Itt mire utalsz, a jegesedéstől kialakult hajtóműtűz miatt kényszerleszállt norvég gépre?Remélem ezeken már lesz jegesedésgátló rendszer, így lehet reményünk nekünk is egy használható gépre, ha kapunk.
Is-is. Csak arra hogy már ilyen mostani időjárás körülmények között is nagyon korlátozottan használható a jegesedésgátló rendszer nélküli gép (nem szállhat fel bizonyos hőmérséklet és pára tartalomnál) és arra gondoltam, ha a németek rendelnek egy nagyobb tétélt akkor ezt megoldja a gyártó rendesen.Itt mire utalsz, a jegesedéstől kialakult hajtóműtűz miatt kényszerleszállt norvég gépre?

Lásd fentebb! Ez most megoldódott..Milyen összeesküvéselméletet hallottál?
Amilyen lassan a Spike integráció halad, valószínűleg nem fizethettünk eleget a bajor barátainknak. A cikkből inkább az derül ki hogy továbbra sincs új megrendelő aki kifizetné pl. a fegyverintegrációkat, mert fegyvert a szerbeken és rajtunk kívül még senki sem kért a típusra.

Belgian Government approves purchase of Airbus H145M helicopters for Defence (15) and Police (2)...A belgák 15 H145m-et akarnak venni
Belgian Government approves purchase of Airbus H145M helicopters for Defence (15) and Police (2)...
The contract will be for 15 Light Utility Helicopters Airbus H145M for the Belgian Defence, to be based at Beauvechain Air Base, and two similar H145M helicopters for the Federal Police. Delivery of these helicopters is expected in 2027.
They will replace the ageing A109 and the unsatisfactory younger NH90 TTH helicopters of the Air Component of the Belgian Army.
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..