[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 569
18 429
113
Az elkövetőket felakasztani, de haláluk elött leszedni a kötélről, majd beleiket élve kiontani és testüket felnégyelni. Az ítéletet meghozó bírónál pedig teljes vagyon elkobzás, és 15 év fegyház. Őrület, hogy a svédeknél ennyit ér az ember élet és ezek szerint a nemi erőszak egy ilyen tetves, köcsög bírónál ennyire veszélyes a társadalomra?!? Pusztuljon az ilyen férges véglény.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 801
25 404
113
A Brit Oroszlán máris hegyezné a karmait.
Újabb lépés egy "Neoangolszász Birodalom" felé?
---
"Nagy-Britannia visszavonja az önálló hadászati nukleáris kapacitásának korlátozásáról egy évtizede hozott döntést, és ehelyett növeli a hadrendben tartható nukleáris robbanótöltetek lehetséges mennyiségét – áll a brit kormány stratégiai tervezetében."
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Ez qrvára nem ilyen egyszeru.
Ez kurvára ilyen egyszerű. A vidéki ingatlanpiacot fenekestől felforgatták. Budapestet meg a kínaiak.
A demográfiai válságunk egyik megoldókulcsa az elérhető árú saját ingatlan tulajdon szerzése lenne. Én telket nem tudtam venni mert a helynek híre ment a hollandok között és mire észbe kaptam az átlagos ár 400 ezer forintról 2 millióra ugrott fel (ennyit nekem már nem ért).
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 649
3 240
113
A Brit Oroszlán máris hegyezné a karmait.
Újabb lépés egy "Neoangolszász Birodalom" felé?
---
"Nagy-Britannia visszavonja az önálló hadászati nukleáris kapacitásának korlátozásáról egy évtizede hozott döntést, és ehelyett növeli a hadrendben tartható nukleáris robbanótöltetek lehetséges mennyiségét – áll a brit kormány stratégiai tervezetében."
Óceánia, Eurázsia és Kelet-Ázsia? Egyből ez ugrott be:
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 801
25 404
113
Folyik a parlamenti választás Hollandiában. Enyhe konzervatív előretörés körvonalazódik, de eredmények csak késő este lesznek.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 285
55 521
113
Ez kurvára ilyen egyszerű. A vidéki ingatlanpiacot fenekestől felforgatták. Budapestet meg a kínaiak.
A demográfiai válságunk egyik megoldókulcsa az elérhető árú saját ingatlan tulajdon szerzése lenne. Én telket nem tudtam venni mert a helynek híre ment a hollandok között és mire észbe kaptam az átlagos ár 400 ezer forintról 2 millióra ugrott fel (ennyit nekem már nem ért).



Meg az,hogy mi is szaporodjunk,ne csak a kisebbség,az ingatlan piac még nem akkora gáz,el kell távolodni a nagy falutól fél órányira,és van értelmes ingatlan,értelmes áron.
Az,hogy felmennek az árak,a hazai eladóknak is jó,több pénzt költenek el itthon,pl.
A nagy falu alatti részen Inárcs,Kakucs,Dabas,Ócsa 15-30 misi között van családi ház értelmes telekkel,20 perc,félóra a nagy falu,ennyit megér,hogy Soroksáron ugyanez már 50 misi.
Gondolom vidéken is hasonló a helyzet,a városokban,azokhoz közelítve nőnek az árak,megjegyzem,ezzel elnnetétben,az iszlámosodó nyugati városokban ugyanígy mennek lefelé az ingatlan árak,vagyis(ha a trend,migráció) nem változik,akkor hamarosan kiegyenlítődik a dolog a javunkra,egyre kevesebbért fogják tudni eladni a kinti házaikat,így egyre kevésbé fogják tudni felverni a hazai árakat.
Kb ezelőtt 5 évvel még nevetséges árakon lehetett az alföldön,keleten,vagy Kecskeméttől lejjebb ingatlanokat venni,ahol megjelenik az ipar,a munkahely,ott biza felmennek az árak,ill ha a kereslet nő,akkor az árak is nőnek,ezért még ne dobjuk el azokat,akik megfelelnek a minimumnak.
Itt nem lesz úbermarch,ha itt dolgozik,annyit keres mint mi,miután letelepedett,nem értem a problémát.
 

gergo55

Well-Known Member
2014. július 16.
4 181
10 695
113
Meg az,hogy mi is szaporodjunk,ne csak a kisebbség,az ingatlan piac még nem akkora gáz,el kell távolodni a nagy falutól fél órányira,és van értelmes ingatlan,értelmes áron.
Az,hogy felmennek az árak,a hazai eladóknak is jó,több pénzt költenek el itthon,pl.
A nagy falu alatti részen Inárcs,Kakucs,Dabas,Ócsa 15-30 misi között van családi ház értelmes telekkel,20 perc,félóra a nagy falu,ennyit megér,hogy Soroksáron ugyanez már 50 misi.
Gondolom vidéken is hasonló a helyzet,a városokban,azokhoz közelítve nőnek az árak,megjegyzem,ezzel elnnetétben,az iszlámosodó nyugati városokban ugyanígy mennek lefelé az ingatlan árak,vagyis(ha a trend,migráció) nem változik,akkor hamarosan kiegyenlítődik a dolog a javunkra,egyre kevesebbért fogják tudni eladni a kinti házaikat,így egyre kevésbé fogják tudni felverni a hazai árakat.
Kb ezelőtt 5 évvel még nevetséges árakon lehetett az alföldön,keleten,vagy Kecskeméttől lejjebb ingatlanokat venni,ahol megjelenik az ipar,a munkahely,ott biza felmennek az árak,ill ha a kereslet nő,akkor az árak is nőnek,ezért még ne dobjuk el azokat,akik megfelelnek a minimumnak.
Itt nem lesz úbermarch,ha itt dolgozik,annyit keres mint mi,miután letelepedett,nem értem a problémát.
Nem tud viselkedni.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 887
56 710
113
Most olvastam a Die Weltben egy rövid cikkecskét arról, hogy a dân szociâldemokrata kormány a jövöben minden városnegyedben a „nem európai „ lakósok arânyát 30%-ban korlátozza. Eddig ez 50% volt. Sajnos több részlet nincs a cikkben.
Megpróbâlom elképzelni, mi lenne, ha ezt a magyar kormâny lèpné meg. :(
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 274
68 179
113
Ez kurvára ilyen egyszerű. A vidéki ingatlanpiacot fenekestől felforgatták. Budapestet meg a kínaiak.
A demográfiai válságunk egyik megoldókulcsa az elérhető árú saját ingatlan tulajdon szerzése lenne. Én telket nem tudtam venni mert a helynek híre ment a hollandok között és mire észbe kaptam az átlagos ár 400 ezer forintról 2 millióra ugrott fel (ennyit nekem már nem ért).
Szorits 1 hektar erdoben vagyok benn.Meg 120 nap de szerintem megtorpedozzak.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 801
25 404
113
Most olvastam a Die Weltben egy rövid cikkecskét arról, hogy a dân szociâldemokrata kormány a jövöben minden városnegyedben a „nem európai „ lakósok arânyát 30%-ban korlátozza. Eddig ez 50% volt. Sajnos több részlet nincs a cikkben.
Megpróbâlom elképzelni, mi lenne, ha ezt a magyar kormâny lèpné meg. :(
Érik a DEXIT.
Majd csak figyeljetek!
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 801
25 404
113
Az első exit pollok alapján Mark Rutte magabiztosan nyert.
 

tomcat1

Well-Known Member
2014. december 30.
2 418
2 767
113
Most olvastam a Die Weltben egy rövid cikkecskét arról, hogy a dân szociâldemokrata kormány a jövöben minden városnegyedben a „nem európai „ lakósok arânyát 30%-ban korlátozza. Eddig ez 50% volt. Sajnos több részlet nincs a cikkben.
Megpróbâlom elképzelni, mi lenne, ha ezt a magyar kormâny lèpné meg. :(
Ez olyan kommunista 5 éves terv szagú valami.
 
  • Tetszik
Reactions: enzo

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 801
25 404
113
Az első exit pollok alapján Mark Rutte magabiztosan nyert.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 801
25 404
113
Exit poll továbbra is. Annyi látható, hogy tovább polarizálódott az aréna!
..
EwtZeviXIAEz4B6