[BIZTPOL] Oroszország (a Szovjetunió utódállama)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
neharagudj ram, de ugy latom tenyleg nem erted mirol van szo. Egy darabig olvasgattam ulit de pont azert amit irsz - erdektelen hirertek nelkuli propagandat tolt egyvegteben - bannoltam, igy nem latom, mit ir es nem is mergesit a butasagaival. Semmirol le nem maradok, mert amugy sem posztol semmi hasznosat, de nem mergelodom es NEM ETETEM a trollt.

Ennyi. Minel tobben rakjak tiltolistara ulit annal tisztabb lesz a topic.
Sajnos téves, ez csak a saját megnyugtatásodra elég. Minél többen teszik olvasatlanná ulippo dumáit annál kevesebben reagálnak rá, a végén így csak a félrevezető és hazug szövegei maradnak, ez nekem nem a tisztaságot jelenti. Aki meg frissen idetéved azt hiszei ez az igazság és csak ebből áll a HTKA.
 

empontipont

Well-Known Member
2015. augusztus 17.
717
2 607
93
Ha az ide tévedt újonc azt látja, hogy mindenki ulival traccsol, akkor azt fogja gondolni, hogy ez itt egy ugyan olyan fórum mint pl az indexe, ahol hülyék viszik a prímet.
Ha viszont azt látja, hogy két csoport van. Az egyik erdekes, értelmes dolgokról ir, a masik meg marhasagokat, de csak magában, mert senki nem válaszol nekik, akkor látja, hogy van itt egy normális fórum ahol próbálkozik pár hülye.
Azt mondjátok, hogy fizetett írnokok.
Akkor van értelme vitázni velük?
Meg akarjátok győzni őket, hogy írjanak mást mint amiért a fizetésüket kapják?
:)
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 618
25 992
113
Valami gubanc van:

"Vlagyimir Putyin orosz elnök aláírta a rendeletet , amely megtiltja az orosz légitársaságok július 8-tól átmenetileg hordozzák a polgárok Oroszország Grúziában. A tilalmat „a nemzeti biztonság biztosítása érdekében” vezették be. A rendelet hatályba lépett. "

https://tass.ru/ekonomika/6578965
 

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 313
37 330
113
Elcsípett szabotőrök! A vasúti pálya felrobbantására teett kísérlet sikertelen volt, puszta szerencse!
"Az ukrán titkosszolgálat munkássága Donbasszban"
 
  • Tetszik
Reactions: szegcsab

miértnemjó

Well-Known Member
2018. október 23.
674
1 199
93
neharagudj ram, de ugy latom tenyleg nem erted mirol van szo. Egy darabig olvasgattam ulit de pont azert amit irsz - erdektelen hirertek nelkuli propagandat tolt egyvegteben - bannoltam, igy nem latom, mit ir es nem is mergesit a butasagaival. Semmirol le nem maradok, mert amugy sem posztol semmi hasznosat, de nem mergelodom es NEM ETETEM a trollt.

Ennyi. Minel tobben rakjak tiltolistara ulit annal tisztabb lesz a topic.
Nem lesz tisztább, csak félrenézel, mint a svéd vagy a német állampolgár, mikor a lányát erőszakolják a füstifecskék, mert azt hiszi, az apolkorrekt, ha ő is odatartja a seggét.
A Te szembe nem szállásod pont ennek a logikának a kezdete.
Egy idő után majd kijelentik, hogy igazuk van, mert senki nem mond ellent és kötelező lesz a véleményük. :)
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 618
25 992
113
"Rjabkov arra emlékeztetett, hogy az Egyesült Államok és a NATO korábban többször ígéretet tett arra, hogy nem tervezi ilyen fegyverek Európába telepítését. Oroszország és az atlanti szövetség együttműködési alapokmánya is magában foglalja azt a kitételt, hogy a NATO nem kíván jelentős erőket állomásoztatni új tagállamai területén, az orosz határok közelében. A tárcavezető szerint a történtek azt mutatják, hogy mindez könnyen megváltozik, ezért Oroszországnak a legrosszabb forgatókönyvre kell felkészülnie."

"A karibi vagy kubai rakétaválság 1962-ben robbant ki, amikor a Törökországba telepített amerikai ballisztikus rakétákra válaszul a Szovjetunió Kubában helyezett el atomrakétákat."


https://index.hu/kulfold/2019/06/24...aketavalsag_romania_lengyelorszag_nato_mk-41/
 
  • Tetszik
Reactions: gacsat

Premortem

Well-Known Member
2017. november 9.
442
680
93
Tudod mit, inkább téged ignorállak ;)


Pedig azokat hibáztatom!
Nekem nem vrájtol!
Mindenkit elolvasok amíg úgy látom, hogy normális. De ha látom, hogy nem az, akkor ignore.
Túl rövid az életem, hogy barmokra pocsékoljam az időmet.
Az ulihoz hasonlók olyanok mint a mutogatós bácsik. Ha sikítasz, élvezik. Ha ignorálod, elsomfordálnak. Ha meg még lehetőséged is van arra, hogy ne lásd a baromságait, a te hibád ha mégis leállsz vele élvezkedni.
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti

ornagy

Well-Known Member
2014. október 24.
2 993
12 052
113
Nem lesz tisztább, csak félrenézel, mint a svéd vagy a német állampolgár, mikor a lányát erőszakolják a füstifecskék, mert azt hiszi, az apolkorrekt, ha ő is odatartja a seggét.
A Te szembe nem szállásod pont ennek a logikának a kezdete.
Egy idő után majd kijelentik, hogy igazuk van, mert senki nem mond ellent és kötelező lesz a véleményük. :)

Mashogy latod a dolgot, de ez nem baj, mert kulonbozoek vagyunk. En ugy latom, ha nem valaszolsz a trollnak sokkal kevesebb szemet kerul a topicba. Raadasul szamomra sokkal elvezetesebb igy, szemet nelkul olvasni a topicot.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 324
68 561
113
Oroszorszag visszakapja szavatati jogat az Europa Tanacs kozgyuleseben. Ugy latszik eleg volt egy evig nem fizetni a tagdijat es szepen megenyhultek. Szepen elfelejtodik az ukran cirkusz, igazi poszt szovjet befagyott konfliktus lesz valahol a Brusszeltol tavoli sztyeppen.