A súlyosan sérült a kórházban belehalt sérüléseibe. Így 4 embert ölt meg az ámokfutó, akit már el is kaptak. (kár hogy nincs halálbüntetés Oroszországban)
Mièrt csak ott?
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.
Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.
Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
A súlyosan sérült a kórházban belehalt sérüléseibe. Így 4 embert ölt meg az ámokfutó, akit már el is kaptak. (kár hogy nincs halálbüntetés Oroszországban)
A böriben majd elcsúszik és beveri a fejét.Mièrt csak ott?
szép! ez a kh101 ekkora dög vagy valami takarékos hajtóművel üzemel?Orosz robotrepülők hatótávja orosz területről indítva:
![]()
szép! ez a kh101 ekkora dög vagy valami takarékos hajtóművel üzemel?![]()
Jóváhagyta Mihail Misusztyin orosz kormányfő azt a kétoldalú szerződéstervezetet, amelynek alapján az orosz haditengerészet műszaki ellátóállomást létesíthet majd Szudán területén.
Forrás: https://kuruc.info/r/4/220493/
Jóváhagyta Mihail Misusztyin orosz kormányfő azt a kétoldalú szerződéstervezetet, amelynek alapján az orosz haditengerészet műszaki ellátóállomást létesíthet majd Szudán területén.
Forrás: https://kuruc.info/r/4/220493/
Akkor ez már nem titkos!
Akkor ez már nem titkos!![]()
Egy An-124 vészleszállást hajtott végre Novoszibirszkben. Felrobbant egy hajtómű.
Alap beállítás.Ma van november 7. , a NOSZF 103. évfordulója, amit a régi rendszerben ünnepeltünk is.
Egy írás, amely összefoglalja Putyin véleményét Leninről.
Az orosz elnök Oroszország atombombájának nevezte a bolsevik vezetőt, a szentek ereklyéihez hasonlította a mauzóleumot, a kommunizmust pedig a kereszténységhez
https://moszkvater.com/putyin-lenin...ZUvno4DGqkKuQXLTLywCVoxZE1dgRRBiNPEM1hK8KWRwI
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..