[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 315
55 678
113
Verba és Metisz csemege (Kornetet küldeni ilyen puhatestűekre méltóságon aluli lenne). Nem mintha az oroszoknak ne lenne jó néhány a Verbánál és a Metisznél komolyabb eszköze is ezeknek a leamortizálására.



Komolyan gondolják, hogy ettől majd megrémülnek az oroszok?


A hadi beszállítók,és lobbistáik mindenképpen....:rolleyes:
 
  • Tetszik
Reactions: lgabo and wolfram

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 829
30 895
113
Két bombázó kazettásokkal megrakva úgy lenullázná ezeket 10 másodperc alatt hogy hirtelen nem tudnák eldönteni 1 2 vagy 3 mld dollár kár jött össze.
 
  • Tetszik
Reactions: lgabo

notaricon

Well-Known Member
2016. január 7.
3 710
12 729
113
Mondták ezt a fideszesek, mert nem voltak önálló gondolataik. /T.i. 1 felcsúti putrilakó mondja nekik, hogy mit kell godolniuk./
Én inkább maradok a saját gondolataimnál és így magam döntöm el, hogy ki az "idióta".
Nem érdekel, hogy a fideszesek mit mondtak, attól a HVG még a kretének lapja. Ahogy a legtöbb ma kapható sajtótermék szintén az. A klaszikus újságírás halott. Minden médiumban holdkóros büdös bunkók ülnek, akik újságírónak hiszik magukat, de egy épkézláb, objektív, pártatlan, kizárólag a tájékoztatásra fókuszáló cikket én már évek óta nem láttam sehol.
 
T

Törölt tag 008

Guest
.... Minden médiumban holdkóros büdös bunkók ülnek, akik újságírónak hiszik magukat, de egy épkézláb, objektív, pártatlan, kizárólag a tájékoztatásra fókuszáló cikket én már évek óta nem láttam sehol.
Azé senki sem fizet. Ma már csak megrendelésre mennek a cikkek. :(
OEqqAoHvqh.gif
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
Szerintem sokaknak ismerős az ilyen hülye duma, mert ekkora riogatós baromságot a fidesz pártirodán szoktak alkotni. Ám mint a HVG-ből kiderül, egyre kevesebb fogyasztója van az efféle hülyeségeknek.
Az eddigi baloldali gyakorlat ez volt, ahányszor csak bekerültek a hatalomba. Ennyire rövid az emlékezeted ?
A HVG-vel a s****met se törölném ki, a véleményük kb annyira mérvadó mint egy madagaszkári disznótenyésztő kisiparosé.
A körúti inkompetens idióták, levitézlett libsik, exkomcsik kölkeinek gyülekezőhelye. Elég beleolvasni Tóta, TGM baromságaiba. Szörnyű, mivé tették ezt a lapot.
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 366
113
http://www.hidfo.ru/2017/02/amerika-ellenesseg-helyett-europa-halas-kellene-legyen/

Mi kelet uerópai népek megettük a kenyerünket a 2 vh után most a nyugatikanak kéne :cool: De folyamatban van hála istennek
Már nem látnak ezektől a nyugat európai népek

Jó napot mindenkinek héten sok volt a munka. De legalább fizetés emeléssel indul az év:)

Az nem tudom mért öröm ha Nyugtat-Európai népek nemzet halál fél rohannak.
Mert akik a helyükbe lépnek rosszabbak lesznek.
Jelenleg nemzet halála minket is fenyeget, még úgy is hogy migránsokat nem szeretjük. Lakosság csere folyik! Ég a ház a miénk is csak kisebb lánggal.
Youtube van egy viszonylag objektív videó arról mi lenne ha Osztrák-Magyar Monarchiát vissza állitanák. A cseh, osztrák és magyar nemzetiségűnek aránya a teljes népességre vetítve 1917- hez képest jelentősen csökkent! 40% körülre ment le 60%-ról. Ami nagy baj!
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
...
Youtube van egy viszonylag objektív videó arról mi lenne ha Osztrák-Magyar Monarchiát vissza állitanák. A cseh, osztrák és magyar nemzetiségűnek aránya a teljes népességre vetítve 1917- hez képest jelentősen csökkent! 40% körülre ment le 60%-ról. Ami nagy baj!

Már csak ezért sem szabad visszaállítani az O-M Monarchiát (magyar népesség aránya kisebb lett). A másik pedig, hogy ahogy az oroszellenesek nem akarnak az oroszokhoz visszatérni 1956 miatt, kérdem én, 1848 már nem probléma? A probléma az, hogy 400,000 megtekintés mellett 13,000 like-ot kapott az ötlet a YouTube-on vs. 500 dislike.
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 366
113
Már csak ezért sem szabad visszaállítani az O-M Monarchiát (magyar népesség aránya kisebb lett). A másik pedig, hogy ahogy az oroszellenesek nem akarnak az oroszokhoz visszatérni 1956 miatt, kérdem én, 1848 már nem probléma? A probléma az, hogy 400,000 megtekintés mellett 13,000 like-ot kapott az ötlet a YouTube-on vs. 500 dislike.
Igen mert nagy a külső nyomás! Térségünk Eu-n belül még tartja magát.
Aki 56 miatt orosz ellenes az ostoba.
56-os töri versenyen volt szerencsém részt venni középiskolásként. Azóta utálom hogy egy moldvai románt dicsőitenek mint nagy 56-os hő Pongrácz Gergelyről van szó.
Aki az államokban verte a nyálát. De valójában 14-16 éves gyerekeket küldött tankok ellen puskával.
Kovács Istvánra meg nem akarunk emlékezni aki egy ludovikás tiszt fia volt! Aki nem akarta a gyerekek halálát!
Valamint arról is hallagnak hogy orosz kiskatonák nem harcoltak a magyarok ellen sőt egy részük az emberek védelmére kelt. Miközben a magyar néphadsereg tétlenül nézte a drámát!
 

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 364
11 325
113
Nem érdekel, hogy a fideszesek mit mondtak, attól a HVG még a kretének lapja. Ahogy a legtöbb ma kapható sajtótermék szintén az. A klaszikus újságírás halott. Minden médiumban holdkóros büdös bunkók ülnek, akik újságírónak hiszik magukat, de egy épkézláb, objektív, pártatlan, kizárólag a tájékoztatásra fókuszáló cikket én már évek óta nem láttam sehol.

Szerintem pártatlanul nem is lehet.
A szerzőnek ígyis-úgyis belekerül a világképe, értékrendszere a műbe.
 

fishbed

Well-Known Member
2013. július 5.
815
792
93
Valamelyik idei Hvg-ben olvastam egy cikket az ukrán belpolitikai helyzetről, hát porosjankóékról leszedték a keresztvizet rendesen. A cikk végén simán leírták, hogy az európai értékektől fényévekre vannak.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Valamelyik idei Hvg-ben olvastam egy cikket az ukrán belpolitikai helyzetről, hát porosjankóékról leszedték a keresztvizet rendesen. A cikk végén simán leírták, hogy az európai értékektől fényévekre vannak.
Miutan mostanra mar mindenki megismerte Porosekat (az alternativ mediabol:D), igy mi mast irhattak volna? Ezen a teren elegge lecsokkent a balliberalt sajto mozgastere, de ne tegyunk ugy, mintha ok maguktol is a korrekt tajekoztatasra torekednenek. Szo sincs rola. A HVG 2006 ota csak vergodik a baloldalon. Kar erte.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113
http://www.hidfo.ru/2017/02/amerika-ellenesseg-helyett-europa-halas-kellene-legyen/

Mi kelet uerópai népek megettük a kenyerünket a 2 vh után most a nyugatikanak kéne :cool: De folyamatban van hála istennek
Már nem látnak ezektől a nyugat európai népek

Ezzel az a bajom, hogy habár én is elégedett mosollyal az arcomon nézném végig a nyugatiak vergődését, csak azt mis is megszívnánk. Ha ők káoszba zuhannak azt gazdaságilag nagyon megérezzük. A világ (és benne Európa) túlságosan is összefonódott. 1929-ben a nagy USA tőzsde krachot is már megérezte a világ. Ez ma még inkább így van.
 

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 364
11 325
113
Ezzel az a bajom, hogy habár én is elégedett mosollyal az arcomon nézném végig a nyugatiak vergődését, csak azt mis is megszívnánk. Ha ők káoszba zuhannak azt gazdaságilag nagyon megérezzük. A világ (és benne Európa) túlságosan is összefonódott. 1929-ben a nagy USA tőzsde krachot is már megérezte a világ. Ez ma még inkább így van.

Az lehet, viszont ilyen tendeciák mellett lehet, hogy elfogynak a fojtona deviánsok jogaiért ajvékoló nunusok, aztán itthon végre rendet lehetne rakni. esetleg Nyugaton is. majd meglátjuk.