[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

DINAMO

Well-Known Member
2017. április 5.
3 476
1 826
113
Szíriában mindössze 2,5 millió kurd élt, míg To-ban kb 22 millió, Irakban kb 6,5 millió, Iránban kb 7 millió. Mi következik ebből? Ott alakuljon önálló állam ahol a legtöbben élnek. Máshol -pl. Szírában és Irakban kapjanak autónómiát. Mikor a törökök megtámadták a kurdokat Afrinban akkor elitélted , mikor kurd államról van szó akkor meg meg sem hallod...


Sajnos a kurdok nem ott tudnak allamot alapitani ahol szeretnenek ahol a legjobb lenne nekik hanem ahol tudnak ahol lehet. Valahol el kell kezdeni aztan majd gazdasagilag kulturalisan osszeno a hatarok menten.

"Mikor a törökök megtámadták a kurdokat Afrinban akkor elitélted , mikor kurd államról van szó akkor meg meg sem hallod..."

Ezt nem ertem. Kifejtened kerlek mire gondolsz. Koszonom
 

DINAMO

Well-Known Member
2017. április 5.
3 476
1 826
113
Világ resetei egyesüljetek. Akkor kössük össze egy itteni resettel. Beregszász, Dél-slotákia Észak-Erdély, Vajdaság vissza. Szigorúan etnikai alapon.
Nah, most már gondolom érted, hogy miért nem lehet a régi britek által elb@szott dolgokat megváltoztatni. Túl sok helyen vonalzóztak idióta módjára és ez mindenhol jogalapot adna a "rendezésre".


Meg volt ra a lehetosegunk. Tobbszor is. Nem eltunk vele elbaltaztak politikusaink. Jelenleg pedig ennek a realitasa nagy sebesseggel tavolodik . A magyar kulpoltika mindig nagyon alaposan megfontolva valasztja ki a legrosszabb dontest.

Sajnos
 

DINAMO

Well-Known Member
2017. április 5.
3 476
1 826
113
Világ resetei egyesüljetek. Akkor kössük össze egy itteni resettel. Beregszász, Dél-slotákia Észak-Erdély, Vajdaság vissza. Szigorúan etnikai alapon.
Nah, most már gondolom érted, hogy miért nem lehet a régi britek által elb@szott dolgokat megváltoztatni. Túl sok helyen vonalzóztak idióta módjára és ez mindenhol jogalapot adna a "rendezésre".


Amugy ha ezeket a rendezeseket nem ejtik meg akkor az tovabbra is garanciat ad az adott tersegben a haborukra. Ha egyser hoztak egy kaitalisan rossz dontest annal csak az a rosszabb ha nem valtoztatjak meg azt alkalom adtan.
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Amugy ha ezeket a rendezeseket nem ejtik meg akkor az tovabbra is garanciat ad az adott tersegben a haborukra. Ha egyser hoztak egy kaitalisan rossz dontest annal csak az a rosszabb ha nem valtoztatjak meg azt alkalom adtan.
Ezen elv alapján gondolom lelkes híve vagy akkor a Krím Oo.-hoz való csatolásának sőt a déli ukrán megyék is mehetnek az anyaföldhöz ugye!? Trianon is sima ügy azonnal vissza mindent!A baszkok,katalánok....hosszú ám a lista.Ja jut eszembe,hogy is van az a Texas történet?
Ja,hogy szelektív alapon mennek a dolgok....
Te figyelj már rám ,van nekem egy olyan érzésem,hogy csak hergelni jársz te ide az embereket és nyuszika hol a sapkádat játszol topikra topikra ugrálva.
 

DINAMO

Well-Known Member
2017. április 5.
3 476
1 826
113
Ezen elv alapján gondolom lelkes híve vagy akkor a Krím Oo.-hoz való csatolásának sőt a déli ukrán megyék is mehetnek az anyaföldhöz ugye!? Trianon is sima ügy azonnal vissza mindent!A baszkok,katalánok....hosszú ám a lista.Ja jut eszembe,hogy is van az a Texas történet?
Ja,hogy szelektív alapon mennek a dolgok....
Te figyelj már rám ,van nekem egy olyan érzésem,hogy csak hergelni jársz te ide az embereket és nyuszika hol a sapkádat játszol topikra topikra ugrálva.


IGEN hive vagyok de nem igy ahogy az oroszok csinaltak mert igy csak ujabb haborukat generaltak.

Beteg szabin vagyok draga es WOT ot jatszom. Ket jatek kozott meg valaszolgatok a hsz ekre csakugy mint most a tiedre. Mi a problemad ezzel?
 

melampo

Well-Known Member
2014. április 20.
2 192
2 888
113
IGEN hive vagyok de nem igy ahogy az oroszok csinaltak mert igy csak ujabb haborukat generaltak.

Beteg szabin vagyok draga es WOT ot jatszom. Ket jatek kozott meg valaszolgatok a hsz ekre csakugy mint most a tiedre. Mi a problemad ezzel?
"Mi a problemad ezzel?"
Az a problémája mint nekem, hogy a számodra kellemetlen kérdésekre nem válaszolsz.
.Amikor a válasszal kényszerűen elismernéd, hogy hülyeségeket beszélsz akkor eltűnsz, majd egyszer csak előkerülsz újra, remélve, hogy nem kérik rajtad számon az előző hazugságodat és zavartalanul folytathatod tovább a piszkálódást.
Unalmas vagy és nevetséges.
Hogy kerülnek amerikai katonák Szíria területére?
 

szpg9

Well-Known Member
2017. december 17.
1 688
1 195
113
IGEN hive vagyok de nem igy ahogy az oroszok csinaltak mert igy csak ujabb haborukat generaltak.

Beteg szabin vagyok draga es WOT ot jatszom. Ket jatek kozott meg valaszolgatok a hsz ekre csakugy mint most a tiedre. Mi a problemad ezzel?


Akkor most mi vagy? Egy egyszerű táppénzcsaló?
 
  • Tetszik
Reactions: szegcsab

DINAMO

Well-Known Member
2017. április 5.
3 476
1 826
113
Háborút a Krimbe?! Hol mikor?

Nagypéntek van gondoltam szólok :) (persze ha muszlim vagy vagy zsidó akkor tekintsd tárgytalannak)
Dolgozol te...az egy más kérdés,hogy Uli. meg te nem képviselteti a csillagos lobogó érdekeit kellő súllyal :D
Kificamodott a cvallam ket hete es majd csak aprilis kozepen megyek check up ra. Szoval betegszabi. De ne zavarjon.
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 191
23 578
113
Ugye ezt te sem gondolod komolyan? Mar hogy a kurdok dontottek el hogy mi legyen a sorsuk. Meg veletlenul sem Erdogan Putyin meg Asszad kozosen ult le es beszeltek meg mit miert cserebe magasrol es folyekonyan lecsinalva hogy a kurdok mit akarnak. A torkok mar hetek ota hirdetik hogy harom uj megyevel tartomannyal fog bovulni az orszaguk. Ez van a megallapodasban amit a kurdok feje folott kotottek. Es ezert dobaljak meg kovekkel az oroszok jarmuveit.
Igen a kurdok valasztottak es nagyon drukkolok hogy az USA alljon bele ebbe a szovetsegbe mert a kurdok hosszutavon nagyon jo szovetsegesek lehetnek sot ok meg a demokratikus berendezkedesre is nyiotottak annyira hogy ok maguk kezdtek el a sajat rendszeruk kiepiteset.

Hajra szabad Kurdisztan !

Most teljesen oszinten, te tenyleg ugy gondolod a USA bele fog allni a kurdok miatt barkibe is? Nemaaaar! Az USA ezt akkor teszi meg, ha az o erdekuk ugy kivanja, egyebkent tokeletesen szarnak/tak a kurdokra meg ugy mindenki masra is.
 

DINAMO

Well-Known Member
2017. április 5.
3 476
1 826
113
Háborút a Krimbe?! Hol mikor?

Nagypéntek van gondoltam szólok :) (persze ha muszlim vagy vagy zsidó akkor tekintsd tárgytalannak)
Dolgozol te...az egy más kérdés,hogy Uli. meg te nem képviselteti a csillagos lobogó érdekeit kellő súllyal :D


Latom nallad mar minden eldolt ki kicsoda mit csinal szoval igazabol teljesen folosleges barmit mondani. Nem zavarnalak ebben a vilagkepedben. Nem is tudnalak. Olyan nuanszok mint a tenyek pl gondolom sokat nem szamitanak nallad.


Tovabbi kellemes kepzelgest.
 

DINAMO

Well-Known Member
2017. április 5.
3 476
1 826
113
Most teljesen oszinten, te tenyleg ugy gondolod a USA bele fog allni a kurdok miatt barkibe is? Nemaaaar! Az USA ezt akkor teszi meg, ha az o erdekuk ugy kivanja, egyebkent tokeletesen szarnak/tak a kurdokra meg ugy mindenki masra is.


Nem tudom de remelem.
Nagyon remelem. Abban bizom hogy a torkok megjobban elrugjak a pottyost valamint abban is hogy a kurd teruletek van olaj igy megerheti az USA nak kemenyen belkeallnia nem csak politikailag de gazdasagilag is.
 

DINAMO

Well-Known Member
2017. április 5.
3 476
1 826
113
magyarul már nem megy.....

Hunglish. Mikor jelentos idot elsz kulfoldon akarva akaratlanul keveredik a ket nyelv. Itt vett at a magyar nyelv is sok nemet angol francia torok szot sot meg oroszt is. Te is hasznalod oket csak mar megszoktad gondolj csak a sok sok szamitogepes kifejezesre winchester, kilobyte, RAM stb stb meg mas szemeben a szalkat ugye mindig konyebb meg jobb erzes is eszrevenni.

De azert latom megertetted mit mondtam es igy csak a nyelvhasznalatba tudtal belekotni. Gratulalok !