Assadot támogató katonai szövetség figyelmeztet: ha az USA a bombázásaival átlépi a vörös vonalat, akkor vége lesz az önmegtartóztatásnak és csapást mérnek szíriai USA pozíciókra. Nevek: nincsenek, se személyek se szervezetek.
http://www.reuters.com/article/us-mideast-crisis-syria-usa-idUSKBN18Y17H

Sok volt a süti a sarki világmegváltóban!és úgy odacsap hogy sír a fél világ

(bár a kép/gép szerintem valami NATO. cucc)
de ki is kúrták őket az végső offenzívából. és amúgy a kurdok is előszeretettel lobogtatják azt a szír zászlót, ami alatt autonómiájuk volt.Vannak volt FSA csoportok akik az SDF-hez csatlakoztak.
A kurdokat nagyon keményen elnyomták a szír rezsimben. Tömegeiknek nem volt állampolgárságuk, a nyelvük be volt tiltva, stb. Többek közt azért nem ismer el Aszad semmilyen autonómiát, mert a létezésükről se akar tudni.
-figyi, a fonokod uzent, hogy ha tovabbra is akarsz fizetest kapni a magyar nyelvu propagandaszorasert, akkor ennel jobban kell am tudni ehhez magyarul... addig is egy tabla csoki levonas az oroszorszagi porosenko muvek altal felajanlott fejadagbol (ami amugy 4,61%-al tobbet termelt mint tavaly, ezt is elfelejtetted megemliteni mint Ukrajnank dicso teljesitmenyet!).dekonflikciós
Vagyis megkezdték a kivonulást Incirlikből.A USS George H.W. Bush a Földközi-tengerről indított támadást az ISIS ellen.
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..