Érdekességek a világ országaiból

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 595
25 871
113
4549893.jpg


Google:

"Kubai / Moszkva megye /, augusztus 24. / TASS /. Honvédelmi Minisztérium és a „Uralvagonzavod” (DC) aláírta a „Army 2017” szállítási szerződést az új T-90M tartályok és támogató eszközök, a „Terminator”, valamint szerződések átalakítását tankok T-72B, a T-80BV és a T-90. "

http://tass.ru/armiya-i-opk/4504508
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed

krokomach

Well-Known Member
2010. április 27.
10 729
11 461
113
http://index.hu/tech/cellanaplo/2017/08/24/raduplaztak_az_oroszok_a_mobil_kijelzore/
"Az orosz mobilgyártó Yota volt annyira pofátlan, hogy a Samsung Note 8 bemutatója napján álljon elő a saját új mobiljával, amin a szokásos színes kijelzőn kívül még egy olvasáshoz kényelmesebben használható e-papír-megjelenítőt is találunk..."


"És így múlik el a világ dicsősége" Régen még minden made in Taiwan volt- most meg már az oroszok is jönnek fel..
Semmi tekintélytisztelet.
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed and cinikus

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 302
55 582
113
http://index.hu/tech/cellanaplo/2017/08/24/raduplaztak_az_oroszok_a_mobil_kijelzore/
"Az orosz mobilgyártó Yota volt annyira pofátlan, hogy a Samsung Note 8 bemutatója napján álljon elő a saját új mobiljával, amin a szokásos színes kijelzőn kívül még egy olvasáshoz kényelmesebben használható e-papír-megjelenítőt is találunk..."


"És így múlik el a világ dicsősége" Régen még minden made in Taiwan volt- most meg már az oroszok is jönnek fel..
Semmi tekintélytisztelet.


Annyi Sarmattal mit óvatoskodjanak?
 
  • Tetszik
Reactions: notaricon

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
Már a Yotaphone 2 is nagyon tetszett, igaz akkor horror ára volt mikor kijött, mint 100 dollár körűl van. Az androidja igaz régi, de a forma szép. Az indexes színvonalat hűen tükrözi, hogy egy fotót sem vágtak be róla.
https://www.theverge.com/circuitbreaker/2017/8/24/16196766/yotaphone-3-specs-release-price
DS_4447.jpg
Inkább örülni lehetne hogy az index bemutatott egy olyan 3. világbeli mobilt aminek az eladási adatai kerekítési hibaként se jelenne meg a globális mobiltelefongyártók negyedéves statisztikáin. Csak azért van bemutatva mert orosz és hű há.
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Én Huawei-t veszek, mert garantált az esélye a "maximumot kaptam a pénzemért" érzésnek, nem pedig "2 éves technika jó drágán" érzés lesz rajtam úrrá, mint amikor elsétálok egy apple store mellett.
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
Így én is a maximumot kapom a pénzemért, mert telefonálni mindegyikkel lehet, a többi része meg érdekel.:D


Hát ez az!

Nekem 4 éve samsung mini van és semmi probléma vele buszon zenét hallhatok fülessel és telefonálok + munka közbe nézem a szüneteket és ennyi

Vehetnék 10 ezer forintost (mert megtehetem) is csak ott van hogy minek?:confused:

A samsungot is csak 25 ezer forintért vettem és tud mindent ami nekem kell