[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 291
68 359
113
Tow 14,5-re
Co4dQqXWEAAzre0.jpg
Co4dRhUXYAQZCGn.jpg
 

vata

Well-Known Member
2015. december 5.
641
2 773
93
Én úgy tudom , hogy egy TOW indítás 180 000 dollárba kerül.
Ha más az infótok akkor pontosítsatok.
 

tomippo

Well-Known Member
2016. május 16.
3 325
10 381
113
40 000$-t olvastam/TOW mindenhol de fogalmam sincs, szaudiak fizetik... raytheon legálisan eladja nekik ők meg adják tovább mint a kelet EU-s cuccokat.
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Hát nem tudom.Egy biztos arabozni felesleges mert ez olyan mint ,hogy nekünk minden ferde szemű kínai :)
Maximum muszlimozni érdemes az közelebb áll az általánosításhoz.
A kurdok pl. elég komolyan veszik magukat a csecsenekre és a kaukázusiakra sem lehet sok panasz.Az afgán megint egy lokális "gyűjtőfogalom".
De az kétségtelen,hogy úgy általában nem egy katona népség.
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
1 héten belül nem lesz itt ostrom.Húzhatja a seggét a szír hadsereg.Ennyi szerencsétlent egycsomóban.Meglátják a támadókat aztán futnak mint állat.
most olvastam egy SAA.-s twitteren,hogy ramuszennél (unom már ezeket arabúl de latinba írogatni) 30SAA.-s megállított 100férget....no comment de hátha igaz :D
 

ozymandias

Well-Known Member
2013. június 4.
2 768
17 868
113
http://index.hu/kulfold/usa/feher_haz/2016/08/02/obama_bucsuajandeka_moszul_hillary_clinton_iszlam_allam/

Ez nálam már a sci-fi kategória... A helyzet felelősei meg amúgy is tudjuk, hogy kik
 

vadani

Member
2014. május 3.
417
0
16
http://index.hu/kulfold/usa/feher_haz/2016/08/02/obama_bucsuajandeka_moszul_hillary_clinton_iszlam_allam/

Ez nálam már a sci-fi kategória... A helyzet felelősei meg amúgy is tudjuk, hogy kik

Azért az belátható, ha az ISIS elveszti a törökhatárt akkor konyec.