[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 238
15 951
113
Hat, en regen is tobbszor irtam, hogy egyszer visszahullik Orban fejere minden amit csinalt. Mert hat bizony a NER nek nem sok koze van a jogallamisaghoz (ugyeszseg, asz, szemelyre szabott torvenykezes, mediatanacs, stb)

Nem lennenk most ekkora xarban ha a NER nem ekkora nagy pofaval lopja az EU penzeket vagy ha nem log ki ennyire a lolab a jogallami kerdeseknel.
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 484
33 897
113
Hat, en regen is tobbszor irtam, hogy egyszer visszahullik Orban fejere minden amit csinalt. Mert hat bizony a NER nek nem sok koze van a jogallamisaghoz (ugyeszseg, asz, szemelyre szabott torvenykezes, mediatanacs, stb)

Nem lennenk most ekkora xarban ha a NER nem ekkora nagy pofaval lopja az EU penzeket vagy ha nem log ki ennyire a lolab a jogallami kerdeseknel.

Nem ezek érdeklik Brüsszelt, ideológialag nem felelnek meg Orbánék, ahogy a lengyelek sem (nem tudom a lengyelek hogy állnak korrupcióügyileg, hírekben nem szokták legalábbis emlegetni, de persze nyilván az összes exszoci országban jelentős korrupció van, talán a baltiak kivételével).
 

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
Deffend-Europa.jpg
jajnemár, ,milyen nácikok, hogy csak eltakart fejjel mer utcán bandázni... tökre mint rongyfejű Abdul valamelyik faluvégi allahcsoportból, vagy fekete etnilkumu LEDtévé beszerző gettólázadás idején.Végül is... ugyanaz. Nem is szólva a my brothers szlogen homoerotikus felhangjától.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 238
15 951
113
Nem ezek érdeklik Brüsszelt, ideológialag nem felelnek meg Orbánék, ahogy a lengyelek sem (nem tudom a lengyelek hogy állnak korrupcióügyileg, hírekben nem szokták legalábbis emlegetni, de persze nyilván az összes exszoci országban jelentős korrupció van, talán a baltiak kivételével).

Persze, tudom, hogy nem ez zavarja oket.

Viszont azaltal, hogy ekkora x@r szemet tolvaj banda, van mire hivatkozva megfogni a tokeiket.

Ezert irtam mar tobb eve mekkora karokat fog okozni a nemzetnek hogy egy köpönyeg forgató gazemberre biztak a nemzeti-kereszteny ertekrend kepviseletet.
 

Gyurma

Well-Known Member
2019. január 30.
949
1 665
93
Persze, tudom, hogy nem ez zavarja oket.

Viszont azaltal, hogy ekkora x@r szemet tolvaj banda, van mire hivatkozva megfogni a tokeiket.

Ezert irtam mar tobb eve mekkora karokat fog okozni a nemzetnek hogy egy köpönyeg forgató gazemberre biztak a nemzeti-kereszteny ertekrend kepviseletet.
Még mindig jobban járt az ország, mint a másik banda tevékenykedésével.
 

tindalos

Well-Known Member
2011. október 8.
1 636
5 561
113
Persze, tudom, hogy nem ez zavarja oket.

Viszont azaltal, hogy ekkora x@r szemet tolvaj banda, van mire hivatkozva megfogni a tokeiket.

Ezert irtam mar tobb eve mekkora karokat fog okozni a nemzetnek hogy egy köpönyeg forgató gazemberre biztak a nemzeti-kereszteny ertekrend kepviseletet.

:D:D:D Ez nagyon duuurva!
(Legközelebb ne felejtsd el a smile-kat a végéről mert meg valaki azt hiszi hogy komolyan gondolod! )
 

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
Nem ezek érdeklik Brüsszelt, ideológialag nem felelnek meg Orbánék, ahogy a lengyelek sem (nem tudom a lengyelek hogy állnak korrupcióügyileg, hírekben nem szokták legalábbis emlegetni, de persze nyilván az összes exszoci országban jelentős korrupció van, talán a baltiak kivételével).
ezt találtan koorupciós indexre Lengyelországban. https://tradingeconomics.com/poland/corruption-index

60/100
Ugyanitt Mo. 70
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 330
68 595
113
Kíváncsi leszek ez hova vezet. Lesz még ebből balhé.
Ehh, tobb mint 1000 evig unio nelkul eltunk itt, a vilag nagyon nagy resze se tagja az unionak. Vagy fizetnek es elviseljuk oket vagy huzzunk ebbol a gittegyletbol mi is, aztan langyosodjanak, willkommenesedjenek ahogy akarnak, a vilag tobbi reszen is van elet.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 330
68 595
113
Ígyse úgyse lesz pénz. Ha megszavazzuk akkor a jogállamiLMBTQI+sajtószabadciviltörvényügyészség meg amit kitalálok miatt, ha nem szavazzuk akkor meg azért. Így másnak sem lesz. Ha nekünk fáj, nekik is fájjon. Elég volt, hogy európa hülyesége miatt csak mi szívunk.
Lehet mar az unionak sincs penze, es az egesz csak egy parodia.
 
  • Tetszik
Reactions: ghullaire