[BIZTPOL] Oroszország (a Szovjetunió utódállama)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

ghostface

Well-Known Member
2010. június 20.
2 883
10 014
113
Miért mi legyen nála???

Akár ez is lehetne nála:
__9a-91_02.jpg
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 826
113
A terrorista-ellenes akciókat(gyakorlatot) egyuttmukodve végzik a belugyi erok és a titkosszolgálatok is . Minden ország titkosszolgálatának (FÁK-ról beszélunk) van Specnaz egysége.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 566
79 739
113
Az MP5 a világ legjobb géppisztolya minek bohóckodjanak mással?Akik ilyen alakulatokban szolgálnak profik és töb eszük van a magyar égre magyar UFO-t(jelen esetben orosz inkább)szemléletnél.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 816
30 853
113
Az MP5 a világ legjobb géppisztolya minek bohóckodjanak mással?Akik ilyen alakulatokban szolgálnak profik és töb eszük van a magyar égre magyar UFO-t(jelen esetben orosz inkább)szemléletnél.

Nem tudnak kifejleszteni egy saját red dot-ot?
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 824
47 194
113
Gondolom utánaszámoltak, hogy x forint venni annyit ami nekik kell, és 12x kifejleszteni, majd legyártani annyit, amire szükség van.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 816
30 853
113
Red dot mehetne szinte mindenre amire nem volt eddig optika, ha egyik hadseregben használják akkor valószínűleg a másikban is hasznos lenne.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 991
87 635
113
Van egyfajta feelingje ahogy az index a ruszkikra tolja rá a balhé java részét ...

http://index.hu/sport/futball/2016/eb/2016/06/12/anglia_oroszorszag_balhek_marseille_biztonsag_europa-bajnoksag/
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 824
47 194
113
Igen, erre utaltam én is. Lassan már megkönnyezem szegény angol huligánokat, akik SOHA semmi balhét nem csináltak, ugye:p. Az index az csak index marad, ezért írtam, hogy nem a hírközlés, hanem a hangulatkeltés a feladatuk.
 

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
Igen, erre utaltam én is. Lassan már megkönnyezem szegény angol huligánokat, akik SOHA semmi balhét nem csináltak, ugye:p. Az index az csak index marad, ezért írtam, hogy nem a hírközlés, hanem a hangulatkeltés a feladatuk.

Majdnem emberek haltak meg ott Marseillesben. Sok a felgyülemlett frusztráció az oroszokban. Legalább most nem erőszakoltak meg senkit.
 

ghostface

Well-Known Member
2010. június 20.
2 883
10 014
113
<blockquote rel="zsolti">Igen, erre utaltam én is. Lassan már megkönnyezem szegény angol huligánokat, akik SOHA semmi balhét nem csináltak, ugye:p. Az index az csak index marad, ezért írtam, hogy nem a hírközlés, hanem a hangulatkeltés a feladatuk.

Majdnem emberek haltak meg ott Marseillesben. Sok a felgyülemlett frusztráció az oroszokban. Legalább most nem erőszakoltak meg senkit.</blockquote>

Én enyhén szólva nem kedvelem a focit, épp ezért nem is nézem. De még én is tudom, hogy az angol szurkolók kivétel nélkül ,minden nemzetközi meccsen megcsinálják a balhét. Otthon azért nem, mert ott már hosszú ideje regisztrált a beléptetés a meccsekre, arcfelismerés, stb. Ha ott valaki balhézik, akkor nem mehet be meccsre jó ideig. Szóval ha valakikben felgyülemlett frusztráció lehet, az pont sajttorta zabáló népség. :)
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 566
79 739
113
ghostface

Az történt,hogy az angolok miatt két napja ostromállapot van a városban az oroszok meg a meccs alatt vagy után belőttek egy füstöt az angol szurkolók közé amiből balhé lett és most mindenki fel van háborodva,hogy micsoda népség az orosz.Oké,hogy elég szarházi dolog a stadionba füstöt belőni az ellenfél drukkerei közé de ez azért ez nem áll arányban azzal amit az angolok művelnek két napja.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 279
68 295
113
<blockquote rel="dudi">Miért mi legyen nála???

Akár ez is lehetne nála:
__9a-91_02.jpg
</blockquote>

Minek ha lőni nem lőhet vele? Csak azért hogy cipelje és netán elvegyék a randalírozók? Lovasrendőr+vízágyú. Báraz indiaiak hosszú botjai is impozánsak.
B97124478Z.120121223190623000G9T20IIA.11.jpg
 

ghostface

Well-Known Member
2010. június 20.
2 883
10 014
113
ghostface

Az történt,hogy az angolok miatt két napja ostromállapot van a városban az oroszok meg a meccs alatt vagy után belőttek egy füstöt az angol szurkolók közé amiből balhé lett és most mindenki fel van háborodva,hogy micsoda népség az orosz.Oké,hogy elég szarházi dolog a stadionba füstöt belőni az ellenfél drukkerei közé de ez azért ez nem áll arányban azzal amit az angolok művelnek két napja.

Na igen. Ezeket az apró részleteket, körülményeket egyesek elfelejtik figyelembe venni.