[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

pepe88

Member
2011. június 6.
598
1
18
Nem bánom ha egymást lövi a két dzsihadista erő,de ez már pofátlanság Erdogan részéről.Török határ ISIS területen,csak törökből tudnak támadni "fsa" egységek,miközben török tüzérség támogatja őket....na így kell megkerülni minden nemzetközi felháborodást.Most persze jó mert az ISIS-t gyilkolják,de ez a török határ lefedését szolgálja....
https://twitter.com/QalaatAlMudiq/status/718054938111160320
 

pepe88

Member
2011. június 6.
598
1
18
Az FSA gyorsabban szerez területet Szíriában,mint a kormányerők.Az orosz intenzív bombázás maradhatott volna még...
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Russian Mil Mi-28NE 'Night Hunter' choppers strike IS targets
Russian Mil Mi-28NE 'Night Hunters' helicopters successfully targeted several positions and vehicles of the so-called Islamic State (IS; formerly ISIS/ISIL) in undisclosed locations across Syria, as shown by footage that emerged on Thursday.
https://www.youtube.com/watch?v=2FjZY0ZvrTc
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Orosz utászok Palmüra történelmi városrészét aknamentesítik:
https://www.youtube.com/watch?v=v8sY7A7X-bw

Humanitárius támogatás - Deir ez-Zor
https://www.youtube.com/watch?v=wPasw_P7jPg
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Az FSA gyorsabban szerez területet Szíriában,mint a kormányerők.Az orosz intenzív bombázás maradhatott volna még...
Ez a szóban forgó település:
Nevtelenc413f.png

A törökök mérhetetlen pofátlanságával egyetértek de azért ezt az FSA. sikert ne akarjuk hasonlítani az SAA. elmúlt 1,5 hónapos eredményeihez.Mert még csak nem is egy ligában játszanak.
Ezt csak addig a pontig tehetik amíg az IA. ellen lépnek fel.
A másik,hogy én nem vagyok abban se biztos,hogy nagyon harcolni kell az IA.-val nekik ezekért a területekért.
 

varga dima

Well-Known Member
2011. március 3.
2 173
2 919
113
Russian Mil Mi-28NE 'Night Hunter' choppers strike IS targets
Russian Mil Mi-28NE 'Night Hunters' helicopters successfully targeted several positions and vehicles of the so-called Islamic State (IS; formerly ISIS/ISIL) in undisclosed locations across Syria, as shown by footage that emerged on Thursday.
https://www.youtube.com/watch?v=2FjZY0ZvrTc

Műszerek szerint megint mindenhol kézi vezérlésű üzemmódban dolgoznak...."ПС"..... "АС" nem világít....Vajon miért...
 

pepe88

Member
2011. június 6.
598
1
18
<blockquote rel="pepe88">Az FSA gyorsabban szerez területet Szíriában,mint a kormányerők.Az orosz intenzív bombázás maradhatott volna még...
Ez a szóban forgó település:
Nevtelenc413f.png

A törökök mérhetetlen pofátlanságával egyetértek de azért ezt az FSA. sikert ne akarjuk hasonlítani az SAA. elmúlt 1,5 hónapos eredményeihez.Mert még csak nem is egy ligában játszanak.
Ezt csak addig a pontig tehetik amíg az IA. ellen lépnek fel.
A másik,hogy én nem vagyok abban se biztos,hogy nagyon harcolni kell az IA.-val nekik ezekért a területekért.</blockquote>

Igen ebben egyetértek....
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 221
113
<blockquote rel="gioo"><blockquote rel="pepe88">Az FSA gyorsabban szerez területet Szíriában,mint a kormányerők.Az orosz intenzív bombázás maradhatott volna még...
Ez a szóban forgó település:
Nevtelenc413f.png

A törökök mérhetetlen pofátlanságával egyetértek de azért ezt az FSA. sikert ne akarjuk hasonlítani az SAA. elmúlt 1,5 hónapos eredményeihez.Mert még csak nem is egy ligában játszanak.
Ezt csak addig a pontig tehetik amíg az IA. ellen lépnek fel.
A másik,hogy én nem vagyok abban se biztos,hogy nagyon harcolni kell az IA.-val nekik ezekért a területekért.</blockquote>

Igen ebben egyetértek....</blockquote>

Több olyan véleményt olvastam külföldi fórumokon, hogy most azért ez a törökök megtámogatta FSA vs ISIS ez kicsit lehet hogy a külvilágnak szól, és a háttérben most folyik az átöltöztetése a fontosabb emberkéknek feketéből zöldbe. Az meg tudná cáfolni ezt valamicskét, ha elkezdene ömleni a videó arról, hogy mennyi ISIS hulla van hegyekben, a zöldek sikeres előrenyomulása mentén.
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Aleppotól északra. Először vagyok velük kapcsolatban dilemmában. Minden más esetben egy KAB-1500-ast kívánok a közepükbe, de most állítólag az ISIS ellen gyülekeznek...
(Szerintem ez egy kis PR fogás).

CfcGW5qWQAcO9D4.jpg

CfcGX1fW4AEyIYf.jpg

CfcZVnDWwAEt6sc.jpg

CfccNCRWEAAzpJ4.jpg

CfccNZjWAAA8zr-.jpg

Az oroszok okkal nem csaptak rá erre a tömegre, akik pedig azt tudták, hogy nem éri őket légicsapás. A kérdés, hogy miért.