[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
A melegeknél is a NEM diszkriminálják őket a plafon, amit én el tudok fogadni, de pl. reklámozni, trendinek beállíani, szakállas nőket kiállíani példaképül az emberek elé, az azért már sok nekem...

Reklamozassal, trendinek beallitassal meg nem talalkoztam; a szakallas no szerintem az undorito polgarpukkasztas kategoriaja volt.
Ugyanigy a vilag faszsaganak tartom pl. a kereszteny eskuvoert kuzdest melegfronton (valamelyik skandinav orszagban mar ilyen is van allitolag); valahol k.vrara el vannak tevedve a melegek is meg az oket tamogato kereszteny apparatus is. Ugyanis ez a ket dolog nem fer ossze es ezt tiszteletben kene tartani.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
A melegek jogai meg a harmadik nem bevezetese azert nagyon nem ugyanaz. Nekem semmi bajom azzal, hogy nem diszkriminaljak a melegeket, de a "harmadik nem" bevezetese teljesen agyzsibbasztas kategoriaja, tudomanyosan semmi nem indokolja, csak az alliberalis amokfutas idiotizmusa.

Történetesen lehet tudományos indok. Létezik olyan genetikai betegség, mikor egy ember nemét nem lehet 100%-ban meghatározni (interszexualitás).
https://hu.wikipedia.org/wiki/Interszexualitás
Viszont a norvég példa nem hinném, hogy ezekre vonatkozna csak.
 
  • Tetszik
Reactions: 2ndt

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
Történetesen lehet tudományos indok. Létezik olyan genetikai betegség, mikor egy ember nemét nem lehet 100%-ban meghatározni (interszexualitás).
https://hu.wikipedia.org/wiki/Interszexualitás
Viszont a norvég példa nem hinném, hogy ezekre vonatkozna csak.

A norveg pelda nem ezeket az embereket celozza meg, nem az o igenyeiknek akar megfelelni, ezert ezt nem tudomanyos alapon tamogatjak. Tudomanyos alapon a mozgaserult vecet epiteset tamogatjak.
 
  • Tetszik
Reactions: Mackensen

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 819
47 176
113

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 819
47 176
113
Hat, a mentalisan betegek is betegek.:)
Ebben nem vagyok biztos, viccet félretéve, hogy ez mentális betegség, én inkább ízlésficamnak mondanám. Ők tudják, tényleg úgy vagyok vele, ha nem erőltetik rám, semmi bajom velük, mert több marad a jóból nekünk, akik értékeljük is :D!
 

csak1nick

Member
2017. február 4.
42
57
18
Reklamozassal, trendinek beallitassal meg nem talalkoztam; a szakallas no szerintem az undorito polgarpukkasztas kategoriaja volt.
Ugyanigy a vilag faszsaganak tartom pl. a kereszteny eskuvoert kuzdest melegfronton (valamelyik skandinav orszagban mar ilyen is van allitolag); valahol k.vrara el vannak tevedve a melegek is meg az oket tamogato kereszteny apparatus is. Ugyanis ez a ket dolog nem fer ossze es ezt tiszteletben kene tartani.
Bocsesz, de aki melegezik a homoszexuális vagy a buzi helyett, és ezt tartja helyesnek, hiszen használja, és csak ezt használja, miért is háborodik fel ilyeneken?
Ha már hőfokozunk a píszísedés degeneráltsága miatt:
meleg=homoszexuális
langyos=biszexuális
langyika=transzvesztita
hideg=heteroszexuális

Állami támogatással mennek a buzifesztiválok, felvonulások, és azok vannak büntetve, akik szeretnének normális világban élni, és ezeket eltakarítani az utcákról az ilyen randalírozások alkalmával. Ez nem más, mint megtervezetten egy tudatos szítás ellenük, nem más!
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
Ebben nem vagyok biztos, viccet félretéve, hogy ez mentális betegség, én inkább ízlésficamnak mondanám. Ők tudják, tényleg úgy vagyok vele, ha nem erőltetik rám, semmi bajom velük, mert több marad a jóból nekünk, akik értékeljük is :D!

Hat, ez azert az enkep zavara inkabb; izlesficam mondjuk Gyozikeert rajongani vagy tejszinhabbal enni a bundas kenyeret szerintem:)
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Reklamozassal, trendinek beallitassal meg nem talalkoztam; a szakallas no szerintem az undorito polgarpukkasztas kategoriaja volt.
Ugyanigy a vilag faszsaganak tartom pl. a kereszteny eskuvoert kuzdest melegfronton (valamelyik skandinav orszagban mar ilyen is van allitolag); valahol k.vrara el vannak tevedve a melegek is meg az oket tamogato kereszteny apparatus is. Ugyanis ez a ket dolog nem fer ossze es ezt tiszteletben kene tartani.

Nem keresztények, hanem protestánsok támogatják a homoszexuálisok templomi esküvőjét.
 
  • Tetszik
Reactions: aquarell

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
Bocsesz, de aki melegezik a homoszexuális vagy a buzi helyett, és ezt tartja helyesnek, hiszen használja, és csak ezt használja, miért is háborodik fel ilyeneken?
Ha már hőfokozunk a píszísedés degeneráltsága miatt:
meleg=homoszexuális
langyos=biszexuális
langyika=transzvesztita
hideg=heteroszexuális

Állami támogatással mennek a buzifesztiválok, felvonulások, és azok vannak büntetve, akik szeretnének normális világban élni, és ezeket eltakarítani az utcákról az ilyen randalírozások alkalmával. Ez nem más, mint megtervezetten egy tudatos szítás ellenük, nem más!


Van egy olyan tippem, hogy elbeszelunk egymas mellett. Azert a "meleg" kifejezest hasznaltam, mert az elottem szolo is ezt hasznalta, ebbe barmit belelatni szerintem tulzas.

Buzifesztivalokrol nem tudok. A felvonulasok rendori biztositasa adott esetben allampolgari jog/allami kotelesseg; hidd el, engem is zavar (meg ezer egyeb faszsag, amit toleralnom kell, de felnott vagyok, kibirom).

"akik szeretnének normális világban élni, és ezeket eltakarítani az utcákról az ilyen randalírozások alkalmával"

A normalis vilagnak reszesei a melegek is es reszesei azok is, akik mindig talalnak gyulolheto kisebbseget maguknak. Az ember igy mukodik.
Nem feladatod a neked nem tetszok eltakaritasa az utcarol es ez jol is van igy.
Itt nagyjabol senki nem orul az iszlam Europaba aramlasanak, de egyikunk sem tesz tobbet annal, amit egy demokraciaban megtehet: szavazunk ellene.
En ugy vagyok vele, hogy inkabb legyen itthon evente 10 melegfelvonulas mint egyetlen muszlim menet a shariaert es az iszlam allamert.
Ugyanis az utobbi tenyleg ra fog kenyszeriteni arra, hogy azt csinald, amit ok akarnak:)
Persze akkor, ha lehet olyan opciot is, akkor egyik se legyen:)
 
  • Tetszik
Reactions: tindalos

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Blogen, kérlek, fejezd már be ezt a vallásakármit.
Meg ez a homokos, hermafrodita dolog is túlmegy minden OFF-on.