a szülőföldjükön ahol több-kevesebb biztonságban érezhetik magukat és ezekbe a - folyamatosan fogyatkozó - buborékokba menekülnek
vagy eljönnek magyarországra elmennek usába máshova külföldre migrácsnak
egyelőre ide inkább csak a nyugdíjasok jönnek azok is csak addig amíg nem kerülnek szorosabb kapcsolatba a magyar egészségüggyel
de ahogy az osztráknémet aktív korosztály is megmozdul, főleg mert magyarország iparosodófélben van a jövedelmi különbségek meg bár még mindig sokszorosak már nem nagyságrendi különbségek, van perspektívánk
nem, nincs olyan kimenetel hogy magyarország magyar marad, ahhoz valakinek rá kellene tudnia venni a magyar húszéves lányokat hogy szüljenek gyors ütemben alsó hangon hármat
mission impossible
a lehetőségek korlátozottak, a migrácsok jönni fognak, ráhatásunk csak arra van hogy miféle migrácsok legyenek azok