[BIZTPOL] Oroszország (a Szovjetunió utódállama)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 114
82 857
113
Viszont lehet tippelni lesznek-e tüntetések az elnökválasztások után. Az usa nem kevés pénzt fizetett az "ellenzéknek" tüntetések szervezéséért. :)
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 114
82 857
113
Te pedig nyiltan zsidozol. De ez rendben van mert hat az oroszok azok masok.

Neked meg rövid a memóriád. Legalább 10x írtam már ide, hogy az oroszok a 90-es éveket Jelcini zsidó liberális korszaknak nevezik. Azt is írtam miért. Keresd vissza.
 

notaricon

Well-Known Member
2016. január 7.
3 710
12 730
113
Viszont lehet tippelni lesznek-e tüntetések az elnökválasztások után. Az usa nem kevés pénzt fizetett az "ellenzéknek" tüntetések szervezéséért. :)
Ha 70 % körüli részvétel mellett megválasztják 2/3-ra, akkor lehet tüntikézni, abból csak az fog kiderülni, hogy oroszországban olyat is lehet, amit a fejlett nyugat egyes országaiban nem.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

DINAMO

Well-Known Member
2017. április 5.
3 476
1 826
113
Neked meg rövid a memóriád. Legalább 10x írtam már ide, hogy az oroszok a 90-es éveket Jelcini zsidó liberális korszaknak nevezik. Azt is írtam miért. Keresd vissza.
Es mindenki igy hivja vagy csak egy reteg politikai iranyzat ? KB mennyien hivjak igy azt az idoszkot?
 

sidewinder12

Well-Known Member
2016. október 11.
1 696
9 609
113
Inkább ide, és nem a nagy sakktáblába:
Ma több orosz oldalt is cybertámadás ért, köztük a Központi Választási Bizottság információs oldalát is. Magát a "Választások" nevű elektronikus szavazatszámláló rendszert nem érte el a támadás, mert az nem csatlakozik az inernethez ( elég egyszerű de nagyon hatékony megoldás).
https://www.rt.com/news/421622-russian-election-under-cyber-attack/
Az elnökválasztásokat és a szavazatszámlálás folyamatát is bárki,aki akarja, a webkamerák segítségével most is követheti,akárcsak 6 éve:
https://www.rt.com/politics/421023-rusian-senator-describes-elections/
 

sidewinder12

Well-Known Member
2016. október 11.
1 696
9 609
113
Ezt minek linkelted ide? Kit érdekel ez a lengyel ruszofób!
Azoknak még mindig a nagy lengyel birodalom,a Rczespospolita az álmuk,amiben Moszkva felett is ők uralkodnak. Ezért sírnak annyit,mert az már 1612-ben az ál-Dmitrij cár megbuktatásával, a Pozsarszkij-Minyin népfelkeléssel ment a levesbe. Azóta meg nem ők fújják ott a passzátszelet.
 

DINAMO

Well-Known Member
2017. április 5.
3 476
1 826
113
Neked meg rövid a memóriád. Legalább 10x írtam már ide, hogy az oroszok a 90-es éveket Jelcini zsidó liberális korszaknak nevezik. Azt is írtam miért. Keresd vissza.
Szabadna kerdeznem hogy hangzik oroszul ez a "zsido liberalis korszak" amit az oroszok oly altalanosan hasznalnak ?

Spaciba
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Az adott mergezesi ugyben csak egy kerdes. Volt valaha olyan volt orosz kem akit mas mergezett meg mint az oroszok ? Mondjuk az elmult 90 evben ?
Nekem azért lenne másik kérdésem is: ha mégis lett volna ilyen, akkor azt 100% biztos megírta volna az a nagyon szabad nyugati sajtó - persze csakis az igazat és a teljes igazat - ahol ugye nincs is főnök, és a fizetések fölött csak a Jóisten diszponál?!! Ne tessék már hinni a mesékben ha kérhetem ...