[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

gergo55

Well-Known Member
2014. július 16.
4 101
10 317
113
Ez qrvára nem ilyen egyszeru.
Honnan tudod, hogy ott ki, mire szavazott?
A fletóizmus alatt nekunk volt választásunk?
Amelyik tud magáról gondoskodni, tud házat venni, megtanulni Magyarul, apró gyerekei vannak, az jojjenek, fizessenek itt adót, a kölkokbol legyenek kis kurucok, a többi kis kuruc között, de földönfutók, börtön töltelékek, nyuggerek, cdu szavazók maradjanak otthon szépen.
Gondoljatok a minimum félmillió honfitársunkra akik ny európai országokban élnek, oket sem fordították vissza, csak mert otthon fletóizmus volt.
Csak ésszel, vannak közöttuk értékes emberek is, nem mindenki bevándorlás párti, meg transzizé párti ott sem.
Calm down lads, ahogy ok befogadták annó a mi munkaeronket, úgy most nálunk is van hely melózni, ha akar, ha nem, Hát tanuljon arabul.

Egy kutya...
Valahogy nem kívánok se kettős, felsőbrendűségi és kiválasztottsági tudattal egyaránt sulytott szomszédságot, se semilyet.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 474
17 944
113
Az elkövetőket felakasztani, de haláluk elött leszedni a kötélről, majd beleiket élve kiontani és testüket felnégyelni. Az ítéletet meghozó bírónál pedig teljes vagyon elkobzás, és 15 év fegyház. Őrület, hogy a svédeknél ennyit ér az ember élet és ezek szerint a nemi erőszak egy ilyen tetves, köcsög bírónál ennyire veszélyes a társadalomra?!? Pusztuljon az ilyen férges véglény.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 788
25 343
113
A Brit Oroszlán máris hegyezné a karmait.
Újabb lépés egy "Neoangolszász Birodalom" felé?
---
"Nagy-Britannia visszavonja az önálló hadászati nukleáris kapacitásának korlátozásáról egy évtizede hozott döntést, és ehelyett növeli a hadrendben tartható nukleáris robbanótöltetek lehetséges mennyiségét – áll a brit kormány stratégiai tervezetében."
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Ez qrvára nem ilyen egyszeru.
Ez kurvára ilyen egyszerű. A vidéki ingatlanpiacot fenekestől felforgatták. Budapestet meg a kínaiak.
A demográfiai válságunk egyik megoldókulcsa az elérhető árú saját ingatlan tulajdon szerzése lenne. Én telket nem tudtam venni mert a helynek híre ment a hollandok között és mire észbe kaptam az átlagos ár 400 ezer forintról 2 millióra ugrott fel (ennyit nekem már nem ért).
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 647
3 242
113
A Brit Oroszlán máris hegyezné a karmait.
Újabb lépés egy "Neoangolszász Birodalom" felé?
---
"Nagy-Britannia visszavonja az önálló hadászati nukleáris kapacitásának korlátozásáról egy évtizede hozott döntést, és ehelyett növeli a hadrendben tartható nukleáris robbanótöltetek lehetséges mennyiségét – áll a brit kormány stratégiai tervezetében."
Óceánia, Eurázsia és Kelet-Ázsia? Egyből ez ugrott be:
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 788
25 343
113
Folyik a parlamenti választás Hollandiában. Enyhe konzervatív előretörés körvonalazódik, de eredmények csak késő este lesznek.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 049
54 180
113
Ez kurvára ilyen egyszerű. A vidéki ingatlanpiacot fenekestől felforgatták. Budapestet meg a kínaiak.
A demográfiai válságunk egyik megoldókulcsa az elérhető árú saját ingatlan tulajdon szerzése lenne. Én telket nem tudtam venni mert a helynek híre ment a hollandok között és mire észbe kaptam az átlagos ár 400 ezer forintról 2 millióra ugrott fel (ennyit nekem már nem ért).



Meg az,hogy mi is szaporodjunk,ne csak a kisebbség,az ingatlan piac még nem akkora gáz,el kell távolodni a nagy falutól fél órányira,és van értelmes ingatlan,értelmes áron.
Az,hogy felmennek az árak,a hazai eladóknak is jó,több pénzt költenek el itthon,pl.
A nagy falu alatti részen Inárcs,Kakucs,Dabas,Ócsa 15-30 misi között van családi ház értelmes telekkel,20 perc,félóra a nagy falu,ennyit megér,hogy Soroksáron ugyanez már 50 misi.
Gondolom vidéken is hasonló a helyzet,a városokban,azokhoz közelítve nőnek az árak,megjegyzem,ezzel elnnetétben,az iszlámosodó nyugati városokban ugyanígy mennek lefelé az ingatlan árak,vagyis(ha a trend,migráció) nem változik,akkor hamarosan kiegyenlítődik a dolog a javunkra,egyre kevesebbért fogják tudni eladni a kinti házaikat,így egyre kevésbé fogják tudni felverni a hazai árakat.
Kb ezelőtt 5 évvel még nevetséges árakon lehetett az alföldön,keleten,vagy Kecskeméttől lejjebb ingatlanokat venni,ahol megjelenik az ipar,a munkahely,ott biza felmennek az árak,ill ha a kereslet nő,akkor az árak is nőnek,ezért még ne dobjuk el azokat,akik megfelelnek a minimumnak.
Itt nem lesz úbermarch,ha itt dolgozik,annyit keres mint mi,miután letelepedett,nem értem a problémát.
 

gergo55

Well-Known Member
2014. július 16.
4 101
10 317
113
Meg az,hogy mi is szaporodjunk,ne csak a kisebbség,az ingatlan piac még nem akkora gáz,el kell távolodni a nagy falutól fél órányira,és van értelmes ingatlan,értelmes áron.
Az,hogy felmennek az árak,a hazai eladóknak is jó,több pénzt költenek el itthon,pl.
A nagy falu alatti részen Inárcs,Kakucs,Dabas,Ócsa 15-30 misi között van családi ház értelmes telekkel,20 perc,félóra a nagy falu,ennyit megér,hogy Soroksáron ugyanez már 50 misi.
Gondolom vidéken is hasonló a helyzet,a városokban,azokhoz közelítve nőnek az árak,megjegyzem,ezzel elnnetétben,az iszlámosodó nyugati városokban ugyanígy mennek lefelé az ingatlan árak,vagyis(ha a trend,migráció) nem változik,akkor hamarosan kiegyenlítődik a dolog a javunkra,egyre kevesebbért fogják tudni eladni a kinti házaikat,így egyre kevésbé fogják tudni felverni a hazai árakat.
Kb ezelőtt 5 évvel még nevetséges árakon lehetett az alföldön,keleten,vagy Kecskeméttől lejjebb ingatlanokat venni,ahol megjelenik az ipar,a munkahely,ott biza felmennek az árak,ill ha a kereslet nő,akkor az árak is nőnek,ezért még ne dobjuk el azokat,akik megfelelnek a minimumnak.
Itt nem lesz úbermarch,ha itt dolgozik,annyit keres mint mi,miután letelepedett,nem értem a problémát.
Nem tud viselkedni.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 725
55 693
113
Most olvastam a Die Weltben egy rövid cikkecskét arról, hogy a dân szociâldemokrata kormány a jövöben minden városnegyedben a „nem európai „ lakósok arânyát 30%-ban korlátozza. Eddig ez 50% volt. Sajnos több részlet nincs a cikkben.
Megpróbâlom elképzelni, mi lenne, ha ezt a magyar kormâny lèpné meg. :(
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 980
66 200
113
Ez kurvára ilyen egyszerű. A vidéki ingatlanpiacot fenekestől felforgatták. Budapestet meg a kínaiak.
A demográfiai válságunk egyik megoldókulcsa az elérhető árú saját ingatlan tulajdon szerzése lenne. Én telket nem tudtam venni mert a helynek híre ment a hollandok között és mire észbe kaptam az átlagos ár 400 ezer forintról 2 millióra ugrott fel (ennyit nekem már nem ért).
Szorits 1 hektar erdoben vagyok benn.Meg 120 nap de szerintem megtorpedozzak.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 788
25 343
113
Most olvastam a Die Weltben egy rövid cikkecskét arról, hogy a dân szociâldemokrata kormány a jövöben minden városnegyedben a „nem európai „ lakósok arânyát 30%-ban korlátozza. Eddig ez 50% volt. Sajnos több részlet nincs a cikkben.
Megpróbâlom elképzelni, mi lenne, ha ezt a magyar kormâny lèpné meg. :(
Érik a DEXIT.
Majd csak figyeljetek!
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 788
25 343
113
Az első exit pollok alapján Mark Rutte magabiztosan nyert.
 

tomcat1

Well-Known Member
2014. december 30.
2 405
2 710
113
Most olvastam a Die Weltben egy rövid cikkecskét arról, hogy a dân szociâldemokrata kormány a jövöben minden városnegyedben a „nem európai „ lakósok arânyát 30%-ban korlátozza. Eddig ez 50% volt. Sajnos több részlet nincs a cikkben.
Megpróbâlom elképzelni, mi lenne, ha ezt a magyar kormâny lèpné meg. :(
Ez olyan kommunista 5 éves terv szagú valami.
 
  • Tetszik
Reactions: enzo

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 788
25 343
113
Az első exit pollok alapján Mark Rutte magabiztosan nyert.