[BIZTPOL] Oroszország (a Szovjetunió utódállama)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 431
33 735
113
Az európai jobber weboldalak és szervezetek nagy részét direktbe vagy fedetten pénzelik az oroszok, és a szokásos jobber EUs államokat egymás ellen uszító narratíva mellett nyomatják rajtuk keresztül a saját propagandájukat.

A másik oldalon ugyanez megy, csak mondjuk kiszervezik a pénzelést Gyuribának és mindenféle alapítványoknak. Nagyonfüggetlen oknyomozó civilek egész hálózata harcol a globalista projekt mellett, természetesen csak az igazság mellett és a korrupció ellen őket fűtő szent meggyőződés hajtja őket, mindenhol ott vannak a csillogó tekintetű nagyonfüggetlen aktivisták, turisták akik dehogyis tartoznak valamilyen hálózathoz. :D
Vagy ott vannak az először politikamentes témákkal felfuttatott influenszerek, akik hirtelen elkezdenek politizálni, természetesen a "jobberek" ellen, Magyarországon is van rá példa nem egy. VV Zsóti, valaki? :D
Nem beszélve persze a mindenféle "demokráciáért" alapítványok által amerikai továbbképzésekben részesített politikusokról persze... Mit szólnál, ha egy évekig Oroszországban élt fazon hirtelen feltűnne Magyarországon a semmiből, és az egyik politikai oldal vezérévé avanzsálna gyorsan? Kovács Béla egy ügynök, MZP egy szent harcos?
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113
A világ haldoklik, a zöld politika a jövő mindenhol. Mindenki így úgy megfizeti az árát az évszázados szennyezésnek. EU-nak meg kell szabadulnia a fosszilis energiától, az oroszoknak is rész kell ebben vennie, legalább úgy hogy megszüntetik ezt a szénhidrogén üzletágat.
Igen? És mivel szeretnél fűteni majd télen Európában? Zöld lékesedéssel? Eszem megáll.....
Amúgy meg nesze neked nap, meg szélerőmű! Kurvára környezetbarát..... De te csak szajkózd tovább, hogy ez mennyire fasza és majd milyen jót fog tenni a környezetnek.
 
T

Törölt tag 2361

Guest
Van stroboszkóp meg lézerek éjnek idején? Amennyiben némi füstöt is meg zenét is bevetnének, akkor elmehetne '90 -es évek rave party -jának is ... :)
ha kitaraznak egymasra akor lenne csak igazan erdekes a buli..

pedig ilyenkor jo eros idegek kellenek, ilyen provokacioknal.
eleg egy hulye akinek bevillantanak a szemibe es felbaszodik es mar nem is a migrik lesznek a hirek cimoldalan...
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 148
113
A lengyelek meg megkadályozzák a menedékkérők belépését, az is bűncselekmény, legalábbis ellenünk ezt hozzák fel és akarnak megbírságolni érte. Egyébként meg pont arra felé akarnak menni a migránsok, amerre kényszerítik őket, csak két tűz közé szorultak.
Lukasenkó beígérte, hogy ez lesz a szankciókért a válasz, nem érdekelte a nyugatot és a lengyeleket, most meg csodálkoznak és háborognak.
Várjál-várjál! Akkor mégiscsak Lukasenka csinálta?
Már összezavarodtam. :oops:
Eddig azt olvastam itt, hogy Lukasenka nem tehet semmiről. A migránsok maguktól találtak be VALAHOGYAN :oops: az országba.
Maguktól tudták meg, hogy merre érdemes menni és maguk fogadtak fel maguk mögé belorusz katonákat, csak úgy passzióból.

Gondoltam szemléltetem az elmúlt 1 hét abszurditását itt ebben a topicban....
 
  • Tetszik
Reactions: Nagy Csaba

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 148
113
Lehet vicces @pöcshuszár a dolog, de ugyanabban a nyomorék EU-ban éppen eljárás zajlik Salvini ellen ugyanazért, amiért a Lengyelek most sajnálva vannak és támogatva a gonosz belarusz embercsempész ellen. A lengyel verziónak van igaza, a mi verziónknak, Salvini verziójának, csak ezt egy olyan EU-ban mondhatom, ami el lett ezelőtt árasztva meghívott migrikkel. Itt most nem a migrikkel van a baj, vagy a lengyelekkel, hiszen most nem bűn a nem beengedés ugyanazon kreálményban, amiben eljárás van ezért egy felelős vezető ellen, hanem csak azzal a paraméterrel van baj, hogy Lukasenka. Ez egy orbitális pályán kerengő faszság, de akarhatsz szíriát a szomszédunkban, biztos jó lesz.

Én sehol nem állítottam, hogy ne tenné, ez csak a te lázálmod, hogy az ellenkezőjét mondtam volna, de ezt már a T-72 vitából megszoktam, hogy egy saját paraméterre vetíted ki amit mondok, mert magaddal egyszerű vitázni és győzni. Én azt állítottam, hogy akármit tehet velük a belarusz vezetés, vagy épp a nép a saját országában. Akármit.

Biztos a Római Köcsögbirodalom ami mindent jól csinált. Ezért is lehet az, hogy most megpaskolja a keleti végeken azért a vállakat, amiért a bolsevik eszméivel elítél a déli végen egy felelős vezetőt.

Valóban a kocsma színvonalán vagyunk, de belegondolhatnál, hogy te bent ülsz és iszol már jó ideje én meg csak most toppantam be. Nem én hoztam a színvonalat haver. :D

Ja. :D Hiszen ha a Nagy Római Köcsögbirodalom lop olajat a démoni, már-már belaursz embercsempész irániaktól, az demokrata. :D Az áldott tengerjogok. :D

Jajj, az amerika volt, ne keverjem az eu-val ugye? :D

Szóval akkor mivel tengerjog, akkor a folytatólagos embercsempészet, a hajón létrehozott körülmények, a teljes illegális tevékenység hirtelen jogos? :rolleyes: Nem is kell vizsgálni, biztos nem belaruszok kínozták a hajón a lelkes migriket, akiket valami gonosz belarusz erő kimozdított a hazájukból. :D

Most csak úgy elképzeltem, ahogy érkezik egy antifa ngo hajó, rajta egy piszkos bombával. :D De jajj, Istenem, egy migráns szenved a fedélzeten, azonnal vonják eljárás alá az elnököt! :D Bejöhetett volna csak a rohadék nem hagyta. Embertelen. :D
Ember!
Salvini, Római Köcsögbirodalom lop olajat, T-72, tengerjog, antifa NGO hajó, piszkos bomba, balarusz embercsempész irániak! :eek: o_O

Majd szóljál, ha vége pálesznek!
Múltkor legalább szóltál előre, hogy benyomva fogsz kommentelni. Ezt a jó szokásodat megtarthatnád! Mármint nem a részeg kommentelést!
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: omae and Bleroka

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 148
113
Halkan mondom, de a "tengerjog" az Salvini mellett állna ... Igazából nem is az alapján akarják meghúzkodni.
A kettő között az a különbség, hogy a lengyelek esetén egy illegális határátlápésről van szó (nem kijelölt határátkelőnél folytak az események), míg a tenger esetén a kikötőben akarták partra tenni a menekülteket, akik abban a pillanatban még csak kimentetteknek számítottak.
Ráadásul a lengyelek esetében még nem léptek az országba, az NGO hajó esetén viszont a kikötőben próbálták partra tenni őket.
 

dkes

Well-Known Member
2019. december 5.
2 388
8 957
113
A kettő között az a különbség, hogy a lengyelek esetén egy illegális határátlápésről van szó (nem kijelölt határátkelőnél folytak az események), míg a tenger esetén a kikötőben akarták partra tenni a menekülteket, akik abban a pillanatban még csak kimentetteknek számítottak.
Ráadásul a lengyelek esetében még nem léptek az országba, az NGO hajó esetén viszont a kikötőben próbálták partra tenni őket.

Annál is inkább nem számít ugyanannak mivel az olaszoknál zajló dolgoknál valójában se nem menekültek és se nem kimentettek az illetők. Amennyiben a Líbia partjától 100 méterre (avagy konkrétan Líbia kikötőben) felveszel embereket, akkor a tengerjog szerint a legközelebbi kikötőben tudnád előadni a "kimentettes" mesédet. Persze itt az úticél játszhat, de mivel a hajók pont Líbiához mentek ...

Igen, a Líbiai partoknál (vagy konkrétan kikötőhöz) mi is van legközelebb? Dobpergés, dobpergés - aztán még egy kicsi dobpergés ... ÉS TÁDÁMM !! Hát persze hogy: Líbia (és nem Olaszország) ...

Ilyen alapon vihetnék a németekhez (ugye német NGO -k az élenjárók ezen igen jól jövedelmező embercsempész ügyletekben) vagy az USA -ba is. Azon kívül, hogy kiröhögnék őket még az is benne van, hogy ekkora "holt utakat" megtéve nem lenne közel sem akkora hatékonyságú a dolog ...
 

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 573
15 537
113
Azért vannak a görög szigetek, illetve az olaszoknál Lampedusa, hogy NE a szárazföldre lépjenek be az illegálisok. Az már más kérdés, hogy beengedik őket. Amíg a személyazonosságuk nincs megállapítva és el nem bírálják őket, addig a szigeten KELLENE maradniuk. A tömeg miatt ez már lehetetlen.
Lengyelország és Magyarország esetében pedig alapvetően MÁS a helyzet. Biztonságosnak minősített országon keresztül jönnek, NEM AKARNAK regisztrálni az EU-szabály szerint, ezért a jogi helyzetük a "hajótörött" helyett "határsértő". Akár le is lőhetők törvényesen.
 

krokomach

Well-Known Member
2010. április 27.
10 729
11 461
113
http://life.karpat.in.ua/?p=79089&lang=hu
"Lengyelország mindenképpen falat épít a fehérorosz–lengyel határvonalon, és megszüntetheti a vasúti összeköttetést is
Amint az november 13-án Mariusz Kaminski lengyel belügyminiszter szavaiból kiderült, Lengyelország 2022 első félévének végére szigorítanak a fehérorosz határvonal elkerítésén. Emellett a vasúti összeköttetés esetleges megszüntetésére is figyelmeztetettek. A lengyel kormány így reagál a két ország határán kialakult migrációs válságra.
„Szeretnénk, ha 2022 első felének végére átépítenék a kerítést, ami egy 180 méter hosszú, 5,5 méter magas építmény lesz. A Bug folyó mellett más típusú biztonsági rendszereket is használunk majd” – mondta el.
A fehérorosz határon Lengyelország oldalán 13 ezer katona, 4,5 ezer határőr és 2 ezer rendőr tartózkodik. „Folyamatosan provokálnak bennünket, de az embereink felkészültek. A határ közelében lévő migránstábor a fehérorosz szolgálatok ellenőrzése alatt áll és folyamatosan bővül” – közölte a lengyel miniszter."
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 117
82 865
113
http://life.karpat.in.ua/?p=79089&lang=hu
"Lengyelország mindenképpen falat épít a fehérorosz–lengyel határvonalon, és megszüntetheti a vasúti összeköttetést is
Amint az november 13-án Mariusz Kaminski lengyel belügyminiszter szavaiból kiderült, Lengyelország 2022 első félévének végére szigorítanak a fehérorosz határvonal elkerítésén. Emellett a vasúti összeköttetés esetleges megszüntetésére is figyelmeztetettek. A lengyel kormány így reagál a két ország határán kialakult migrációs válságra.
„Szeretnénk, ha 2022 első felének végére átépítenék a kerítést, ami egy 180 méter hosszú, 5,5 méter magas építmény lesz. A Bug folyó mellett más típusú biztonsági rendszereket is használunk majd” – mondta el.
A fehérorosz határon Lengyelország oldalán 13 ezer katona, 4,5 ezer határőr és 2 ezer rendőr tartózkodik. „Folyamatosan provokálnak bennünket, de az embereink felkészültek. A határ közelében lévő migránstábor a fehérorosz szolgálatok ellenőrzése alatt áll és folyamatosan bővül” – közölte a lengyel miniszter."

Épül a lengyel fal.
 

dkes

Well-Known Member
2019. december 5.
2 388
8 957
113
Azért vannak a görög szigetek, illetve az olaszoknál Lampedusa, hogy NE a szárazföldre lépjenek be az illegálisok. Az már más kérdés, hogy beengedik őket. Amíg a személyazonosságuk nincs megállapítva és el nem bírálják őket, addig a szigeten KELLENE maradniuk. A tömeg miatt ez már lehetetlen.
Lengyelország és Magyarország esetében pedig alapvetően MÁS a helyzet. Biztonságosnak minősített országon keresztül jönnek, NEM AKARNAK regisztrálni az EU-szabály szerint, ezért a jogi helyzetük a "hajótörött" helyett "határsértő". Akár le is lőhetők törvényesen.

Egyfelől a szigetek is szárazföld joghatás szempontjából. Másfelől miért a szigeteken lakókkal szeretnél kics@szni? Ráadásul az Ő szemszögükből a "szárazföldiek" hülye döntése miatt, hogy be kell rámolni egy rahedli józanéletűt. Ha kell nekik, akkor vigyék (gondolná egy szigetlakó) ...

Nem mellesleg a szigetekre is biztonságos országból mennének. Harmadrészt van egy mód arra amivel nullára lehet csökkenteni ezt a kérdést. Még csak "csúnyán sem kell nézni" hozzá ... Egyszerűen leállítod a kompjáratokat (avagy ellenőrzés a feladó oldalon). Ennyi ... Emlékezzük a görög komposok hétvégi sztrájkjaira 2015 -ből. Mennyi is volt akkor a "bevándorlás"? Az érintett napokon: NULLA (a szárazföldet ÉS szigeteket is beleértve).

Vegyük észre itt senki nem "hajótörött" meg ilyesmi. A szigeteket sem kellene elárasztani - mert onnan merrefelé is van az egyetlen út? Azaz nem az eszközök hiányoznak - hanem csak az AKARAT (természetesen lövöldözni se kell). A görögök és az olaszok részéről főleg. Persze a szoárét szeretnék másfelé lapátolni, ha már betáraztak belőle.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 473
67 840
113
Ember!
Salvini, Római Köcsögbirodalom lop olajat, T-72, tengerjog, antifa NGO hajó, piszkos bomba, balarusz embercsempész irániak! :eek: o_O

Majd szóljál, ha vége pálesznek!
Múltkor legalább szóltál előre, hogy benyomva fogsz kommentelni. Ezt a jó szokásodat megtarthatnád! Mármint nem a részeg kommentelést!
Értem, tehát annak a látása, hogy pontosan ugyanaz a folyamat amit eddig(te kezdtél rómázni én csak kiegészítettem) az EU eddig nemcsak támogatott, hanem alapjoggá akar emelni a nyilatkozatok szerint, folyosókat követel neki, eltiporja érte a sajátjait, az hirtelen egy rwttenetes elítélendő folyamat ha, tadaaam, Lukasenka támogatásával folyik. Hát persze, hogy velem van a baj. Te egészséges vagy.
 
  • Tetszik
Reactions: notaricon

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 573
15 537
113
Egyfelől a szigetek is szárazföld joghatás szempontjából. Másfelől miért a szigeteken lakókkal szeretnél kics@szni? Ráadásul az Ő szemszögükből a "szárazföldiek" hülye döntése miatt, hogy be kell rámolni egy rahedli józanéletűt. Ha kell nekik, akkor vigyék (gondolná egy szigetlakó) ...

Nem mellesleg a szigetekre is biztonságos országból mennének. Harmadrészt van egy mód arra amivel nullára lehet csökkenteni ezt a kérdést. Még csak "csúnyán sem kell nézni" hozzá ... Egyszerűen leállítod a kompjáratokat (avagy ellenőrzés a feladó oldalon). Ennyi ... Emlékezzük a görög komposok hétvégi sztrájkjaira 2015 -ből. Mennyi is volt akkor a "bevándorlás"? Az érintett napokon: NULLA (a szárazföldet ÉS szigeteket is beleértve).

Vegyük észre itt senki nem "hajótörött" meg ilyesmi. A szigeteket sem kellene elárasztani - mert onnan merrefelé is van az egyetlen út? Azaz nem az eszközök hiányoznak - hanem csak az AKARAT (természetesen lövöldözni se kell). A görögök és az olaszok részéről főleg. Persze a szoárét szeretnék másfelé lapátolni, ha már betáraztak belőle.
NEM jogi formulát használtam, hanem kezelésmódszertant.
A "hajótörött" jogi fogalom a tengerjogban, mentési és ellátási kötelezettséggel. A "határsértőnek" egy joga van: tarkóra tenni a kezét.
Egyik sem jogosít tartózkodásra, illetve áthaladásra. Az olaszok és a görögök azért a szigeten kezelik ezt, mert akkor a szárazföldön táborokat kellene építeni (már megtörtént). Így ez utóbbi túlhaladott.
Amennyiben bizonyítható, hogy az utasok NEM hajótöröttek, akkor élelemmel és vízzel ellátva vissza KELL fordítani őket. NA EZT SZEGIK MEG AZ NGO-k... Ezért el lehetne őket sűllyeszteni..... ha....
ERGO: invázió folyik, de az idóta Nyugat nem akarja észrevenni..... még..
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 431
33 735
113
Várjál-várjál! Akkor mégiscsak Lukasenka csinálta?
Már összezavarodtam. :oops:
Eddig azt olvastam itt, hogy Lukasenka nem tehet semmiről. A migránsok maguktól találtak be VALAHOGYAN :oops: az országba.
Maguktól tudták meg, hogy merre érdemes menni és maguk fogadtak fel maguk mögé belorusz katonákat, csak úgy passzióból.

Gondoltam szemléltetem az elmúlt 1 hét abszurditását itt ebben a topicban....

Tőlem nem olvashattad, hogy nem tehet semmiről. De az útvonalat elég volt megnyitnia (tudtommal az unió korábban fizetett Belarusznak is a visszatartásukért, a szankciókkal ezt a pénzt is megvonták, vagy legalábbis nagyban csökkentették), vagy szerinted a repülőre is a belaruszok kényszerítették fel a migriket?
 

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
NEM jogi formulát használtam, hanem kezelésmódszertant.
A "hajótörött" jogi fogalom a tengerjogban, mentési és ellátási kötelezettséggel. A "határsértőnek" egy joga van: tarkóra tenni a kezét.
Egyik sem jogosít tartózkodásra, illetve áthaladásra. Az olaszok és a görögök azért a szigeten kezelik ezt, mert akkor a szárazföldön táborokat kellene építeni (már megtörtént). Így ez utóbbi túlhaladott.
Amennyiben bizonyítható, hogy az utasok NEM hajótöröttek, akkor élelemmel és vízzel ellátva vissza KELL fordítani őket. NA EZT SZEGIK MEG AZ NGO-k... Ezért el lehetne őket sűllyeszteni..... ha....
ERGO: invázió folyik, de az idóta Nyugat nem akarja észrevenni..... még..
na megint a vérpistike....
tényleg ennyire kigúnyoltak a többiek az iskolában?
 

dkes

Well-Known Member
2019. december 5.
2 388
8 957
113
NEM jogi formulát használtam, hanem kezelésmódszertant.
A "hajótörött" jogi fogalom a tengerjogban, mentési és ellátási kötelezettséggel. A "határsértőnek" egy joga van: tarkóra tenni a kezét.
Egyik sem jogosít tartózkodásra, illetve áthaladásra. Az olaszok és a görögök azért a szigeten kezelik ezt, mert akkor a szárazföldön táborokat kellene építeni (már megtörtént). Így ez utóbbi túlhaladott.
Amennyiben bizonyítható, hogy az utasok NEM hajótöröttek, akkor élelemmel és vízzel ellátva vissza KELL fordítani őket. NA EZT SZEGIK MEG AZ NGO-k... Ezért el lehetne őket sűllyeszteni..... ha....
ERGO: invázió folyik, de az idóta Nyugat nem akarja észrevenni..... még..

Ez több helyen sántít.

Első körben ott senki nem "hajótörött" - azaz mentési és ellátási kötelezettség nincs. Avagy mondjuk a görög kompon megérkező tömegekre bizonyíthatóan mit mondanál? Avagy a Földközi -n a Líbia partjainál avagy konkrétan a kikötőből felszedett tömegekről akiket olaszba visznek? Ugye ebben az esetben is bizonyítható ...

A szigetek kérdésénél meg arra próbáltam utalni, hogy igazából részletkérdés. Onnan úgy is egyfelé megy az út - a szárazföld felé (és nem hazafelé). No meg, ha nem ürítenék a szigeteket rendszeresen akkor nem lenne hely az újonnan érkezőknek - ugye ... Úgyhogy mivel részletkérdés - ezért nem is rugóznék sokat rajta ...

Ez nem egyértelműen csak az NGO -k sara - ehhez kellenek a példánál maradva a görögök és olaszok is. Nélkülük konkrétan lehetetlen lenne. Ezt az invázió teóriát is szeretném árnyalni (nem cáfolni). Kétségkívül "van benne valami" - ugyanakkor nem árt szem előtt tartani, hogy ez valójában: kényszerbetelepítés. Ugye, ha leragadunk az invázió -nál, akkor nagyon hamar el lehet jutni a tengerjog hamis magyarázataiba, meg a menekültügyi törvények megszegésének jelenlegi gyakorlatába (görög, olasz, német stb.) illetve az "úgyse tehetünk semmit" doktrína terjedését tapasztalhatjuk meg.

A Nyugat pedig nemhogy nem veszi észre - de aktívan pénzügyileg és egyéb módokon támogatta is. Nem az emberekről beszélek - azok véleménye senkit nem érdekelt arrafelé eddig sem. Gondoljunk bele a mostani EU gigahitelbe - itt nemcsak a kényszerbetelepítési projekteket finanszírozzuk belőle, hanem az abban tevékenyen résztvevő NGO -kat is. Avagy a migráns bankkártyás bizniszeket. De akár áttételesen az újonnan érkezőknek adott irgalmatlan juttatásokat is ... Mindezt önként és dalolva EU -s pénzből finanszírozva ...

Azaz nem arról van szó, hogy van egy "technikai probléma", amit nem veszünk észre avagy hovatovább nehéz megoldani vagy éppen nem tudjuk megoldani. A probléma maga az, hogy ezt a helyzetet az EU (avagy a "Nyugat") generálja magának ...
 

krokomach

Well-Known Member
2010. április 27.
10 729
11 461
113
Mindez tragikus.
Miért nem viszik őket az USA szinte üres középső területeire, Kanada teljesen üres hatalmas térségeire, vagy a kis területektől leszámítva üres Ausztrál kontinensre.