1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Társadalmi folyamatok

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - nekerdez által indítva @ 2012. december 27..

1. gergo55

gergo55 Well-Known Member

2. papajoe

papajoe Well-Known Member

arcas likes this.
  3. hunter85

hunter85 Well-Known Member

4. plushun

plushun Well-Known Member

fip7, Fennek and hunter85 like this.
  5. papajoe

tonyo, fip7, zeal and 2 others like this.
  6. hunter85

Amúgy tényleg nem értem mi lett a világgal.

Honnét jönnek ezek az elmebajok. Ez a nagy elhülyülés rohadtul fog fájni, mert visszacsap a dolog egy idő után.

7. papajoe

Mi lenne,teret kapnak a beteg elmék is,meg média felületet,ill. pénzt ehhez.
    Mivel liberális demokrácia van, nem húzhatod deresre őket a főtéren,srmminek sincs következménye,ezért nincs fék a rendszerben.
    No meg addig sem figyel a nép másra.:D

vilmoci and hunter85 like this.
  8. Fennek

Fennek Well-Known Member

Róma is így kezdte. Először a deviancia fővárosa lett aztán meg a pusztulásé.

9. hunter85

Mehetnek ezek is a lakatlan szigetre a pedofil elismerőkkel, a kannibálokkal, meg a ne fejjük meg a tehenet mert az szexuális zaklatás pártolókkal együtt.

Ne a Földre, pont tegnap néztem egy videót arról, hogy a Mars helyett a Vénuszt kellene kolonizálni :D
    Azt hittem hülyéskednek, de tényleg komolyan gondolja pár idióta, ott is "a technológia" úgyis megoldja....o_O
    Nahh szóval a Vénusz szerintem is pont megfeleleő hely lenne a sok haladó szelleműnek :rolleyes:

10. leplezo

leplezo Well-Known Member

Kénsavfelhők meg lávatavak, milyen "szép" vidék. Ha nem maródsz szét, majd elolvadsz...

11. hunter85

Kénsavfelhők meg lávatavak, milyen "szép" vidék. Ha nem maródsz szét, majd elolvadsz...

Meg a légnyomás ami szétlapítja a szondákat is...
    De ilyen apróságokat leszámítva kellemes hely lehet :D Pont a sok meg nem értett zseninek való :rolleyes:

bartinieffektus and antigonosz like this.
  12. Fennek

Fennek Well-Known Member

Jah a Venyerák is milyen jól kibirták vagy 2 órát. :)
    1x régen és is láttam egy hasonló agymenést, hogy milyen jó lenne, mert ott a sűrű légkör tetején lebegő városokban lehetne lakni és ha ki kell menni javítani nem kell űrruha elég egy sima oxigén maszk mert hőmérséklet és légnyomás van.
    Az eszébe sem jutott, hogy ha hiba van ez elkezd süllyedni a 9 MPa + 240 celsius fokba akkor már senki sem sétál.:hadonaszos:

antigonosz and hunter85 like this.
  13. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Én máshol láttam ezt, jégaszteroidákkal megbombázva pár ezer évre élhetővé lehetne tenni, míg a napszél ismét le nem fújja a felső légréteget, lakhatatlanná téve.
    Mars kicsi és gyenge az emberi élethez, csak hermetikusan zárt kolóniákat lehetne létrehozni rajta.

Szerintem az ilyesmin való filozofálás teljesen helyénvaló, ha nem lépünk a következő szinte a Nagy Szűrőn akkor kihalás lesz a sorsunk.

zeal likes this.
  14. megazez

megazez Well-Known Member

A nők a vénuszról származnak nem? :D Mondjuk látszik mit hagytak maguk után XD

15. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Az hagyjan, de egy masik oldalon volt meg egy cikk masik ket kisfilmmel. Az egyiken bedobtak egy tyukot 15 kakas koze, na gondolhatod mennyit kapott. A masikon meg a halakkal csinaltak vagy mit beszelt a piercinges vega csaj (hogy menne vegig rajt egy tucat afrikai migrans).

16. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Fogyelj, ahogy erosodott a keresztenyseg ugy gyengult a romai birodalom... Szoval ez mar megtortent korabban is.

Pogány likes this.
  17. hunter85

Az hagyjan, de egy masik oldalon volt meg egy cikk masik ket kisfilmmel. Az egyiken bedobtak egy tyukot 15 kakas koze, na gondolhatod mennyit kapott. A masikon meg a halakkal csinaltak vagy mit beszelt a piercinges vega csaj

(hogy menne vegig rajt egy tucat afrikai migrans).
    :D

Amúgy az ilyennek tényleg jobb lenne egy másik bolygó, de minimum kizavarnám akkor legeljen a réten, de semmi eszköz, ruha stb. bármi ami a civilizációhoz köthető mert az gonosz és rossz.

A következő a növények jogai lesznek talán? :confused:

antigonosz likes this.
  18. plushun

plushun Well-Known Member

Ne aggódj eljön annak is az ideje... Na és akkor majd kitalálják, hogy együnk levegőt, meg fényt, mert mi micsoda szemét, parazita, aljas lények vagyunk és csak pusztítani tudjuk a világot.

19. hunter85

Ne aggódj eljön annak is az ideje... Na és akkor majd kitalálják, hogy együnk levegőt, meg fényt, mert mi micsoda szemét, parazita, aljas lények vagyunk és csak pusztítani tudjuk a világot.

Azt támogatom, hogy egyenek ők fényt..........

20. papajoe

Én nem, hamar belehalnának.

Ezen oldal megosztása