Érdekességek a világ országaiból

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

vilmoci

Well-Known Member
2010. április 24.
1 724
4 131
113
Nincs osszefuggésben a tesztrepuléssel. A statikus teszteknél a szárnyak nem bírták a túlterhelést, de nem veszélyesek a tesztrepulésekre.
Most vissza kéne keresni, de a cég azt állította, hogy amíg nincs megerősítve a szárny, addig nem lesz első felszállás.
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 595
25 871
113
Ez meg kikészíti a szemét az ellennek. :)

2deln8D.jpg


http://andrei-bt.livejournal.com/533568.html
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 278
68 269
113

A csaj kanadai és nem orosz. Ettől függetlenül jó lenne, ha kis hazánkban is megszaporodna az ilyen nők száma. Gondolom kapott néhány házassági ajánlatot. Magam is elgondolkoztam egy pillanatra.
Hát az IZS? Azért az csak orosz? Bár lehet hogy még Szu.
 

laiki

Well-Known Member
2013. május 23.
3 931
13 269
113
Már, csak a Pink Floyd zenéje hiányzik..
Hibát nem találok a kaszálásában, de a kasza kikalapálásában is otthon van?;)

Kalapálós videót nem találtam, de ezen látszik, hogy a fenőkővel sem akkor ismerkedett meg és az egész család ilyen. Van ott még dolgos nőnemű egyedből utánpótlás. Na ezt csinálja valaki utánuk fűnyíróval!

 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 278
68 269
113
A csaj kanadai. Ashley Vidonak hívják.

Itt kaszál:

Itt meg kaszával gallyaz:

Hogy jön ide az IZS?
IZS-nek néztem a pick-upot korábban. De most meg kis fülkés MTZ-nek nézem a traktort.o_O
Ügyesebben kaszál nálam, de azért megnézném élőben hogy menne neki a Répce parton.:)

Kalapálós videót nem találtam, de ezen látszik, hogy a fenőkővel sem akkor ismerkedett meg és az egész család ilyen. Van ott még dolgos nőnemű egyedből utánpótlás. Na ezt csinálja valaki utánuk fűnyíróval!

Na jó ,látom ezeknek a hasig érő dzsumbuj se akadály. :eek: Mindent levágnak 10 centi alá.
Két vagy három éve csontig belehúztam az ujjam a pengébe. :(
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
Kalapálós videót nem találtam, de ezen látszik, hogy a fenőkővel sem akkor ismerkedett meg és az egész család ilyen. Van ott még dolgos nőnemű egyedből utánpótlás. Na ezt csinálja valaki utánuk fűnyíróval!

Nyolc évesen kaszáltam először.., most, hatvannégy vagyok, de van , hogy a hegye beleakad a földbe..
 

laiki

Well-Known Member
2013. május 23.
3 931
13 269
113