[BIZTPOL] Oroszország (a Szovjetunió utódállama)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

formosa1

Well-Known Member
2016. augusztus 30.
1 575
978
113
Inkább már lógnia kéne a KGB-s gyilkosnak! - Az NGC-n szombaton 18.00-tól ismétli "Az ember a név mögött: Vlagyimir Putyin"-ról szóló dokumentumfilmet...
 

ghostface

Well-Known Member
2010. június 20.
2 883
10 014
113
Inkább már lógnia kéne a KGB-s gyilkosnak! - Az NGC-n szombaton 18.00-tól ismétli "Az ember a név mögött: Vlagyimir Putyin"-ról szóló dokumentumfilmet...

Ejj.. Volt alkalmam megtekinteni azt a műsort. Egy darab, nem sok, de egy darab tény sem volt benne. Maguk a szereplők minősitik az egészet. Se adatok, se tények, semmi. Viszont a szokásos " Nekem van egy ismerősöm, akinek a szomszédjának a fodrásza állt már Putyin kertészének a felesége mellet a buszmegállóban és ő mesélte, hogy...." szöveg megy végig a műsorban. Massziv bullshit az egész.
De neked jó lesz ez is. ;)
 

oregbogaras

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 434
4 797
113
farmosa1 mondta: Miattam senki sem halt meg, de Putyin százak - pontosabban ezrek - haláláért felelős. És ez inkább szomorú, mint röhejes! /Jó tudom, Sztálint már nehéz lesz utolérnie.../

Minden nagyhatalom vezetője lelkén sok sok emberélet szárad. A hatalmi érdekük céljából simán beáldoznak embereket járulékos veszteségként. Ha Putyint említed akkor tedd mellé Obamát is mert így korrekt.
 

varga dima

Well-Known Member
2011. március 3.
2 173
2 919
113
Inkább már lógnia kéne a KGB-s gyilkosnak! - Az NGC-n szombaton 18.00-tól ismétli "Az ember a név mögött: Vlagyimir Putyin"-ról szóló dokumentumfilmet...
Akkor miért ne lógjon inkább J. Buch vagy Tony Blair? Mennyit is embert irtották ki ezek Irákban anno? Segítek: csak a Bagdad civil lakossága között 40 ezren.... Is akkor még nem beszéltem Jugoszláviáról: 1.400 civil, köztük 400 gyerek..... is akkor nem beszéltem.......stb, stb...... Szóval a posztod nagyon sántikál
 

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 351
11 309
113
Kicsit off-os hír, de érdekes. Moszkvai kosárlabda CSzKA Moszkva csapat győzött Euroliga finálén Fenerbachce ellen. Ma a klub ünneplésen minden orosz szurkoló, aki jelen volt kint egy szép kitüntetés-szuvenírt kapott a klubtól, " Berlin elfoglalásáért!"
14469560_10154047006001795_9086179312698345935_n.jpg

Szvsz. ez elég bicskanyitogató.
 

closed society

Well-Known Member
2016. szeptember 20.
710
1 314
93
Miattam senki sem halt meg, de Putyin százak - pontosabban ezrek - haláláért felelős. És ez inkább szomorú, mint röhejes! /Jó tudom, Sztálint már nehéz lesz utolérnie.../

És az amerikai elnököket, akik között alig van olyan, akinek nem tapad a kezéhez több ezer ember vére, azokat is akasztanád? Lényegében alig van olyan nagyhatalom, amelynek lett volna valaha olyan vezetője, aki ne lenne felelős százak, ezrek haláláért.
Én a helyedben szégyellném magam, ha annyira egyszerű lennék, mint egy bot.
 

closed society

Well-Known Member
2016. szeptember 20.
710
1 314
93
Egy szóval sem mondtam, hogy Putyin rossz KGB-s volt, mert úgy takarítónő sem lehetett volna. Ezzel szemben nem véletlen, hogy ily magasra jutott, hiszen a számára kellemetlen célszemélyeket ügyesen likvidálta /likvidáltatta/, sőt a bizonyítékok nagy részét is sikerült eltüntetnie. Csak a dezinformáció "nem jött be", mert ma már az egész világ tudja, hogy a ruszkik MINDIG HAZUDNAK. /Ezt tapasztalhattuk a maláj gép kapcsán is./

Szóval nyisd ki a szemed és nézd meg mégegyszer azt a filmet!
A másik lehetőség, hogy ne nézz és ne gondolkozz, mert csak úgy lehetsz jó talpnyaló alattvaló!

Jól értem, hogy magad írod le, hogy nem állnak rendelkezésünkre dokumentumok, amelyek igazolnák az állításaidat, de te azért bizonyítékok nélkül megrágalmazod Putyint? Gratulálok ehhez a szellemi teljesítményhez.
Én úgy látom, hogy a világ nagyobb része előtt Amerikának nincsen semmilyen hitele sem, és az a rész, ahol eddig hitele volt, az is évről évre, hónapról, hónapra csökken. A közelmúltban Törökország és a Fülöp-szigetek.
 

closed society

Well-Known Member
2016. szeptember 20.
710
1 314
93
Ejj.. Volt alkalmam megtekinteni azt a műsort. Egy darab, nem sok, de egy darab tény sem volt benne. Maguk a szereplők minősitik az egészet. Se adatok, se tények, semmi. Viszont a szokásos " Nekem van egy ismerősöm, akinek a szomszédjának a fodrásza állt már Putyin kertészének a felesége mellet a buszmegállóban és ő mesélte, hogy...." szöveg megy végig a műsorban. Massziv bullshit az egész.
De neked jó lesz ez is. ;)

Csak nem a NatGeo-s műsorról ír? Ahol kizárólag Amerika oroszországi ügynökeit szólaltatták meg, meg még esetleg pár volt cia-st? :) Felettébb hiteles volt :)
 

cinikus

Well-Known Member
2010. május 7.
2 345
4 977
113
És az amerikai elnököket, akik között alig van olyan, akinek nem tapad a kezéhez több ezer ember vére, azokat is akasztanád? Lényegében alig van olyan nagyhatalom, amelynek lett volna valaha olyan vezetője, aki ne lenne felelős százak, ezrek haláláért.
Én a helyedben szégyellném magam, ha annyira egyszerű lennék, mint egy bot.
Üdv itt! Légyszi ne idézd be agyhalottak hozzászólását, mert nem viccből vannak ignore-ban. Köszönöm szépen a megértést és ez együttműködést.